Fame MMA gala youtuberów

O w mordę. Kiepsko Wam to idzie kochani widzę. Ten dział jest w cholerę drętwy beze mnie. Trzeba wrócić widzę bo krypto i coming outowcy się zanudzą.


Niestety stypiarz Isamu wraca do Fame. Podobno Fame 14 na Narodowym w maju.












Ważna głowa w HL broni freak mma

 
Powiem wam ze ta najlepsza Polska dziennikarka ma póki co strasznie mało wyświetleń. Niektóre maja po 1300 wyświetleń.
 
Możliwe ze Kruszwil zawalczy z Kamerzysta na gali w lutym, wypada to na gale Jozwiaka ? :o grubo
 
HIGH jest 5.02 w Krakowie, oficjalnie ogłosili.
1DC76855-EAA9-41E8-9B17-9A3238AD5313.jpeg
 
@Vassago

YT Polska oficjalnie ogłosił że , w 2021, 6 najpopularniejszym kanałem w Polsce był Wataha-Krulestwo.

:cool: A ty tu ciągle o jego upadłości nawijasz :lol:


@Dawid _Ozdoba-Legenda

Bardzo wysoko stoi tez wywiad Stanowskiego z Kapelą , w pół roku prawie 4 mln co daje mu top 10 video rozmów w Polsce za 2021.
 
Last edited:
No cóż, ponieważ Wardęga i tak powiedział, że kończy z MMA, jego osoba zupełnie przestaje mnie interesować :lol:
 
Mój nowy Avatar dobrze mnie obrazuje kochani. Za dnia 65 letni biznesmen 10 k miesięcznie , znający biegle 2 języki obce, filantrop i playboy. Nocą freak MMA i Ełk.
Czyż nie nosimy w życiu wiele twarzy ?

Dlatego Two-Face zawsze był moją ulubioną postacią DC.


to teraz emeryturka i 14-stka wynosi 10k miesiecznie? :pudzianfap:
 
@ZELAZNAREKA To jak mamy podkręcać walkę Twoją walkę u Najmana za 2 tys zl brutto np z użytkownikami @Assocati lub @majkelo89, czy dygasz? :muttley:

Muszę się zastanowić. Co do @Assocati jest bliski pożegnania się ze mną. Zrobił się marudny jak Jeffrey w tym wątku. Mój 12 Ignor jest strasznie bliski :( Przykro mi.

Nasze drogi od jakiegoś czasu się rozchodziły, bardziej jego w moja stronę. Żegnaj Assocati niestety ale muszę być radykalny i sprawiedliwy w swoim kodeksie moralnym.
Do zobaczenia za 5 lat.
 
Last edited:
Muszę się zastanowić. Co do @Assocati jest bliski pożegnania się ze mną. Zrobił się marudny jak Jeffrey w tym wątku. Mój 12 Ignor jest strasznie bliski :( Przykro mi.

Nasze drogi od jakiegoś czasu się rozchodziły, bardziej jego w moja stronę. Żegnaj Assocati niestety ale muszę być radykalny i sprawiedliwy w swoim kodeksie moralnym.
Do zobaczenia za 5 lat.
Ja Was lubie obu i Ciebie @ZELAZNAREKA i @Assocati. Zmierzcie się u Marcinka za 2 tys brutto na gołe łapy w imie zasad.
 
Back
Top