Fame MMA gala youtuberów

Wasyla boli dupa, że ktoś zarabia duże pieniądze relatywnie tanim kosztem na lokalnym rynku, a on musi jeździć po kongresach, żeby załatwić swoim "talentom" miejsce w rankingu i jakiś złoty strzał w walce mistrzowskiej, która i tak zakończy się całkowitym wpierdolem. Polski boks nie ma żadnej przyszłości w tej chwili, a freak MMA przeciwnie. Nie przywiązywałbym wagi do słów jednego frustrata.
 
Są różne opcje. Ja bym go zobaczył najchętniej z Diablo Włodarczykiem na małe rękawice, bo mają kose. Zimnoch to wrak, Izu go najebie, Adamek jeszcze zostaje niby.
Włodarczyk by go rozjebal na luzie, ja osobiście preferuje takie zestawienia.
Szpilka vs Zimnoch
Szpilka vs Kasjo

Najlepsza opcja to Zimnoch bo konferencje to by było złoto.
 
Włodarczyk by go rozjebal na luzie, ja osobiście preferuje takie zestawienia.
Szpilka vs Zimnoch
Szpilka vs Kasjo

Najlepsza opcja to Zimnoch bo konferencje to by było złoto.

Zimnoch to wrak, który nie umie poskładać dwóch zdań. To nie jest żaden zadymiarz, a prosty chłop żebrzący o ostatnią wypłatę na bazie sztucznego konfliktu ze Szpilką sprzed lat. Psychicznie to jest poziom Ugonoha. Nie ma tu żadnych perspektyw. Co innego Binkowski, choć wiekowo to już emeryt.
 
Zimnoch to wrak, który nie umie poskładać dwóch zdań. To nie jest żaden zadymiarz, a prosty chłop żebrzący o ostatnią wypłatę na bazie sztucznego konfliktu ze Szpilką sprzed lat. Psychicznie to jest poziom Ugonoha. Nie ma tu żadnych perspektyw. Co innego Binkowski, choć wiekowo to już emeryt.
Dawno nie widziałem zimnocha, żyje jeszcze ta akcja z konferencji :D
 
Zimnoch to wrak, który nie umie poskładać dwóch zdań. To nie jest żaden zadymiarz, a prosty chłop żebrzący o ostatnią wypłatę na bazie sztucznego konfliktu ze Szpilką sprzed lat. Psychicznie to jest poziom Ugonoha. Nie ma tu żadnych perspektyw. Co innego Binkowski, choć wiekowo to już emeryt.
Binkowski to jeszcze większy wrak niż zimnoch. Kto wie czy się nie zapił
 
Back
Top