Fame MMA gala youtuberów

Bo żyjemy u nas od 89 są ciągle te same mordy u władzy. Dopiero jak ci co wchodzili wtedy od razu do polityki wymrą to coś się w tym kraju ruszy.
myślenie życzeniowe, ci co wtedy doszli do władzy mają już tak dużo młodych łbów skażonych starymi układami, że to pojęcie przechodzi

do tego ciągle, mimo mnogości wyboru, ludzie ograniczają się do wyboru PIS/PO(KO, czy jak to się tam zwie), a jeszcze sporo wiary w ogóle w chuju ma te wybory, bo ich jeden głos nic nie zmieni

Jak wymrą starzy politycy to wejdzie nowe lepsze. Hm. Ci którzy uważają, że większość zawodników FameMMA zarabia po milion zł? :korwinlaugh: To zresztą dobry temat na artykuł dla redakcji z czego zarabiają organizacje MMA i co by musiało się stać aby FameMMA płaciło większości zawodnikom po milionie zł @defthomas :roberteyeblinking:
Wiedza ekonomiczna statystycznego Polaka jest wielkości ziarenka groszku i wcale wbrew medialnemu przekazowi najgorsi nie są jakieś wieśniaki czy emeryci (starsi mają jeszcze niemal wrodzoną niechęć do kredytów). Na kredyty frankowe najmniej nabrali się mieszkańcy wsi, a pamiętam też, ze czytałem statystyki zadłużeń poniżej 26 roku czyli jeszcze raczej bez hipoteki. JPDL: skrajne życie na kredyt, od chwilówki do chwilówki :brainoverload:
 
Swoją drogą Wiewióra można zajebiście posadzić na konia na konfie bo powiedział że w FM bez makijażu podczas walk ładna była tylko Honey i Zusje, a o Fagacie powiedział że była już w ogóle brzydka. Jak Wardęga i Msciwuj będą mieć trochę oleju w głowie co u Wardegi to ciężka rzecz to można zrobić fajne dymy na takim panelu :cool:
 
Czekajcie aż zacznie spamować w innych tematach albo zacznie wrzucać gdzieś pato-content o bezdomnych i zgłaszamy zjeba.
 
Żółta sie chyba nie kasuje bo miał już wczoraj tuz po powrocie.

Napisze jeszcze raz...niech mu moderacja zrobi oddzielny temat i sobie tam pisze z Ozdobą i swoimi innymi kontami a od "zwykłych" tematów niech sie odpierdoli.
a to ogolnie dzial freakow nie powstal niejako na jego potrzeby?
 
A Ja nic do tego działu nie mam akurat, od zawsze byłem zdania że federacje freak-fightowe powinny istnieć i być odseparowane od sportowych, inną kwestią są ci "celebryci" na tych galach, ale tak działa biznes oparty na czarnym PR, tysiące ludzi pisze hejty na Najmana,Linkiewicz itp. i myślą że robią dobrze a dla takich osób to jest włoda na młyn przecież, ale ten żelazny zjeb to niedorozwój jakiś a jego rak-content wykracza zdecydowanie dalej niż gale freak-fightowe.
 
Wardęga mówiący że internauci są zmęczeni Muranem , jezu jaki to jest idiota do zwolnienia z tego Fejm, przecież to jest obecny nr 1 wyświetleniowo zawodnik FMa.

Rozpara i Pasternak czy Wy nie widzicie jaki debil prowadzi Wam kierownicę w biznesie.
 
"Ty nie wygrałeś nigdy nic. Zero. Tyle walk wygrałeś, a mówisz o człowieku, który z ponad 50 walk wygrał ponad połowę zdecydowaną"

roasted-gotem.gif
 
Back
Top