Fame MMA gala youtuberów

Nie ma co się produkować na temat tych muzułmanów, kreują się na najbardziej prawych ludzi na świecie, no właśnie, kreują się, bo takimi nie są, co pokazała ta sytuacja. Do tego też lubią kończyć nagle karierę i kłamać, że zrobili to w imię religii, chociaż wcześniej jakoś im to nie przeszkadzało, jak zaczynali karierę. Więc muzułmanie to w chuj fałszywi ludzie, którzy zawsze wszystko co robią argumentują religią, a w rzeczywistości zazwyczaj chodzi o kaskę
 
Nie ma co się produkować na temat tych muzułmanów, kreują się na najbardziej prawych ludzi na świecie, no właśnie, kreują się, bo takimi nie są, co pokazała ta sytuacja. Do tego też lubią kończyć nagle karierę i kłamać, że zrobili to w imię religii, chociaż wcześniej jakoś im to nie przeszkadzało, jak zaczynali karierę. Więc muzułmanie to w chuj fałszywi ludzie, którzy zawsze wszystko co robią argumentują religią, a w rzeczywistości zazwyczaj chodzi o kaskę
co ty mówisz? O czym ty mówisz? Wzór do naśladowania w całej Czeczeni, duma Kaukazu Nurmanogedov tak ładnie pomaga bezdomnemu, prawdziwy orzeł który może :aletoniedomnietak:


Chociaż zdanie usłyszane od jednego z niemieckich emerytów, który ma też dom w Turcji (no wcale takie drogie nie są, nawet w dobrej lokalizacji): zastanawiam się czy to z tymi Turkami nie jest tak, że w Turcji wybierają rodzinny największego pojeba a później wysyłają dożywotnio do Niemiec aby mieć spokój :korwinlaugh:
 
Gala FAME 15 była dla nas dużym wyzwaniem. Nie ukrywam, że mieliśmy pewne obawy dotyczące sprzedaży PPV. Był to ostatni weekend wakacji a pogoda sprzyjała plenerowym aktywnościom. Dodatkowo w tym samym czasie odbywało się wiele innych wydarzeń - np. mecze mistrzostw świata w siatkówce czy duży festiwal hip hopowy. FAME 15 dostarczyło kibicom tego co najlepsze. Były udane debiuty, wielkie rewanże, niespodziewane zwroty akcji i dużo, dużo emocji. Organizacyjnie wszystko działało jak w szwajcarskim zegarku. No i oczywiście “last but not least” - jesteśmy więcej niż zadowoleni z liczby sprzedanych PPV. Jeszcze spływają do nas dane, ale mogę zdradzić, że będzie to prawdopodobnie drugi najlepszy wynik sprzedażowy w historii FAME - komentuje Krzysztof Rozpara, jeden z właścicieli federacji FAME MMA dla Super Expressu.
 
Ale bym sobie wrócił do lat 90 kuźwa jego mać. Do tego Mike Tysona, Arniego , świata bez internetu, brudnego jak szmata do wycierania SW pełne wielkich czarnych ludzi jak Drago z Rocky 4 bez hamulców. Do młodego Gołoty, Kosteckiego. Do filmów bardziej dorosłych jak Uniwersalny Żołnierz czy Comnando. Kiedyś to było, ale naprawdę było. Teraz nie ma i już nie będzie. I jakoś tak mi z tym źle od dawna.


Zrobiliście z tego świata PG-13 ludzie. Tragedia.
typ co wali konia do laluny :juanlaugh:
 
Ale bym sobie wrócił do lat 90 kuźwa jego mać. Do tego Mike Tysona, Arniego , świata bez internetu, brudnego jak szmata do wycierania SW pełne wielkich czarnych ludzi jak Drago z Rocky 4 bez hamulców. Do młodego Gołoty, Kosteckiego. Do filmów bardziej dorosłych jak Uniwersalny Żołnierz czy Comnando. Kiedyś to było, ale naprawdę było. Teraz nie ma i już nie będzie. I jakoś tak mi z tym źle od dawna.


Zrobiliście z tego świata PG-13 ludzie. Tragedia.
typ co wali konia do laluny :juanlaugh:
nie żeby to się szczególnie wyłamywało poza jego ukochaną konwencję
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@filip9111111

Chłopaki jak wiecie jestem fanatykiem dymów , ale czy wywalanie ze stołu jedzenia i picia u ludzi 25-30 Plus , nie jest lekko dziwne ?

:boss: Mam wrażenie , że nawet grupa 12 Latków mogłaby tego nie zrobić.


Ten gość w postach widziałem że ma ...30 lat


Od dawna mam wrażenie że topka YT to nie ma przepracowanego 1 miesiąca na etacie , wykształcenia itp.

Mam wrażenie , że to ludzie po podstawowym gdzie YT to jedyna deska ratunku.

Szczególnie widzę to gdy Ci ludzie mają problem złożyć nawet 5 zdań.
 
Last edited:

Brałeś już udział w głosowaniu?
 
wiadomo w ogóle, czy gdzieś jest dostępne całe nagranie?
na tvp.vod trochę po czasie chyba wrzucają sprawę dla reportera, ale polecam przygotować się psychicznie na oglądanie takich programów: są oczywiście prawdziwe problemy ale ilość tych naciągaczy, aferzystów i kryminalnej patoli w tym programie :brainoverload:
Bo to nie jest dzieciak z yt którego można przekrzyczeć :juanlaugh:
Kaszewiak to niemal jak ci amerykańscy prawnicy urabiający ławę przysięgłych :tellmemore: Chociaż ta mowa końcowa tej latynoskiej adwokat Johnego Deepa -tak się roastuje a nie jakieś dzieci z instagrama i youtube :jarolaugh:
 
a tvp.vod trochę po czasie chyba wrzucają sprawę dla reportera, ale polecam przygotować się psychicznie na oglądanie takich programów: są oczywiście prawdziwe problemy ale ilość tych naciągaczy, aferzystów i kryminalnej patoli w tym programie :brainoverload:
Przecież ten program obecnie to patologia. Ostatnio czytałem wyliczankę co się tam odjebało w ciągu tylko tego roku. Już pomijam wszystko inne, ale zrobili odcinek o ofiarze przemocy rodzinnej ze strony męża i kurwa wyszedł jakiś śpiewak disco polo i leci "żono moja". Do tego ta naciągaczka Tamara Gonzalez Pereira itp.
 
Przecież ten program obecnie to patologia. Ostatnio czytałem wyliczankę co się tam odjebało w ciągu tylko tego roku. Już pomijam wszystko inne, ale zrobili odcinek o ofiarze przemocy rodzinnej ze strony męża i kurwa wyszedł jakiś śpiewak disco polo i leci "żono moja". Do tego ta naciągaczka Tamara Gonzalez Pereira itp.
Masz na pogorszenie humoru:
z pamięci
chyba nawet cały odcinek oglądałem, 7 tys zł na dziecko,
w tym większość dlatego, że są patolą,
dziecko jest niemal analfabetą, rozpoznaje tylko litery
klasa piąta podstawówki
 
Żelazny od blisko 36 godzin nic nie wrzucił w tematy o freakach. @osk chyba twój temat spełnił swą misję.
Skoro już mnie wywołałeś, to odpowiem, ale postaram się zrobić to jak najkrócej. Może się po prostu relaksuje na kąpielach wirowo-bąbelkowych albo startuje w Ironman Nordick Walking, tudzież świętuje zwycięstwo na melanżu w Ciechocinku, zażywając inhalacji solankowych (Gratuluję ZELAZNY, co by nie mówić, to fejm się zgadza). A moja misja miała trochę inny cel - kocham te dzieciaki, są szalonymi gangsterami, ale prawda jest mi najdroższa. A prawda jest taka, że to jest "forum dyskusyjne", więc wszyscy powinniśmy się trzymać, chociaż jakichś elementarnych zasad dyskusji. Cieszę się, że 88 osób wyraziło podobne zdanie, bo 88 osób, to więcej niż "kilku użytkowników". Przy okazji dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w badaniu oraz bogom na Olimpie.
:tiphatb:




ZELAZNY DZIEKUJE.jpg
 
na tvp.vod trochę po czasie chyba wrzucają sprawę dla reportera, ale polecam przygotować się psychicznie na oglądanie takich programów: są oczywiście prawdziwe problemy ale ilość tych naciągaczy, aferzystów i kryminalnej patoli w tym programie :brainoverload:
kochany, roluję sobie batata, biorę coś dobrego do picia, rozpalam i oglądamy z narzeczoną - kopalnia beki niekiedy
 
Back
Top