Fame MMA gala youtuberów

NitroKasperski.jpg
Stan Sergieja po szermierce na słowa z Muranem
 
Dostaje ten Nitro? Warto jutro tego odsłuchać?
Ten Nitro jest bystry, ale jeszcze nie miał porządniejszego rywala aby go słownie upokorzył

No pedofilem prawnie nie jest, ale uratowało go tylko "2 miesiące"
Ale zjebali dziś ten program, zresztą ostatnio też powinni Muranowi wyłączyć mikrofon na konie. Tu nie jest miejsce i platforma na takie wypowiedzi i szczególnie tych ludzi.
ile ten Leksiu ma lat?
Naprawdę są prokuratorzy, którzy umarzają sprawy z cyklu ,,Panie władzo a ten nastolatek to z moją prawie 15 letnią córką to takie rzeczy robił"...

Też przecież pytał się o wiek.

Co innego jeśli robiłby to ktoś w wieku Wardegi i Pasuta.

A to, że Leksiu jest hedonista to inna sprawa, wcześniej było WS dla takich ludzi albo z 20 lat temu bicie seksualnego rekordu świata w Warszawie :korwinlaugh:
 
Dostaje ten Nitro? Warto jutro tego odsłuchać?
Ten Nitro jest bystry, ale jeszcze nie miał porządniejszego rywala aby go słownie upokorzył


ile ten Leksiu ma lat?
Naprawdę są prokuratorzy, którzy umarzają sprawy z cyklu ,,Panie władzo a ten nastolatek to z moją prawie 15 letnią córką to takie rzeczy robił"...

Też przecież pytał się o wiek.

Co innego jeśli robiłby to ktoś w wieku Wardegi i Pasuta.

A to, że Leksiu jest hedonista to inna sprawa, wcześniej było WS dla takich ludzi albo z 20 lat temu bicie seksualnego rekordu świata w Warszawie :korwinlaugh:
Nie lubię murana ale rozjebał dzisiaj psychicznie nitro
 
Dostaje ten Nitro? Warto jutro tego odsłuchać?
Ten Nitro jest bystry, ale jeszcze nie miał porządniejszego rywala aby go słownie upokorzył


ile ten Leksiu ma lat?
Naprawdę są prokuratorzy, którzy umarzają sprawy z cyklu ,,Panie władzo a ten nastolatek to z moją prawie 15 letnią córką to takie rzeczy robił"...

Też przecież pytał się o wiek.

Co innego jeśli robiłby to ktoś w wieku Wardegi i Pasuta.

A to, że Leksiu jest hedonista to inna sprawa, wcześniej było WS dla takich ludzi albo z 20 lat temu bicie seksualnego rekordu świata w Warszawie :korwinlaugh:
Jacek zajebał Nitra
Wyszedł tam na w miarę inteligentną personę
 
Jacek zajebał Nitra
Wyszedł tam na w miarę inteligentną personę
Kuźwa dodzwoniłem się do Hejtparku jak był Nitro i kazali mi czekać i musiałem się rozłączyć. A chciałem mu zadać pytanie dlaczego są takimi kozakami, a nie potrafią zaznaczyć, że ich filmiki są tylko dla dorosłych i jak szybko by się skurczyła ich branża, gdyby YT tego pilnował...
 
Kuźwa dodzwoniłem się do Hejtparku jak był Nitro i kazali mi czekać i musiałem się rozłączyć. A chciałem mu zadać pytanie dlaczego są takimi kozakami, a nie potrafią zaznaczyć, że ich filmiki są tylko dla dorosłych i jak szybko by się skurczyła ich branża, gdyby YT tego pilnował...
ogólnie nitro to pizda
I nawet nie chodzi o to że on po mordzie dostał, tylko niczego nie pokazywał, padał po niewidzialnym ciosie jak Liston
 
ogólnie nitro to pizda
I nawet nie chodzi o to że on po mordzie dostał, tylko niczego nie pokazywał, padał po niewidzialnym ciosie jak Liston
wyszedł tylko po kasę, ale w sumie. Też bym tak na jego miejscu to zrobił za tą kasę.
Jest mocny jak trzeba wyjaśniać jakiegoś psychicznego Sentino, ale na innych...
 
wyszedł tylko po kasę, ale w sumie. Też bym tak na jego miejscu to zrobił za tą kasę.
Jest mocny jak trzeba wyjaśniać jakiegoś psychicznego Sentino, ale na innych...
no dla mnie jakby pokazał charkter to okej
Można dostawać po mordzie ale trzeba jak Diaz morda obita ale chęć do walki jest
A sentino to obrzydliwiec
Już nawet Rudi Portierowi matki nie cisnął z tego co pamiętam
 
no dla mnie jakby pokazał charkter to okej
Można dostawać po mordzie ale trzeba jak Diaz morda obita ale chęć do walki jest
A sentino to obrzydliwiec
Już nawet Rudi Portierowi matki nie cisnął z tego co pamiętam
puściłem sobie jakiegoś streama Sentino: no trzeba być zjebanym aby zacząć mówić "zerżnę twojego syna". Fakt po niemiecku, dziwny koleś. Te jakieś groźby po niemiecku, hiszpańsku wymieszane z polskim. Są osoby dwujęzyczne, które żadnego języka dobrze nie znają :korwinlaugh:
 
Fame ogłosił, ze Cage Wardęgi z Muranem pobił rekord Laluny, a Wy dalej bossowie Fame róbcie 98 procent karty z Zelkolandów.


Gdyście robili casting niemoty wg mojego kodu DNA to takie rekordy by były co 3 dni, ale teraz czekajmy spokojnie na Cage Xayo i Dubiel, Panie Rozpara. :cool:
 
Gość dobrze mówi. Mam to samo zdanie co mówi w 2 połowie. Ja z resztą to samo uważam o zawodowym . I jakieś robienie filozofii z kopaniem piłki czy z czymkolwiek innym to jest dla mnie absurd. To jest tylko pieprzona rozrywka i nic ponadto.
Filozofii i sensu to ja mogę szukać u kardiologa w szpitalu.

 
Gość dobrze mówi. Mam to samo zdanie co mówi w 2 połowie. Ja z resztą to samo uważam o zawodowym . I jakieś robienie filozofii z kopaniem piłki czy z czymkolwiek innym to jest dla mnie absurd. To jest tylko pieprzona rozrywka i nic ponadto.
Filozofii i sensu to ja mogę szukać u kardiologa w szpitalu.


a ty komu tego fakera sprzedajesz? :jimcarrey:
 
Gola za kółkiem samochodu kręci sobie reklame batonów Fame, patrząc się kompletnie w inną stronę.:boss:

Serio przeraża mnie ta ,,era"

 
Walka Takefun vs Zabielski zagrożona. Jedyna walka po uniwersum Muranskich i kobiet, która jako tako mnie jeszcze interesowała na tej gali. :boss:

 
Back
Top