Fame MMA gala youtuberów

1651479317010.png


Powód dlaczego Murany rzuciły się na blondasa.

 
Np Zabielski vs Hejter, przecież ten Blondasek to był zombie co nie wiem czy z 5 ciosów wyprowadził, więc gdzie to była dobra freakowa walka :boss:
 
Kuźwa dawno nie widziałem takiej odklejki , aby kogoś wywalić z Fame. To tylko pokazuje, że Lalka jest najlepszym freakiem w historii.

 
Chłopie odstaw internet, zrób sobie grilla czy coś. Ty chyba non stop siedzisz i wyszukujesz afery i nowości w świecie frikow


Gościu kuźwa mać jesteś w wątku freak MMA i płaczesz o newsy o dymach freaków. W życiu na 1 miejscu nie lubię zamulenców , ale na 2 miejscu głupoty.

Lecisz w ignora, bo ty już od dawna tu piszesz że FM to g...o i nie oglądasz a co 4 post jest twój . Nara krypto.
 
możliwe że lalunka bedzie żądała za dużej kasy i fejm ją wyjebie gdzie indziej...ciekawe czy jak teraz dostanie łomot to bedzie dalej taka wyszczekana, chociaż po starym muranskim widze że ciężko mu zamknąc morde...patrząc czysto socjologicznie, to jednak fanboje żelków sa bardziej cywilizowani niż fanboje takich elementów jak lalunka, muranscy, zresztą ta laluna przyszła chyba ze stacji TVN od tej starej kryminalistki srólowej życia
 
możliwe że lalunka bedzie żądała za dużej kasy i fejm ją wyjebie gdzie indziej...ciekawe czy jak teraz dostanie łomot to bedzie dalej taka wyszczekana, chociaż po starym muranskim widze że ciężko mu zamknąc morde...patrząc czysto socjologicznie, to jednak fanboje żelków sa bardziej cywilizowani niż fanboje takich elementów jak lalunka, muranscy, zresztą ta laluna przyszła chyba ze stacji TVN od tej starej kryminalistki srólowej życia
Tam 90% tych "królowych" parało się prostytucją albo sutenerstwem, więc niezłe gówno to dopiero może wyskoczyć, jak takie blade szczury jak zelaznydzban zaczną się zastanawiać skąd wzięli na to wszystko piniążki, Dubaj? To przy tym pikuś. :fjedzia:


Ps: Panowie nie dyskutujcie z tym śmieciem, i tak nie odpisuje i nie odnosi się do wiadomości a jak ktoś go wyjaśni to wielki zadymiarz blokuje, nie dawajcie tej kurwie więcej atencji to sobie stąd pójdzie, proste.
 
chodzi mi o ten program, gdzie bierze udział ta stara lampucera, która ma swoje za uszami i ogolnie otoczka tego programu to taki tvn style z domieszką rynsztoku, ktory ma w sobie ta laluna.... mnie cofa szczerze na jej widok, jak jem to nie wchodze na strony, na ktorych może ona sie pojawic, żeby sprzętu sobie nie zarzygać

blondasek też w sumie był specyficznym patolem pokroju isramu, tyle że jego fanboje to gracze komputerowi a to środowisko jest kilka klas wyżej od tvnwskiego pierdolnika umysłowego
 
@AAK

Aha. Tamta wypowiedź była tak dziwnie napisana jakby Lala pracowała dla jakiejś starej kryminalistki.


Blondasek był patolem,przecież on cały czas gada o gwałtach jak najęty.


Serio nie zaskoczy mnie jak on wyrwie plaskacza od Muranów kiedyś.
 
Last edited:
Przecież ta cała Laluna skończy jak Godlewska. Zrobi 2 walki i wszyscy o niej zapomną. Mówienie że to jakaś żyła złota jest najzwyczajniej w świecie śmieszne.

Słabo czytasz ten biznes o czym już kiedyś gadaliśmy.


F14 zasiegowo zjada na śniadanie na yt i tt z całej obsady.
 
Słabo czytasz ten biznes o czym już kiedyś gadaliśmy.


F14 zasiegowo zjada na śniadanie na yt i tt.
Przecież ty już od kilku edycji gadasz że FAME idzie w stronę żelków i coraz słabiej to wygląda a co konferencje biją rekordy oglądalności. Sam fakt że Soroko dla ciebie jest potężny medialnie sprawia że nie umiesz czytać tego rynku. Już kiedyś ci pisałem że takie FAME w twoich rękach upadło by z wielkim hukiem.
 
Przecież ty już od kilku edycji gadasz że FAME idzie w stronę żelków i coraz słabiej to wygląda a co konferencje biją rekordy oglądalności. Sam fakt że Soroko dla ciebie jest potężny medialnie sprawia że nie umiesz czytać tego rynku. Już kiedyś ci pisałem że takie FAME w twoich rękach upadło by z wielkim hukiem.


szach mat

 
Słabo czytasz ten biznes o czym już kiedyś gadaliśmy.


F14 zasiegowo zjada na śniadanie na yt i tt z całej obsady.

Rozpara trzyma to wszystko za mordę i nie pozwala się przewrócić tej organizacji, próbując balansować poziom patologii ze sportem i walkami żelków, czy jak to nazywasz.
Przy takiej konkurencji jak high league trzeba uważać jak się tańczy, bo można więcej stracić niż zyskać przy takich postaciach jak ta Laluna.
Jak się laluna nie obroni sportowo, to spadnie szybciutko do ligi Dariusza Lwa czy Godlewskich, a nawet jak się obroni sportowo, a dalej będzie szła tylko w pato szczekaczkę na żenującym poziomie, to może się pożegnać z Fame. Póki co wisi nad nią sporo ciemnych chmur, wzbiera fala szamba w internecie i ja bym oceniał dopiero po jej występie w klatce i przetrzymaniu fali szamba i wyciągania brudów, czy zabawi na dłużej.
 
Lala zawsze będzie mocna , ale zgadzam się że istnieje groźba jej wywalenia bo jeszcze nigdy nie było tak silnego zelkowskiego paktu o usunięcie kogoś z Fejm.

Jak blondasek gada 24 h o brutalnych gwałtach to żelki cicho siedzą....

Hehe śmiech.


Tu nie idzie o butiki , operacje i inne pierdoły te żelkowe k...y boli to ,że zabrała im atencję. O to idzie ta gra.
 
Gościu kuźwa mać jesteś w wątku freak MMA i płaczesz o newsy o dymach freaków. W życiu na 1 miejscu nie lubię zamulenców , ale na 2 miejscu głupoty.

Lecisz w ignora, bo ty już od dawna tu piszesz że FM to g...o i nie oglądasz a co 4 post jest twój . Nara krypto.
Ty wiecznie płaczesz, a to afer za mało, a to nudne konferencję i już niedługo skończysz to oglądać. A non stop siedzisz i wrzucasz jakieś newsy trzymając pewnie ręką za Wacka z podniecenia. Chcesz prawdziwe dymy? To kurwa odpal sobie walkę Khabib vs Conor i zobacz co się po niej działo. Chcesz jeszcze? To odpal sobie Gołota vs Bowe i zobacz co tam się działo po skończeniu walki ( i to chyba po dwóch walkach nawet tam się działo sporo). Paradoksalnie największe jak to Ty mówisz dymy były na galach czysto sportowych. A te Twoje friki nawet się nie zblizyly do tego co tam się działo. Na frikach to tam sobie pokrzyczą i gowno z tego. Tacy jak Ty się tym podniecają, zwala konia i idą spać później.
 
Odniose się jeszcze do jednej rzeczy, która mnie strasznie uwiera i którą słabiutko czytacie , a widzę mnóstwo porównań tu Lala-Godlewska.

Godlewska nie jest aż tak ofensywna. Gwarantuje Wam , że gdyby ona była kolo Szeji to g...o by było Lala jest to 150 razy bardziej ofensywna , ona nawet do takiej cichaczki leci z k... Nie ma taryfy ulgowej.


2 segment. Godlewska to nigdy nie była prawdziwa sebixiara z krwi i kości , ciula umie i tyle.

Jak obejrzycie sobie F2F Lali to widać , że ona już by chętnie wjechała w tego transa z wielkimi bicami.


Dlatego chłopaki słabo czytacie ludzi skoro Lala to druga Godlewska , bo to 2 inne osoby. Kompletnie.

Lala to freak doskonały.
 
Odniose się jeszcze do jednej rzeczy, która mnie strasznie uwiera i którą słabiutko czytacie , a widzę mnóstwo porównań tu Lala-Godlewska.

Godlewska nie jest aż tak ofensywna. Gwarantuje Wam , że gdyby ona była kolo Szeji to g...o by było Lala jest to 150 razy bardziej ofensywna , ona nawet do takiej cichaczki leci z k... Nie ma taryfy ulgowej.


2 segment. Godlewska to nigdy nie była prawdziwa sebixiara z krwi i kości , ciula umie i tyle.

Jak obejrzycie sobie F2F Lali to widać , że ona już by chętnie wjechała w tego transa z wielkimi bicami.


Dlatego chłopaki słabo czytacie ludzi skoro Lala to druga Godlewska , bo to 2 inne osoby. Kompletnie.

Lala to freak doskonały.
Zamknij mordę Alibaba.
 
Ty wiecznie płaczesz, a to afer za mało, a to nudne konferencję i już niedługo skończysz to oglądać. A non stop siedzisz i wrzucasz jakieś newsy trzymając pewnie ręką za Wacka z podniecenia. Chcesz prawdziwe dymy? To kurwa odpal sobie walkę Khabib vs Conor i zobacz co się po niej działo. Chcesz jeszcze? To odpal sobie Gołota vs Bowe i zobacz co tam się działo po skończeniu walki ( i to chyba po dwóch walkach nawet tam się działo sporo). Paradoksalnie największe jak to Ty mówisz dymy były na galach czysto sportowych. A te Twoje friki nawet się nie zblizyly do tego co tam się działo. Na frikach to tam sobie pokrzyczą i gowno z tego. Tacy jak Ty się tym podniecają, zwala konia i idą spać później.
Roki. Z tym pajacem nie ma co gadać. Dzięki jego wpisać ten temat z ciekawego zrobił się zjebany. Wieczne wpisy o Lalunce, zelkach itd. Nikogo nie obchodzi Twoje zdanie zelaznareko.
 
Napisałem że Laluna skończy jak Godlewska a ty mi wyjeżdżasz z jakimś wykresem o Don Kasjo i piszesz szach mat. Odstaw te narkotyki na jakiś czas bo jesteś w kiepskiej formie.
Ta, 14 latek i narkotyki... To już nie te pokolenie ;) on jest po prostu jebanym dzbanem i nie potrafi wymieniać się argumentami, tak jak pisałem, olać śmiecia i sam stąd pójdzie, bo jak diks "oficjalnie" uciekł to chłopczyk już sam tutaj został i długo tak nie wytrzyma. Nie pisać z nim, jebnie 5 wiadomości jedną po drugiej, się zgłosi że rozpierdala nam temat ( ͡° ͜ʖ ͡°) i go stąd wyrzucą :fjedzia:
 
Napisałem że Laluna skończy jak Godlewska a ty mi wyjeżdżasz z jakimś wykresem o Don Kasjo i piszesz szach mat. Odstaw te narkotyki na jakiś czas bo jesteś w kiepskiej formie.


Jakie narkotyki, przegrałeś szybko i już trzeba iść w trash talking.

To była odp do twojego posta jak to żelki są mocarne , a moja gala by szybko upadła. To Ci pokazałem , że Kasjo niszczy te ,,twoje " Kociołki , Dubiele i Lexy jak słoń robaka.


A Lala to będzie nowy koń pociągowy.
 
Back
Top