Fame MMA gala youtuberów

Rozpara chce też wejść w kablówki i innymi platformy. Mało mu kilkaset tysięcy PPV, więc idzie po milion. Będzie pieklo niektórych.


Grubo. Ciekawe kto by wykupi prawa do Fame i czy np mielibyśmy zagwarantanowane 15 gal rocznie. Bajka. Bajeczka :antonio:


Łysi w 3 lata zrobili sobie potęgę w Polsce. :applause::applause::applause:


Przy takich inwestycjach jestem niemal pewny że Arturek Szpilka już zakontraktowany i w 2022 ogłoszenie.
 
Last edited:
Grubo. Ciekawe kto by wykupi prawa do Fame i czy np mielibyśmy zagwarantanowane 15 gal rocznie. Bajka. Bajeczka :antonio:


Łysi w 3 lata zrobili sobie potęgę w Polsce. :applause::applause::applause:


Przy takich inwestycjach jestem niemal pewny że Arturek Szpilka już zakontraktowany i w 2022 ogłoszenie.
A kiedy tyson fury? Ufc jest w :showdatass:
 
Grubo. Ciekawe kto by wykupi prawa do Fame i czy np mielibyśmy zagwarantanowane 15 gal rocznie. Bajka. Bajeczka :antonio:


Łysi w 3 lata zrobili sobie potęgę w Polsce. :applause::applause::applause:


Przy takich inwestycjach jestem niemal pewny że Arturek Szpilka już zakontraktowany i w 2022 ogłoszenie.
15 gal jest nierealne, oni przez miesiąc robia konferencje, f2f itp do jednej gali.
 
E8CD9D60-D579-43AB-9445-457298B41BDC.jpeg
 
Nie do końca, wszyscy dalej czekają na jego walkę z najmanem.

Czekać sobie mogą. Nawet jeśli do tego dojdzie to Najman zrobi Szczena 2.0. Wejście w nogi po 15 sekundach i po zabawie. Tym razem żadna klatka rzymska dziadowi nie pomoże, bo w walkach Najmana to Najman ustala reguły :lol:
 
Czekać sobie mogą. Nawet jeśli do tego dojdzie to Najman zrobi Szczena 2.0. Wejście w nogi po 15 sekundach i po zabawie. Tym razem żadna klatka rzymska dziadowi nie pomoże, bo w walkach Najmana to Najman ustala reguły :lol:
No może tak być ale to nie zmienia faktu ze obejrzałbym ta walkę :D
 
Gromda nie padnie, tam za duże szychy siedzą w zarządzie :lol: Hoolsów już nie biorą, tylko mistrzów lokalnych salek bokserskich i kierowców tirów.
 
Marcinek z vice ministrami bierze się za patologię.

koleś od walk kobieta vs facet, oj ryzykuje...


Ale milenialsi rzucą się na te akcje :tellmemore:
FameMMA ma najlepszy zarząd w całym MMA. Jestem w 100% pewien, że poradziliby sobie też z zarządzaniem KSW czy FENu. Tak mało wpadek, tylu profesjonalizmu.
Na PunchDown znosili jakiegoś zawodnika jak pijanego z baru :iamdone:

A krytyka przez środowisko bokserskie walk na gołe pięści to Mont Everest hipokryzji...
 
Back
Top