Fame MMA gala youtuberów

@Bolesław
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Vassago

Dobra chłopaki napisałem co miałem, napisać o gali HL6. To był szybki powrót i szybkie odejście. Kiedy wrócę?Nie wiem, może nawet nigdy. Tak jak pisałem jestem typem zasadowica. FM z tą kadrą przestało mnie grzać, a ja nie lubię zajmować się czymś na przymus. Jeśli ta kadra nie zamieni się w gromadę Sebków to raczej jak przy jakimś tam Ufc czy rozpisce LM spojrzę tylko kiedy gala i to byłoby na tyle, ale ,,żyć" już tym przestaje. Dla jednego Kwiata czy Ferrari którzy i tak w moim uniwersum usypialiby przedszkolaki to nie ma zbytnio sensu. Inaczej to widziałem i tyle. Już 2 konfe HL2 odpaliłem tylko shot Jóźwiak vs Hornik.

Trzymajcie się tam chłopaki. Dzięki za te wszystkie lata fajnych rozmów i tak dalej.
 
@Bolesław
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Vassago

Dobra chłopaki napisałem co miałem, napisać o gali HL6. To był szybki powrót i szybkie odejście. Kiedy wrócę?Nie wiem, może nawet nigdy. Tak jak pisałem jestem typem zasadowica. FM z tą kadrą przestało mnie grzać, a ja nie lubię zajmować się czymś na przymus. Jeśli ta kadra nie zamieni się w gromadę Sebków to raczej jak przy jakimś tam Ufc czy rozpisce LM spojrzę tylko kiedy gala i to byłoby na tyle, ale ,,żyć" już tym przestaje. Dla jednego Kwiata czy Ferrari którzy i tak w moim uniwersum usypialiby przedszkolaki to nie ma zbytnio sensu. Inaczej to widziałem i tyle. Już 2 konfe HL2 odpaliłem tylko shot Jóźwiak vs Hornik.

Trzymajcie się tam chłopaki. Dzięki za te wszystkie lata fajnych rozmów i tak dalej.
Wypierdalaj, koledzy kazali przekazać bo masz ich w ignorach.

@Bolesław
@Vassago
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Wolą się zadawać z normalnymi ludźmi, na tym forum nie ma już miejsca dla zwykłych faj, teraz już każdy wie kto jest kim, jesteś skończony dzieciaku od bezdomnych.
 
Spokojnie, Żelazny jeszcze wróci i to nie raz. Generalnie gal frikowych jakby mniej w tym roku. Branża nachapała się przez ostatnie kilka lat i ten rok raczej bez fajerwerków, bo izi manej Don Diego i Prezes FEN to zwyczajnie nie o to chodzi :cool:
Tak naprawdę zostały FAME i HIGH. Prime nawet jak wróci, to znów przepala pieniądze.
 
Spokojnie, Żelazny jeszcze wróci i to nie raz. Generalnie gal frikowych jakby mniej w tym roku. Branża nachapała się przez ostatnie kilka lat i ten rok raczej bez fajerwerków, bo izi manej Don Diego i Prezes FEN to zwyczajnie nie o to chodzi :cool:

Nie. Podam Ci przykład na PN. Ekstraklasa mnie nie interesuje. To jej nie śledzę. Interesuje mnie top LM czy Premier League to śledzę. Obecnie FM to dla mnie ekstraklasa. Uświadomiłem sobie po odejściu Muranów i Bomby że tak naprawdę tu nie ma osoby której chciałbym śledzić losy, a być tu z Wami by rzucać newsy że Popo walczy z Franiem to jakbym rzucał news że dziś gra Lech z Śląskiem Wrocław.

To nie FM mnie wypalił tylko kadra FMa to zrobiła i dlatego moje odejście to żaden żart.

A przez ta kadrę to i problem z walkami mam. Miałem tylko fun na Labrydze i Dubielu za skończenie tego stypiarza. Reszta nuda. Sebki by dobrze dymiły i walki robiły a to wszystko takie mdłe zarówno walki jak i konfy. Czyli taka ekstraklasa.
 
Sam się trochę oszukiwałem że będzie coraz lepiej ale ja widzę że FM nawet zbytnio nie zamierza zastąpić pustki po najlepszych zadymiarzach i bedzie tu kolejnych 105 ludwiczkow a nie nowy Muran to już kompletnie zrozumiałem że polski FM to mega śmierdzące żelkowe stypiarskie g...o które staje się otoczkowo konfowo bezpłciowym UFC i KSW, więc nawet Vassi gdybym na siłę z Wami chciał zostać to nie dam rady bo ja serio nie mam dla kogo tego śledzić insidersko bardziej.


Nuda jak sk...syn.
 
Ruskiefajki o FM



Mój kontrakt leżał na stole. Coś mnie tknęło i bardzo dobrze. Jestem obserwatorem freak kfightów – nie wiem, z czego do końca wynika zajawka. Lubię obserwować gale na żywo i obserwować ciekawe osoby z tego świata. Uważam, że podziały typu: „sprzedajna ku**a”, „wielki raper a walczy”, „patologia” etc. – są nie na miejscu. Skoro ma to typu sympatyków i entuzjastów, rozumiem chęć wpisania do listy życiowych przygód walkę na takiej gali. Sama rozpatrywałam udział ze względu na stan zdrowia fizycznego, potężne pokłady agresji, która niestety nie znajduje ujścia czy właśnie chęci przeżycia czegoś szalonego. Przez moją psychikę obawiam się, że nie dałabym rady wziąć udziału. Wielu tam nie wzbudza mojego uznania, wiele rzeczy, które tam się dzieją, wykończyłyby mnie. Nigdy nie mów nigdy – tak się mówi i może tak to pozostawię – komentuje artystka.


– Jestem bardzo wrażliwa na krzywdę innych. Na śmierć. Uważam, że to wszystko poszło w niebezpiecznym kierunku i jeśli się nie obudzimy, będzie za późno. Nie można też tego generelizować. Jest wiele czynników, które wpływają na obecny stan rzeczy. Na dziś – nie dam rady. Ja codziennie walczę w takim oktagonie z samą sobą. Dopóki samej siebie nie ogarnę, boję się działać aż tak publicznie. Ci ludzie muszą uważać na każdy ruch, na każde słowo. Oczywiście nie wszyscy to robią. Ja myślę, że nie zyskałabym sympatii widzów. Musiałabym codziennie czytać, że byłam kurwą, że jestem obrzydliwie pomalowana, gruba… Już teraz codziennie to czytam. Co dopiero jakbym znalazła się tam. Ja też bardzo przeżywam wszystko, co się wokół mnie dzieje. Nie zliczę, ile razy płakałam na tych galach. Zobaczymy, w jaką stronę to pójdzie. Może znajdzie się tam osoba choć trochę podobna do mnie – wtedy byłoby mi łatwiej się przełamać. Ale tak naprawdę sama nie wiem, co myśleć. W świetle ostatnich wydarzeń wygląda to bardzo smutno. Tak bym to podsumowała – dodaje.

Ta laska odwołała trasę koncertową z powodu uzależnień i zaburzeń psychicznych. Nie nadaje się do frików, bo skończy szybko jak młody muran.

Serio jej album jest kozacki, ale trzymać ją z dala od patologii, bo przekręci się lub wróci do dragów i rozbierania się za kasę.
 
@Bolesław
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Vassago

Dobra chłopaki napisałem co miałem, napisać o gali HL6. To był szybki powrót i szybkie odejście. Kiedy wrócę?Nie wiem, może nawet nigdy. Tak jak pisałem jestem typem zasadowica. FM z tą kadrą przestało mnie grzać, a ja nie lubię zajmować się czymś na przymus. Jeśli ta kadra nie zamieni się w gromadę Sebków to raczej jak przy jakimś tam Ufc czy rozpisce LM spojrzę tylko kiedy gala i to byłoby na tyle, ale ,,żyć" już tym przestaje. Dla jednego Kwiata czy Ferrari którzy i tak w moim uniwersum usypialiby przedszkolaki to nie ma zbytnio sensu. Inaczej to widziałem i tyle. Już 2 konfe HL2 odpaliłem tylko shot Jóźwiak vs Hornik.

Trzymajcie się tam chłopaki. Dzięki za te wszystkie lata fajnych rozmów i tak dalej.

Żegnaj przyjacielu :jon:
EDIT: Kurwa nie zdążyłem. Już wrócił :childcry:
 
Ta laska odwołała trasę koncertową z powodu uzależnień i zaburzeń psychicznych. Nie nadaje się do frików, bo skończy szybko jak młody muran.

Serio jej album jest kozacki, ale trzymać ją z dala od patologii, bo przekręci się lub wróci do dragów i rozbierania się za kasę.


Oglądałem z nią wywiad na rapnews na yt. I jej historia jest jak z filmu. Facetka tańczy po klubach go go i ma mysli samobójcze. Kończy szkołę muzyczną ale do mainstreamu wiadomo wbije 5 na 10 tysięcy.

W tym wywiadzie mówi że nawet miała się już zabierać z tego świata i wrzuciła swoją nagrywkę hot16vol 2 która poleciała na miliony i tak wbiła do mainstreamu. Z resztą jej narzeczonym jest teraz mainstreamowy ,,raper" Floral Bugs.

Ogólnie ta akcja wybiła 2 osoby do mainstreamu i obydwie ze Szczecina żeby było zabawniej. Fukaja i Ruskiefajki , który wysyłając donate Macie tak się spodobał masie ludzkiej że jego Owoce poleciały na miliony, a potem jeszcze Quebo daje mu nominacje.
 
1679272847438.png

@defthomas @baju @Cloud

i znowu ban powinien wlecieć
 
Tak sobie uświadomiłem że Najman w samych Freakach siedzi około 20 lat i cały czas generuje największe zainteresowanie w wywiadach na yt w tym uniwersum. To już kompletny symbol upadku kadry FM, że cały czas trzyma to facet z sekundowymi walkami zamiast takich nowych Najmanów mieć minimum 15-25 osób. Gość przy tej biedzie będzie latał do 70 na wywiady i do ringu.

On w jakiś sposób wygrał 3 czy tam 4 życie dzięki tej miernej kadrze.
 
Tak sobie uświadomiłem że Najman w samych Freakach siedzi około 20 lat i cały czas generuje największe zainteresowanie w wywiadach na yt w tym uniwersum. To już kompletny symbol upadku kadry FM, że cały czas trzyma to facet z sekundowymi walkami zamiast takich nowych Najmanów mieć minimum 15-25 osób. Gość przy tej biedzie będzie latał do 70 na wywiady i do ringu.

On w jakiś sposób wygrał 3 czy tam 4 życie dzięki tej miernej kadrze.
6e0566960_nie_podoba_sie.jpg
 
Dajcie już ta konferencje. O kuźwa ale dymy. Dusze się.

@Bolesław

Jak odkryłeś na yt jakieś fajne nowe uniwersum battle debate to daj cynk, bo ja już nie mogę z tego cyrku.


 
Last edited:
Nie bardzo rozumiem jak te zdanie jest obraźliwe, nie znam się widocznie - męski Ełk to jakaś przenośnia?
@Cloud @defthomas @baju

dlaczego ten typ tu jeszcze jest? czy musi kogoś z was zwyzywać, żebyście dali mu perma?
Ja nie bardzo śledzę ten temat, bo mnie średnio obchodzi świat freakowy. W przeszłości sporo osób mnie gdzieś tam wyzywało i nie dostało bana więc to żadne kryterium, lol.
 
Nie bardzo rozumiem jak te zdanie jest obraźliwe, nie znam się widocznie - męski Ełk to jakaś przenośnia?

Ej to moje zdanie. Hehe.

Męski Ełk- Vibe twardych ludzi lat 90 , battle debate, dymy , żywe rozmowy i dyskusje. Tak bym to opisał. Ogólnie czymś takim miał być FM w mojej głowie.
 
Nie bardzo rozumiem jak te zdanie jest obraźliwe, nie znam się widocznie - męski Ełk to jakaś przenośnia?

Ja nie bardzo śledzę ten temat, bo mnie średnio obchodzi świat freakowy. W przeszłości sporo osób mnie gdzieś tam wyzywało i nie dostało bana więc to żadne kryterium, lol.
Przenośnia do bezdomnych z Ełku i skurwysyństwa które ich nagrywa. Dla mnie to pierdolony żart że on tu jeszcze jest kpiąc z moderacji, robiąc multikonta i po banach robienie tego samego
 
Back
Top