Fame MMA gala youtuberów

Ostatnio w wątku o Szpilce gadało się, że Kostyra zawsze się śmieje na końcu zdania i jest to mega wkurzające , tą samą cechę ma Wardęga.

Ma szczęście że w uniwersum Fame to może mu z 3-5 ludzi da liścia, bo różnie mogłoby to się skończyć.
 
Mlekozyniak mówiący, że Muran przesadza
comment_1659472800TQWxW4lL54bWZlrAKu5axd,w400.jpg
 
Z ciekawości wbilem sobie na Twitter po Cage. K...a 99 procent to tylko biedny Nitro , wywalić Muranów.

Kurna serio ludzie mają tyle czasu w życiu by żyć jakimś chudym blondynem jakby był ich ojcem z rodziny.

:korwinwhat: Świat to już ładnie odleciał...
 
Majstersztyk Murańskich polega na tym, że udało im się przekonać ludzi, że mimo wszystko są normalni. To są chorzy psychicznie ludzie, wymagający leczenia, jedną nogą w świecie freak, drugą w Choroszczy. To jest ta sama półka co słynni sąsiedzi pani Bożeny Wołowicz. Podziwiam tych, którzy w świecie freak traktują ich jak normalnych ludzi i próbują z nimi w ogóle rozmawiać na poważne tematy, czy coś im tłumaczyć. Równie dobrze można siadać do debaty z Kononowiczem i liczyć, że coś mu się wytłumaczy.
 
Z ciekawości wbilem sobie na Twitter po Cage. K...a 99 procent to tylko biedny Nitro , wywalić Muranów.

Kurna serio ludzie mają tyle czasu w życiu by żyć jakimś chudym blondynem jakby był ich ojcem z rodziny.

:korwinwhat: Świat to już ładnie odleciał...
Już się przydupasy mlekozyniaka rzuciły na Muranów. W sumie niech ich wywalą, to pójdą sobie do PRIME, czy Czeczenów. Tam i tak kilku rywali się znajdzie, a FAME zostanie z trombka i gimperem.
 
Już się przydupasy mlekozyniaka rzuciły na Muranów. W sumie niech ich wywalą, to pójdą sobie do PRIME, czy Czeczenów. Tam i tak kilku rywali się znajdzie, a FAME zostanie z trombka i gimperem.
kazdy, kto uwaza, ze Murany to patologia, przyglupy i ludzie, ktorzy totalnie nie potrafia rozmawiac, jest z automatu przydupasem mlekozyniaka?
 
Spokojnie, jeszcze rok-dwa i Murańscy też się znudzą. Będą musieli założyć własną federację, żeby zostać w pierwszym rzędzie :lol:
 
Tych Muranskich powinno się zamknąć w piwnicy i nigdy nie wypuszczać, patologia jakiej dawno nie widziałem, pseudo gangsterka i jazda z każdym bez hamulców, przykre że takie kurwy wiodą prym


No te shoty co puszcza Muran chudego blondyna to bym mocno dyskutował kto tu jest lepszy.

M.in ,,Polacy do gazu, gdyby był koniec swiata jutro to bym kogoś zgwałcił" itp.

@Dawid _Ozdoba-Legenda

Dobrze mówisz, niech Fame do końca robi te Popki,Mixery itd a Murany lecą do HLu czy Prime. :cool:

Szkoda chłopów na ten Zelkoland i 607 walkę z Tancula/bo z tej kadry tak naprawdę nie im kogo dać:beczka:/
 
No te shoty co puszcza Muran chudego blondyna to bym mocno dyskutował kto tu jest lepszy.

M.in ,,Polacy do gazu, gdyby był koniec swiata jutro to bym kogoś zgwałcił" itp.

@Dawid _Ozdoba-Legenda

Dobrze mówisz, niech Fame do końca robi te Popki,Mixery itd a Murany lecą do HLu czy Prime. :cool:

Szkoda chłopów na ten Zelkoland i 607 walkę z Tancula/bo z tej kadry tak naprawdę nie im kogo dać:beczka:/

Chuj z nimi, nie wiem czy jesteś obrońca tych Balasów, czy co tam kminisz, większość z tych pseudo fajterow jest Gówno warta i sprzeda własną matkę za wyświetlenia, no offens, dlatego zostaję przy sporcie, a dla rozrywki można odpalić galę frikowa, oglądam i świetnie się bawię

:fjedzia:
 
dla rozrywki można odpalić galę frikowa, oglądam i świetnie się bawię

:fjedzia:

Zelkoland niszczy ta rozrywkę , przecież to jasne, że każdy męski chłop powinien być za Muranami.


A same Murany? Mi krzywdy nie robią, widzę ich tylko na konfach i wywiadach. , więc co ja będę żył problemami Murańskich:cool:
 
Last edited:
Jacek Murański dobrze wytknął hipokryzję Wardędze, że na swojego kolegę Nitra filmu nie nakręci, a na innych w błachostkowych sprawach kręci
 
Ogólnie to HL i Prime ma u mnie duży plus za to , że nie czuć że ten biznes przejęły youtuberki.

W Fame to się tak to ulewa , że o mamo. Gadanie o jakiś domach X, wyswietleniach, kto powiedział co na jakim filmiku, tik toku. Szczególnie mam wrażenie że dziś Fame to poletko tego chudego blondasa i Wardęgi. I tak sobie zrobili z tego miejsce do spraw do lat 9.

:cool:
 
kazdy, kto uwaza, ze Murany to patologia, przyglupy i ludzie, ktorzy totalnie nie potrafia rozmawiac, jest z automatu przydupasem mlekozyniaka?
Ja miałem na myśli tych "żelków" z YouTube, bo wszyscy się rzucili w obronie.

Ogólnie to HL i Prime ma u mnie duży plus za to , że nie czuć że ten biznes przejęły youtuberki.

W Fame to się tak to ulewa , że o mamo. Gadanie o jakiś domach X, wyswietleniach, kto powiedział co na jakim filmiku, tik toku. Szczególnie mam wrażenie że dziś Fame to poletko tego chudego blondasa i Wardęgi. I tak sobie zrobili z tego miejsce do spraw do lat 9.

:cool:
FAME to się zrobi zaraz najspokojniejsza organizacja freakowa. Zresztą grubością "skandalu" i tak ich przebił Królikowski z sobowtórami i Najman ze Słowikiem.
 
Back
Top