Fame MMA gala youtuberów

fury-muran-1068x601.png

Tyson Fury bierze przykład z Jacka Murańskiego w 2030 roku chce zostać premierem Wielkiej Brytanii
 
Walka Takefun vs Zabielski zagrożona. Jedyna walka po uniwersum Muranskich i kobiet, która jako tako mnie jeszcze interesowała na tej gali. :boss:



Jak się nie umie wyprowadzać ciosów to później tak się kończy.
Patrząc na to gdzie ma "opatrunek" to jestem pewien że poszła kość od małego palca albo jego sąsiada i to jest ta kontuzja.
Bije się 2 pierwszymi kostkami a nie 2 ostatnimi.

A cytuje cię bo i tak wiem że mnie czytasz, ostatnio w pewnym temacie jako jedyny na 30 postów o czymś wstawiłem wzmiankę, a ty jako jedyny pociagnaleś temat i wyszło czarno na białym że jednak mnie czytasz, tylko nie stajesz do dyskusji bo wiesz że cię zdominuje jak jaca siergieja a na argumenty to już wogole bym cię po prostu rozpierdolił.

A teraz możesz już wracać do udawania że masz mnie w ignorach :kis:
 
Tak mocny, że Jaca go zdominował genetycznie na słowa
dominacja, taki chuj

Retoryka Murańskich polega na tym, by drzeć pizdę, tym głośniej, im mniej argumentów posiadają. Nienawidzę takich ludzi, samozwańczy mistrzowie "dissów", "zwycięzcy wszelkich beefów", no po prostu jebani idioci, którzy muszą zakrzykiwać innych, nie dając im dojść do słowa.
 
dominacja, taki chuj

Retoryka Murańskich polega na tym, by drzeć pizdę, tym głośniej, im mniej argumentów posiadają. Nienawidzę takich ludzi, samozwańczy mistrzowie "dissów", "zwycięzcy wszelkich beefów", no po prostu jebani idioci, którzy muszą zakrzykiwać innych, nie dając im dojść do słowa.

Akurat tutaj pozwolili Nitro mówić ale jedyne co Nitro miał do powiedzenia to nazywanie Muranskiego cwelem, licząc na to że Muran odpali się emocjonalnie. Nie odpalił się, a planu B na dyskusję nie było
 
Tak mocny, że Jaca go zdominował genetycznie na słowa
wiesz no: na tle ćpuna Sentino i bananowej Staśko to każdy wygląda na bystrego xD
Odnośnie tego ćpania: Dakan ostatnio zaczął jechać z tym, że jak marki mogą płacić ćpunom za reklamę i że nagle to on jest ghost writterem wielu kanałów ,,bo jakoś pomysły nie przychodzą. Ciekawe kurwa od czego" :korwinlaugh:
 
Akurat tutaj pozwolili Nitro mówić ale jedyne co Nitro miał do powiedzenia to nazywanie Muranskiego cwelem, licząc na to że Muran odpali się emocjonalnie. Nie odpalił się, a planu B na dyskusję nie było
zaczne od tego, ze obu nie lubie, ani Nitro, ani Murana, sa dla mnie siebie warci, ALE... nie dziwie sie reakcji Nitrozyniaka. Srednio inteligentna malpa ogladajac jego streamy wylapie, ze czesc rzeczy mowi specjalnie po to, by powkurwiac ludzi. Muranski za to nie potrafi tego wychwycic, pomawial Nitro, obrazal, mowil z pozycji kogos lepszego (wiem, roznica wieku, ale mowienie per "chlopcze"), prowokowal nazywajac Sergiejem.

Po kims w jego wieku, zazwyczaj moznaby spodziewac sie klasy, jednak nie w tym przypadku.
 
zaczne od tego, ze obu nie lubie, ani Nitro, ani Murana, sa dla mnie siebie warci, ALE... nie dziwie sie reakcji Nitrozyniaka. Srednio inteligentna malpa ogladajac jego streamy wylapie, ze czesc rzeczy mowi specjalnie po to, by powkurwiac ludzi. Muranski za to nie potrafi tego wychwycic, pomawial Nitro, obrazal, mowil z pozycji kogos lepszego (wiem, roznica wieku, ale mowienie per "chlopcze"), prowokowal nazywajac Sergiejem.

Po kims w jego wieku, zazwyczaj moznaby spodziewac sie klasy, jednak nie w tym przypadku.

dobra zaczynamy na poważnie analizować gównoburze na Fame :iamdone:
W jednym jednak można pojechać po Nitrze, że ciągle się bawi tłumaczeń ,,no bo wiecie to jest taka konwencja". Jakby to Wojewódzki:

sprawdźcie sobie w słowniku takie słowo, a nie ze mnie rasistę robicie po tym jak szukałem kto pracuje jakieś agencji drogowej i jednocześnie jest czarny. Wybrałem sobie jakiegoś Polaka, native speakera polskiego, który ma hinduskie korzenie i dzwoniłem mówiąc witamy w buszmeńskiej sieci telefonicznej. Ale hej: to konwencja, hej radio eska nie zwalniajcie mnie, przecież to żarty były...

Tak samo Nitro się tłumaczy i Wojewódzki został zwolniony z eski za rasistowski żart a Nitro prędzej czy później też spadnie z rowerka tak jak Rafonix.

Człowiekiem, który za to zajebiście bawi się konwencją jest Lotek udowadniający, że nawet można nieźle żartować z niepełnosprawności, bawić się czarnym humorem.

Zresztą sprawdziłem kiedyś jak Nitro lubi kłótnie internetowe: po jednym tweecie mnie zablokował :korwinlaugh:

Piękny pojazd po youtuberach :antonio:
 
zaczne od tego, ze obu nie lubie, ani Nitro, ani Murana, sa dla mnie siebie warci, ALE... nie dziwie sie reakcji Nitrozyniaka. Srednio inteligentna malpa ogladajac jego streamy wylapie, ze czesc rzeczy mowi specjalnie po to, by powkurwiac ludzi. Muranski za to nie potrafi tego wychwycic, pomawial Nitro, obrazal, mowil z pozycji kogos lepszego (wiem, roznica wieku, ale mowienie per "chlopcze"), prowokowal nazywajac Sergiejem.

Po kims w jego wieku, zazwyczaj moznaby spodziewac sie klasy, jednak nie w tym przypadku.

Prowokował mówiąc "chłopcze" i Nitrozyniak poddał się prowokacji. Nitro prowokował nazywając cwelem, Muran nie poddał się prowokacji.
 
Tak za 3-4 lata można ściągać tego piłkarza do freak MMA:

 
kurwa kiep nawet nie pamięta jak go rozjebałem w dyskusji
Fakt faktem nie wiedziałem co to Ełk i jak zobaczyłem to chciałem od zobaczyć :matt:
 
Wrócę do Nitra i Murana bo dwukrotnie oglądnąłem ich potyczkę słowną i również jestem po stronie tych, którzy uważają że Nitro kiepsko wypadł. W zasadzie nic ciekawego nie powiedział i nie chodzi o to że był przekszykiwany tylko ciągle zasłaniał się żartami, te żarty ciągle się na nim odbijają i ciągle musi się z nich tłumaczyć. Muran uczepił się paru shotów i myślę że nie jest na tyle głupi aby serio wierzyć w to że Nitro serio ma jakieś pochodzenie rosyjskie, po prostu będzie ciągnął ten temat aby był jakiś szum koło jego osoby, a co do Nitra to zawsze w gadaniu był dobry ale na tym cagu normalnie jak nie on. Jebnął się z wyborami na prezydenta, obrażał Jace kiedy on go nie obrażał epitetami, ciągnął wątek z pieniędzmi jakimiś gdzie może nie mieć racji bo usłyszał od kogoś fake info o dalej twierdzi że Muran komuś coś wisi a na koniec groził Jacy wpierdolem kiedy to on przed fame 13 jak spotkał się z Jacą wyglądał jak dziecko które tłumaczy się ojcu z pały na sprawdzianie.
 
Back
Top