Fame MMA gala youtuberów

,,do sklepu tez tak idziesz?”
,,RĘKA LEWA DO RYJA”

Raubo zajebisty xDDDDD

Odpaliłem tylko dla niego
 
To mówicie, że Trybson z Prokuratorem Szeligą :D no to mogą być ładne dymy. Trybson też jest nagrzany... pewnie będzie straszliwie sapał.
 
Szewcu-1 jedz w inną część Polski
2 dostań w pizdę
3 pisz na internetach że chłopaki z tego regionu nie mają zasad, bo dostałeś wpierdol.
Friki w pigułce.

Jeżeli faktycznie zaatakowali 4 na 1 i to z narzędziami w ręku, to faktycznie, prawdziwe prawilniaki. :rutekajak:
 
Ola Rola pasowałby do Fame mma inteligenta, ładna i wygadana. Sportowo poza zasięgiem kogokolwiek ale np jej pojedynek z Lil Masti były ciekawy.
 
I to jeszcze porywają się na halę w Gliwicach :juanlaugh:


Wywiad z Kapelą idzie na 4 mln. Do tego Twitter polityczny będzie strasznie żył konfami Kapela vs Kossakowski. Akurat to jest mega złote zestawienie i nie zdziwie się jak medialnoscia przebije jakiś youtuberów Dubiel vs Błoński czy Lexy vs Natsu. Moim zdaniem to będzie najbardziej komentowana konfa na tt w historii freak fightu w Polsce.

A jak jeszcze Kapela pójdzie w mega kontrowersyjność to nie zaskoczą mnie shoty z nim na poziomie 1-3 mln.
 
Last edited:
Wywiad z Kapelą idzie na 4 mln. Do tego Twitter polityczny będzie strasznie żył konfami Kapela vs Kossakowski. Akurat to jest mega złote zestawienie i nie zdziwie się jak medialnoscia przebije jakiś youtuberów Dubiel vs Błoński czy Lexy vs Natsu. Moim zdaniem to będzie najbardziej komentowana konfa na tt w historii freak fightu w Polsce.

A jak jeszcze Kapela pójdzie w mega kontrowersyjność to nie zaskoczą mnie shoty z nim na poziomie 1-3 mln.
Tak, ale to raczej w sensie zjawiska i głupoty, żeby się pośmiać. On nie będzie miał za sobą fanbase, który kupi dla niego bilety i PPV.
 
Back
Top