Fame MMA gala youtuberów

Ten Gimper to pasożyt najgorszego sortu. Ma wyrok za stalking i jakimś cudem Polsat go promował. Taki niby grzeczny przed kamerą, ale widać, że to poza. Jak zobaczyłem tutaj jego mordę na zdjęciu z Daszkiewiczem, to miałem ochotę zwracać posiłek także organizacja, która go weźmie jest dla mnie skreślona.
 
Ten Gimper to pasożyt najgorszego sortu. Ma wyrok za stalking i jakimś cudem Polsat go promował. Taki niby grzeczny przed kamerą, ale widać, że to poza. Jak zobaczyłem tutaj jego mordę na zdjęciu z Daszkiewiczem, to miałem ochotę zwracać posiłek także organizacja, która go weźmie jest dla mnie skreślona.
Dokładnie pasożyt i zwykły pozer co przed tv/kamerą inny a osobiście śmieć. Gimper vs Ferrari bym zobaczył i jak władca piekieł mu urywa łeb weselniakiem. Chociaż obu nie lubie
 
Ja tam trzymam się tylko 2 tematów i jest spoko. 99picks walczy o sławę ogólnonarodową :lol:

Nie ma po co pisać w tematach sportowych o dymach bo 90 procent środowiska to stypiarze dlatego mądre 10 procent zostaje multimilonerami :cool:
 
Ja tam trzymam się tylko 2 tematów i jest spoko. 99picks walczy o sławę ogólnonarodową :lol:

Nie ma po co pisać w tematach sportowych o dymach bo 90 procent środowiska to stypiarze dlatego mądre 10 procent zostaje multimilonerami :cool:
Odkąd weszły friki, to nie ma lepszych określeń w świecie MMA niż: stypiarz i dymy :lol:
 
Największe dymy i odklejency są u Marcinka i Denisa.


Szczerze konfowo VIP mnie mega rozczarowuje. Spodziewałem się dużo więcej.

Szczerze ? Na Fame na razie działo się dużo więcej.

Chłopy na VIP strasznie mało dają od siebie na konfach.


Tak szczerze zapamiętałeś jakiś panel na dłużej ? Bo ja nie.
 
Last edited:
Szczerze konfowo VIP mnie mega rozczarowuje. Spodziewałem się dużo więcej.

Szczerze ? Na Fame na razie działo się dużo więcej.

Chłopy na VIP strasznie mało dają od siebie na konfach.


Tak szczerze zapamiętałeś jakiś panel na dłużej ? Bo ja nie.
Ostatnio było spoko, jak chłopaki GSP i Remi wyjaśnili świniaka z Nadarzyna.
 
Ja Was lubie obu i Ciebie @ZELAZNAREKA i @Assocati. Zmierzcie się u Marcinka za 2 tys brutto na gołe łapy w imie zasad.
Mam mega mieszane uczucia do tego gościa, trochę nie chce mi się wierzyć, że ma 60 ileś lat. Normalny człowiek w tym wieku ma trochę inne wartości i zainteresowania. Z jednej strony czytając czasami jego posty łapią mnie ciarki żenady, z drugiej strony zwyczajnie mi go szkoda. Chyba, ze to taki wyspecjalizowany troll, jeśli tak to gratuluje - działa. Adijos...
 
Szczerze konfowo VIP mnie mega rozczarowuje. Spodziewałem się dużo więcej.

Szczerze ? Na Fame na razie działo się dużo więcej.

Chłopy na VIP strasznie mało dają od siebie na konfach.


Tak szczerze zapamiętałeś jakiś panel na dłużej ? Bo ja nie.

Bo największą gwiazdą VIP ma być Najman, on raczej nie pozwoli, aby ktoś mu ukradł show. Ponieważ Najman wielkich milionów nie płaci, to i nie ma dużej zachęty przebicia się do świadomości freakowej. Ot, jednorazowy skok na kasę.
 
Nindża powtarza że nie będzie się bił, ale z tego co kojarzyłem był za granicą, skoro jest w Polsce to może być coś na rzeczy, ale prędzej widzę go dla jakiegoś bestii czy Szeligi niż na debiut dla saszy.
 
Back
Top