Fame MMA gala youtuberów

Silne Fame = Silny Don Kutasjo :D


Takich Donów jest tysiące to bardziej łysi są masakryczni w castingi do Fame i dlatego musimy się jarać Kasjo jakby nie wiem co to było.

Gdyby nie Tańcula to Murana nigdy by nie było w świecie freak fightu i dziś pewnie byłby Dubiel vs Tańcula.

Szczególnie dziwię się Pasternakowi bo na 99 procent chuliganka nie jest mu obca i mógłby trochę kumpli wrzucić do show biznesu.
 
Last edited:
Takich Donów jest tysiące to bardziej łysi są masakryczni w castingi do Fame i dlatego musimy się jarać Kasjo jakby nie wiem co to było.

Gdyby nie Tańcula to Murana nigdy by nie było w świecie freak fightu i dziś pewnie byłby Dubiel vs Tańcula.

Szczególnie dziwię się Pasternakowi bo na 99 procent chuliganka nie jest mu obca i mógłby trochę kumpli wrzucić do show biznesu.
nie zgodzę się. Żaden Patus czy z Gromdy czy skądś nie będzie tyle pierdolił co Kutasjusz. On jest ewenementem. Szanujmy go, bo dla Freaków daje wiele.. W następnej gali w końcu w MMA :D
 
Jeśli Boxdel wytrzyma do 2 rundy. Nic pewnego...


Jakby Szeliga , Tyburscy i Kwieciński dostali dobrych wrogów to zjedliby Ferrari i Kasjo bez popity.

Niestety za dużo stypiarzy w tej federacji i nie ma kto ich kto nakręcić.
a pamiętasz Kasja na FAME MMA 7 I Konferencji !?
to on tam Najmana chcial rozszarpać xd
 
a pamiętasz Kasja na FAME MMA 7 I Konferencji !?
to on tam Najmana chcial rozszarpać xd


Trochę tak , choć ja uważam że Kasjo i Ferrari to 80 procent reżyserka.

Uważam że np takie bliźniaki , Kwieciński czy Szeliga mają bardziej ruchy sebixowe i jakby taki Boxdel dał im na oczy faka to miałby połamane palce za 10 sekund.


Dlatego śmieszy mnie ten nr 3 Krychy zadymiarza Fame bo do nich nie ma startu, ale wiadomo tamci nie mają rywali dobrych , nie ma ich często na gali więc tego tak nie widać.
 
Last edited:
No tyburski miał fajna spine z kasjo. Ale też pokazał jaja bo od razu na dniach to wyjaśnili, fakt ze uciekło im trochę hajsu bo zrobili to za darmo. Szeliego zobaczyłbym z Krycha hehe no a kwieciński z kazdym freakiem miałby spine, bo jak walczył z pająkiem to szacunek i wogole
 
No tyburski miał fajna spine z kasjo. Ale też pokazał jaja bo od razu na dniach to wyjaśnili, fakt ze uciekło im trochę hajsu bo zrobili to za darmo. Szeliego zobaczyłbym z Krycha hehe no a kwieciński z kazdym freakiem miałby spine, bo jak walczył z pająkiem to szacunek i wogole

Majewski z Wotore i masz mega imby z Kenami i Alanem.

Aż mi ślinka cieknie na te Cage. Boxdel miałby mokro.
 
Ten majewski to też ferrarke cisnął chyba?
Szczerze nie wiem , ale pewnie teraz musi , bo to przydupas Kasjo.


Szkoda że w tych freakach kłócą się o te j...e kg bo bym zobaczył Szewcu vs Szeliga po aferze hotelowej. Nic mnie tak nie wk...a jak te kategorie wagowe. Właśnie po to chciałem erę freaków a tu d...a blada.
 
Last edited:
Szeliga był zjadł stypiarza, nawet konfy by były nudne bo szewc by się bal odezwać, najlepsze podejście co do kg to chyba miał Filipek, czy to w walce z tombem czy innymi, miał wyjebane na wagę przeciwnika po prostu chciał się pizgac, a taki Polak co się afiszuje że nie odmawia to się kłócił z ferrarka o kilka kg. Szpilkowa to wogole porażka z tą waga. Jebac wagę tylko walki w stylu wiewiór-handke
 
W ogóle Wiewiór mówi, że jest inteligentny tłumacząc tym, że ogarnia skomplikowane techniki parterowe. Znam jedną taką osobę, co też takie techniki ogarnia i jest nawet mistrzem ksw, ale inteligencją nie grzeszy, więc słaby argument xD
narkun team!
 
@ZELAZNAREKA @Dawid _Ozdoba-Legenda
3762A3D2-D18A-40BF-9436-A791BF8A389F.jpeg
 
Panowie propsujecie wszystkich ale umówmy się wjeżdza Akop na Fame i jest pozamiatane. Akop vs DOn Kasjo w MMa albo AKop vs Najman albo Akop vs Ktokolwiek serio daje 200zl za ppv. Uargmentuje moje zdanie:
- Akop ma przekozackie miny ( patrz je zdjęcia robione w rękawicach albo przed walkami)
- Akop ma jaja , że wstał z łózka i się ubrał
- Akop jest prawdziwym facetem bo..... ( wpisać cokolwiek)
- Akop ma najpoteżnijeszy team Managerski w polskim MMA ( widzę już spiny np Artnox vs Shocker MMA jakieś kulanki obu Arturów)
- Akop zna Wojtka Golę i na pewno będzie miał parasol ochronny ( pierwsze 5 min Cage bez trudnych pytań od gości)
- Akop mógłby stworzyć konflikt z Boxdelem np kto szybciej ubierze choinkę po walce ( w rękawicach)
- Akop wścieka się na Kaniowskiego, że nazwał go freakiem i robi bardzo groźną minę
- Akop mógłby powiedzieć ,że on nie jest królem ale on jest sułtanem
- Akop przybija piątke z ochorną Fame np z Nikolą i mówi o nich, że to jego koeldzy z ksw z main eventu ( Nikola był w main z Pudzianem, a Akop z Kołęckim)
- Akop vs Szeliga np konflikt o to kto komu pierwszy nie podał ręki wszystko w lobby Double Tri HIlton

to oczywiście pewne wariacje żadne fakty ale pomyślcie jakbyłoby pięknie.:)
 
nie znam nawet tego szewca, ale czy lęk przed nagłym wylotem z conajmniej 5 metrów i to pewnie pyskiem na beton uważasz że jest porównywalne do starcia w klatce z sędzią i oponentem nastawionym na kase i lajki?
 
Panowie o czym wygadacie o jakim szewcu? Wszystko zostało wyjaśnione na cage i Szeliga dzwoniłą i Zadora. Albo się interesujecie freakami albo kojarzycie Najmana i Popka.
 
Back
Top