Fame MMA gala youtuberów

Stary Muran jedyne co u mie to drzeć japę, a młody chciał blysnąć rycerskością w obronie jakiegoś szona choć sam nie wiedział o co chodzi i samozaorał się. Ot takie chołki roztropki którzy sami walczą przeciwko złemu światu, sami z kontuzjami, na boso ale w ostrogach i nie ma mieNtkiej gry :juanlaugh:
 
Spokojnie, jeszcze rok-dwa i Murańscy też się znudzą. Będą musieli założyć własną federację, żeby zostać w pierwszym rzędzie :lol:
maks 2 miechy, róbcie prtscn. Łato poznac kiedy ktoś sie kończy, patrz ten od pociecia maczetą (to też juz opary), gawiedź wymaga mega dymów, coraz wiekszych i większych, aż w pewnym momencie dochodzisz do punktu kiedy świat wyimaginowany gangsterów, bycis a wzorem a zarazem gangusa dopada Ciebie albo internet znajduje następnego "idola". Był Daniel Magical jest muran. To taki sam typ człowieka poprostu starszy. Jeden uderzał w benbenek kociołków, drugi w pseudo gangstera, który nawet muchy w kiblu by nie ubił.

PS najlepsze jest to ze gosc idzie do sprawy dla rporterów (dowiedziałem sie z szopki dla reportera polecam dzieciom i podlotkom kmwtw) a lekko cofniety synek opowiada o jakis akcjach bandyterki ojca. Naprawde powinni ich zbanować nie za to co mówią, ale za brak konsekwencji kreacji.
 
Tak banujcie Murańskich,Denisów,Tyburskich, Szeligów itp

Obserwujmy walki i konfy Natsu z Lexy.

Świat będzie wtedy piękniejszy. :iamdone:


Tu powinno być 15 wpisów ,,chcemy więcej takich Muranów w FM"


A ja tu czytam o banicji???


Halo czy ja wbiłem do grupki ,,kolorowy świat roczników 2000 plus , Holland naszym idolem męskości " ???!!!
 
Last edited:
Muranowi to powinien ktoś wypłacić lepa i byłby spokój. Stary dziad, który nic nie umie poza darciem ryja. Teraz wciągnął swoją rodzinę do freaków i jeszcze trzeba za to płacić PPV. Jako element rozrywki zwyczajnie się znudził, nie ma nic nowego do zaoferowania, więc może wypierdalać. Jego 5 minut fame'u minęło jak "Pamiętniki z wakacji" :lol:
 
Widziałeś jak Turski broni swojego idola zawzięcie? :pociesznymirek:




obrażony Nitro na jechanie po rodzinnie lekko zasugerował (niemal w stylu Jadczaka jak wrzucać i unikać procesów) co się dzieje w domu Herczuka?

Muran się oczywiście ośmieszył plus w erze cyfrowej nie robi się takich rzeczy dzieciakowi co ładnie Radzikowski powiedział na konferencji, ale ogólnie Nitro ma taką strategie ,,odpaliłem armatę, a później: hej ja jestem pacyfistą, nie strzelaj, myślałem, że to tylko ćwiczenia", lew tylko w ataku.
 
każdy męski chłop powinien być za Muranami.
męski chłop, to chyba pizdnął Ci w łeb o raz za dużo (a może za mało?), że takie głupoty piszesz

jeszcze tego brakuje, żeby odklejony od rzeczywistości dziad, co myśli, że zna się na czymkolwiek, tworzył tu kryteria męskości i mówił, co kto powinien

@tinc

zgadzam się w stu procentach jeśli chodzi o usunięcie Murańskich z internetów, to są patusy, które nie mają żadnych świętości i stosuja podwójne standardy, gdyż:
1. Sugerują takefunowi, że puknął pannę ziomka
2. Sugerują, że panna nitra kurwiła się co najmniej raz z jego ziomkiem
3. Sugerują, że dziecko, które nitro i jego panna, mniemam, z defaultu kochają, nie jest dzieckiem nitra

punktować dalej mi się nie chce, ale dwa skurwysyny zniszczą życie dzieciakowi, który nie zrobił nikomu krzywdy, a także jego matce

nitrozyniaka sam nie lubię, generalnie uważam, że to kozak w świecie i pizda w necie, i że pierwszy liść wypłacony mu w pysk za niektóre odzywki znacząco zmieniłby jego nastawienie do świata, ale jego dzieciak nie ma nic do tego
 
Last edited:
Skończyłem właśnie Cage z Muranami.

Wardęga rocznik 1989 z tekstem do Murana,, nie boisz się że obce dziecko w przedszkolu pokaże mu tego Cage"

Czy ten gość skończył przynajmniej 1 klasę podstawówki. Ja pier...

:iamdone::brainoverload::najmancoty:
 
Fajnie się ten post zestarzał
0.jpg
 
Podobno Ferrari nie narzeka na HL. Fame niedługo będzie miał rękę w nocniku.
Wracam do tematu frików po walce stulecia diego-denis, na ktorą szczerze miałem wyjebane po jej przełożeniu. Potem obejrzałem konfe czereśniaków z gali soroko i kapeli i tego buraczanego dekarza. Jak to tak dalej będzie szło to wszystkie friki będą w dupie. Fame słabo stoi z promocją skoro na YT nic mi z tego nie wyskakuje.
 
Wracam do tematu frików po walce stulecia diego-denis, na ktorą szczerze miałem wyjebane po jej przełożeniu. Potem obejrzałem konfe czereśniaków z gali soroko i kapeli i tego buraczanego dekarza. Jak to tak dalej będzie szło to wszystkie friki będą w dupie. Fame słabo stoi z promocją skoro na YT nic mi z tego nie wyskakuje.


Czy słabo to nie wiem, bo Cage Muranów zrobily 1 mln w 2-3 dni.
 
Czy słabo to nie wiem, bo Cage Muranów zrobily 1 mln w 2-3 dni.
Obejrzałem teraz "emocjonujące" urywki i dupa blada. Stary cap z łysym synem mają "spine" z pizdeuszem i jego lojalnym ziomalem. Nie czujesz że to sie przejada?
 
Back
Top