Fame MMA gala youtuberów

Chciałem skomentować angaż pashy biceps, bardzo się zawiodłem.
Zapowiadali prawdziwa bombę itp to naprawdę myślałem ze to kruszwil z kamerzysta albo chuj ktoś z ekipy( to żelki ale są bardzo znani) a tu jakiś stypostrimer.
Podobno maja go zestawić z WK owca, to będzie stypa fest na konferencjach.
Zjebany szacuneczek i pierdolenie o ciężkich treningach.
 
Chciałem skomentować angaż pashy biceps, bardzo się zawiodłem.
Zapowiadali prawdziwa bombę itp to naprawdę myślałem ze to kruszwil z kamerzysta albo chuj ktoś z ekipy( to żelki ale są bardzo znani) a tu jakiś stypostrimer.
Podobno maja go zestawić z WK owca, to będzie stypa fest na konferencjach.
Zjebany szacuneczek i pierdolenie o ciężkich treningach
WK nie jest juz z FAME?
 
Z tego co mówił to nigdy się nie bił, nawet w szkole. Zawsze wybierał opcje ucieczki. Jeśli owca jest pewny to słabo bo robur długo trenuje i jest bardziej charakterny niż michał pierdolony owczarzak
No ale ta walka nie porywa… konferencje będą w chuj słabe.
 
Całe hl jest nudne
17FAFE6B-9CF8-49F7-9BBC-946A25176F05.jpeg





Tam jest potencjał, ja osobiście polubiłem Malika jako włodarza bo czasami przyjęcie dobrym tekstem tak jak do Natsu z pilotami xD
Konferencje Brodnickiej z Lil Masti to było złoto.
Miś Maliś był zajebisty :D
Moglbym wymienić jeszcze pare ręczy :)
Weź pod uwagę ze to była ich pierwsza gala a produkcja było bardzo wysokiej jakości.
 
View attachment 29763




Tam jest potencjał, ja osobiście polubiłem Malika jako włodarza bo czasami przyjęcie dobrym tekstem tak jak do Natsu z pilotami xD
Konferencje Brodnickiej z Lil Masti to było złoto.
Miś Maliś był zajebisty :D
Moglbym wymienić jeszcze pare ręczy :)
Weź pod uwagę ze to była ich pierwsza gala a produkcja było bardzo wysokiej jakości.
Hajs to nie wszystko, patrz z jakim małym budżetem Fame startowalo i w jakim miejscu teraz są. HL jasne ze ma potencjał ale tak muszą odjebać parę akcji, jak rzut szklanka w łeb wlodarza czy rzut dildosem w przeciwniczkę.
 
Hajs to nie wszystko, patrz z jakim małym budżetem Fame startowalo i w jakim miejscu teraz są. HL jasne ze ma potencjał ale tak muszą odjebać parę akcji, jak rzut szklanka w łeb wlodarza czy rzut dildosem w przeciwniczkę.
Srodowisko MMA potrzebuje seks aferki. I to takiej na poziomie: Misiu z Nadarzyna zapinany straponem przez Lil Masti :DD
 
Srodowisko MMA potrzebuje seks aferki. I to takiej na poziomie: Misiu z Nadarzyna zapinany straponem przez Lil Masti :DD
U nejmana jest potencjał na kilka takich afer, jeśli spojrzymy na jego uniwersum to można dobierac ich bez końca haha
 
Hajs to nie wszystko, patrz z jakim małym budżetem Fame startowalo i w jakim miejscu teraz są. HL jasne ze ma potencjał ale tak muszą odjebać parę akcji, jak rzut szklanka w łeb wlodarza czy rzut dildosem w przeciwniczkę.
Oj hajs to podstawa bo stać ich na każdego zawodnika w konfrontacji z fame to bardzo ważne.
Zyskali po pierwszej gali bo dużo osób mówiło ze w high dobrze płaca.
 
U Najmana teraz trwają rozkminki. Ekipa GSP, Remik i Psychotrop ciśnie z dziadem z Nadarzyna i warszawskim gangsterem RS77. To najlepszy serial aferkowy od czasów Żuroma, Popka, Pomidora.

Wątek na tym kanale na yt, jak ktoś chce prześledzić.
 
U Najmana teraz trwają rozkminki. Ekipa GSP, Remik i Psychotrop ciśnie z dziadem z Nadarzyna i warszawskim gangsterem RS77. To najlepszy serial aferkowy od czasów Żuroma, Popka, Pomidora.

Wątek na tym kanale na yt, jak ktoś chce prześledzić.

O kurwa to grubo malolaci się prują haha to może się skończyć tragedią. Rs77 to nie warszawski gangster lecz marecki :) no ale tam jest juz chyba za grubo, ktoś wie kiedy jakaś konferencja mmavip? :)
 
Małolaci mają też dobre plecy, więc spokojnie : ) Póki co to Misiek jest jechany i zbudowana legenda gangstera nie do ruszenia idzie w zapomnienie :D A ten Robert rs też dostaje pociski jak leci. Fajna aferka, aż się przypomina tak wesoła internetowa jazda żurom popek misiek :D
 
Wypowiedz boxdela i głosowanie ludzi (kilka tysięcy głosów oddane)…
Hahahaha :burnit::putinlaugh:
 

Attachments

  • FCA8086B-C6D6-41C3-93B9-B62774EB66C4.jpeg
    FCA8086B-C6D6-41C3-93B9-B62774EB66C4.jpeg
    1 MB · Views: 110
HL 1 konfowo uratowała Brodnicka i trochę Kolar. Jestem ciekaw kto uratuje 2. Stawiam , że może to być Noras a czy jeszcze ktoś to trzeba czekać na nazwiska.
Trzeba czekać na resztę rozpiski :)
HL ma grube zaplecze i wierze ze wrzuca jakiś zadymiarzy.
 
Back
Top