Fame MMA gala youtuberów

Jak potwierdzi się kolejnosc walk na karcie to gala chyba będzie trwała do rana i będzie wypełniona multum cringe"owych koncertów a to dlatego że zamiast puścić najpierw walki w mma a potem rozłożyć rzymska i puścić resztę, ci pomieszali walki. Będą tam i spowrotem te klatkę rozkładać.
 
Jak potwierdzi się kolejnosc walk na karcie to gala chyba będzie trwała do rana i będzie wypełniona multum cringe"owych koncertów a to dlatego że zamiast puścić najpierw walki w mma a potem rozłożyć rzymska i puścić resztę, ci pomieszali walki. Będą tam i spowrotem te klatkę rozkładać.



Nie tylko raz. Wchodzi Muran vs Jaca/ Reporter i Blonsky vs Dubiel. Potem ją zlożą i ostatnie 2 walki - Xayo vs Konop i Linki vs Blondyna.
 
Dobra moze trochę głupie pytanie:
Jak to jest że oni kalafiorów nie mają na uszach? Bo wiem że zapasy najbardziej to wyrabiają, a te friki to tak nie za bardzo, masti mówi że 3 lata trenuje zapasy a średniawka
I właśnie ile one się robią? Załóżmy 2-3 razy w tygodniu ile czasu trzeba?
 
Dobra moze trochę głupie pytanie:
Jak to jest że oni kalafiorów nie mają na uszach? Bo wiem że zapasy najbardziej to wyrabiają, a te friki to tak nie za bardzo, masti mówi że 3 lata trenuje zapasy a średniawka
I właśnie ile one się robią? Załóżmy 2-3 razy w tygodniu ile czasu trzeba?
nie ma reguły, generalnie to u każdego jest inaczej - ja parę lat na macie bjj spędziłem i uszy mam jedynie spłaszczone, kalafiorów jako takich się nie dorobiłem, a znam typków, co na pierwszym treningu odjebali coś, co ich o te kalafiory przyprawiło

widziałem kiedyś filmik z kaukazu, jak 'pro' zapasnicy centralnie brali ucho między deski i nadupcali młotkiem, oby wyglądać groźnie
 
nie ma reguły, generalnie to u każdego jest inaczej - ja parę lat na macie bjj spędziłem i uszy mam jedynie spłaszczone, kalafiorów jako takich się nie dorobiłem, a znam typków, co na pierwszym treningu odjebali coś, co ich o te kalafiory przyprawiło

widziałem kiedyś filmik z kaukazu, jak 'pro' zapasnicy centralnie brali ucho między deski i nadupcali młotkiem, oby wyglądać groźnie
tyle że samo BJJ chyba aż tak nie robi
Bo to prędzej od rzutów i lądujesz na głowę
Zawsze mnie zastanawiało ze taki Kebs czy Coutoure mają takie dojebane uszy
 
tyle że samo BJJ chyba aż tak nie robi
Bo to prędzej od rzutów i lądujesz na głowę
Zawsze mnie zastanawiało ze taki Kebs czy Coutoure mają takie dojebane uszy
tu nie chodzi o rzuty i upadanie na glowe, a o degeneracje chrząstki w związku z dużą ilością otarć/uderzeń; zaryzykowałbym stwierdzenia, że bjj jest tak samo kalafiorogenne jak zapasy, chociaż żadnych statystyk nie znam

jeśli kalafiory się prawidłowo "ściąga", to te uszy są tylko trochę zdeformwane, randy couture i khabib po prostu albo tego nie robili, albo robili to chujowo
 
tu nie chodzi o rzuty i upadanie na glowe, a o degeneracje chrząstki w związku z dużą ilością otarć/uderzeń; zaryzykowałbym stwierdzenia, że bjj jest tak samo kalafiorogenne jak zapasy, chociaż żadnych statystyk nie znam

jeśli kalafiory się prawidłowo "ściąga", to te uszy są tylko trochę zdeformwane, randy couture i khabib po prostu albo tego nie robili, albo robili to chujowo
przynajmniej fajnie to wygląda :fjedzia:
No ja czytałem że najbardziej robią zapasy i sambo i po tym można po kilku treningach dostać
No a Kebs ćwiczył w Rosji, wątpię że tam w tym dagestanie wiedzą jak wysuszyć kalafiory
 
nie był, ja węszę jakiś sipsek, bo ciężko mi uwierzyć, że po tyle trwającej wojnie w internecie, Sylwo nagle twierdzi, że w chuju ma i odpuszcza. Ustalili, że na konfie nie będą w siebie chujami rzucać, ale na cage'u mają już poruszać temat.
po co mają się wyładować na konferencji skoro można rozbić oglądalność na konferencje i cage tym bardziej, że na konferencji chodzi też o innych zawodników? Myślę, że nie było ustawione chyba, że ten Konop jest dobrym aktorem. Popatrz na ten fragment, kiedy Wardega podaje mu rękę i zdziwienie Konopa

Ja też, i jeszcze z kilkoma innymi, ale co poradzisz, np za moich czasów szybko było wpajane jakich słów nie wypada używać, a tam od frajerów sobie ciupią przy kilkuset osobach, upadek jakichkolwiek zasad, wychowani przed komputerem.
Za kilka lat trzeba będzie liście rozdawać, jak ci gnój będzie pod klatką mordę piłował a jak mu uwagę zwrócisz to od frajerów nawyzywa :fjedzia:
W Eurojack point było do wygrania 500 mln zł. Kuźwa jakbym wygrał dałbym temu Różalowi rente za to aby skończył to pierdolenie o prawilności i grypsowanie na wolności bo jest szkodliwy społecznie i demoralizuje ucząc świata, który nie istnieje.

Boże ile ja się nasłuchałem o tym, że kibole to łał, wielkie zasady, nie tylko kasa się liczy.

Polecam wywiad z tym adwokatem, który bronił no paru większych bandytów i też człowieka, który chciał wysadzić polski Sejm.
Kilka miesięcy temu oglądałem, ale Winni żartował, że w Krakowie jest zasada ,,kto ostatni się rozjebie ten frajer" Burda potwierdził xD


Że jeszcze ktoś mocniej nie wypunktował tych gości. W DE są problemy, że zgłaszają się osoby do odsiedzenia wyroku za kogoś i ich rodzinny dostają kasę za odsiadkę, a w Polsce wielcy bandyci sypią bo mogą spędzić KILKA lat w wiezieniu :muttley:

Jeszcze to nazywanie każdego bandyty gangsterem: kuźwa to że biłeś na dyskotece na bramce albo chodziłeś ściągać długi to nie oznacza że jesteś gangsterem tylko kurwa gorylem, którego gangsterom nie żal :iamdone:

Ale to jeszcze nic: na MTV program człowiek, który był killerem Nowo Jorskiej mafii w latach 80 i przyznał się do zabójstwa ponad 20 osób, a zaczął sypać bo John Gotti na taśmach cisnął beke z niego jaki jest głupi -ta zjebana moda z USA bedzie jeszcze mocniejsza w Polsce
 
Zrzut-ekranu-2911-780x470.png

Mistrz świata WAKO
 
Back
Top