Fame MMA gala youtuberów

Bo tych 5-6 zablokowało dojście do koryta. Coś jak listy wyborcze w polityce. Od 30 lat te same nazwiska na biorących miejscach, tylko szyld partii się zmienia (oprócz PSL) :lol:

Nikt nic nie blokuje. To łysi rozdają karty kogo chcą wrzucić do mainstreamu. Gdyby chcieli to mogliby wyrzucić wszystkich i zatrudnić nowych. Murany czy inne Dubiele nie mają tu nic do gadki.

:cool:
 
Ostatnio zbijał 9kg wody przed walką około, więcej niż taki Gamrot zbija, a teraz znów widzę, że prawdopodobnie będzie musiał powtórzyć proces xd
1658168204183.png
 
1658243880738.png


Czyli tak
Dubiel vs Błoński 2
Konop vs Xayo
Linki vs Masti 2
Tańcula vs młodszy Muran
Tancula vs starszy Muran
Sarius vs Wrzosek
Franio vs TBA
Takefun vs TBA


Czyli czekamy na jedną pełna walkę na konfie i koniec. Serio w szoku jestem jaka ta karta jest cienka.
 
Marcinek będzie wolnym agentem od połowy października. Czyli chyba znów mu się coś wysypało, bo miał walczyć w czerwcu i teraz we wrześniu.



Ta walka Najmana z Muranem to już chyba szósta , którą Najman ogłasza.


Cholera wnerwiony jestem na te F15 myślałem szczerze, że nawet przy ich postępującym Żelkolandzie będą przynajmniej 2-3 fajne debaty konfowe, a tu gdyby nie stary kotlet Tańcula vs Murany to bym tego g...a nawet nie ruszył na 1 minutę. Gdzie to porównywać do Prime, a idźcie w cholerę....

Rozpara coś ty z tego zrobił. I pomyśleć że czytałem trochę wpisów że Jóźwiak nie umie we freaki to macie Rozparę co k..a umie, że nic tylko czekać na konfy i walki.....
 
Last edited:
Back
Top