Fame MMA gala youtuberów

Gdyby Fame nie zamienił się w pro sport i kłótnie o 1 kg, to z chęcią zobaczyłbym coś w stylu

Bestia /Radzikowski /Szeliga vs Arab/Lupa

Bestia kontra dwóch -Polak i Ferrari.
 
Gdyby Fame nie zamienił się w pro sport i kłótnie o 1 kg, to z chęcią zobaczyłbym coś w stylu

Bestia /Radzikowski /Szeliga vs Arab/Lupa

Bestia kontra dwóch -Polak i Ferrari.
A idź pan w chuj z tym arabem, powinni go wyjebac bo daje tragicznie nudne walki.
Na konfach tez stypa, taki malczynski tylko ze umie się bić xD
 
Igor Jakubowski przejebał na mini-turnieju w Kościerzynie z jakimś no-nejmem i chyba jego zawodowa kariera w boksie jest de facto skończona. Jeśli freak mma potrzebuje nowej gwiazdy pochodzącej z prawdziwego sportu to myślę, że można spróbować go ściągnąć do Fame lub HL.
 
A idź pan w chuj z tym arabem, powinni go wyjebac bo daje tragicznie nudne walki.
Na konfach tez stypa, taki malczynski tylko ze umie się bić xD


No właśnie chce tej walki bo może Arab nie obali :D

Też mam wylane na Araba ala ,, obalenie co 3 sekundy "
 
Igor Jakubowski przejebał na mini-turnieju w Kościerzynie z jakimś no-nejmem i chyba jego zawodowa kariera w boksie jest de facto skończona. Jeśli freak mma potrzebuje nowej gwiazdy pochodzącej z prawdziwego sportu to myślę, że można spróbować go ściągnąć do Fame lub HL.
Praktycznie 80tys followersow ma wiec mógłby się załapać do jakiejś freakowe federacji
 
Chyba robi się pierwsze love story dziennikarka vs zawodnik.

Jeszcze sporo może tego być bo tam dobre modelki latają na tych mikrofonach.


 
Last edited:
Powinni złożyć mega ofertę Binkowskiemu o ile jeszcze jest w stanie się komunikować, przy jego doświadczeniu i szczęce Szpilki w walce w małych rękawicach nie byłby konieczne skreślony pod względem szans a o dymy nie trzeba by było ich prosić. :lol:
 
Powinni złożyć mega ofertę Binkowskiemu o ile jeszcze jest w stanie się komunikować, przy jego doświadczeniu i szczęce Szpilki w walce w małych rękawicach nie byłby konieczne skreślony pod względem szans a o dymy nie trzeba by było ich prosić. :lol:
Binkowski to wrak totalny. Zresztą nie wiadomo co z nim, może znów siedzi.
 
Binkowski to wrak totalny. Zresztą nie wiadomo co z nim, może znów siedzi.

No to jest pytanie właśnie, czy jeszcze jest w stanie się komunikować, doświadczenie ma spore więc nawet przepity na pewno nie zapomniał jak boksować (patrz Don Pizdeusz) a takie F2F Szpilka vs Binkowski przecież przebiło by Murańskiego. :lol:
 
Powinni złożyć mega ofertę Binkowskiemu o ile jeszcze jest w stanie się komunikować, przy jego doświadczeniu i szczęce Szpilki w walce w małych rękawicach nie byłby konieczne skreślony pod względem szans a o dymy nie trzeba by było ich prosić. :lol:
I może siwy by w końcu dostał ten hajs
:rutekajak:
 
:putinlaugh:

1633446182229.png
 
Boxdel sam szczerze przyznaje że obstawia że wielki hype na Fame skończy się za 6-7 gal



po ryju Wardęgi widać, że rozmowa jeszcze przed galą, czyt. jak Boxdel był 'zdołowany'

ciekaw jestem co by powiedział na ten sam temat po wygraniu 100k od Farmazeusza
 
Co ma wielki hype do końca freak MMA.

Bez wielkiego hajpu nie ma wielkich pieniędzy, a Rozpara nie siedzi w tym dla zabawy, tylko dla wielkich pieniędzy. Myślisz, że jak przestaną zarabiać to będą sztucznie ciągnąć Fame latami bo wstyd im się będzie przyznać, że formuła się wyczerpała? Nie sądzę.
 
Czyli przy F30 Rozpara zwija żagle. Myślałem że jednak bardziej kumasz pewne sprawy , a jednak slabiutko. To że kończy się hype na daną dyscyplinę to normalna kolej rzeczy ,ale że niby zaraz łysi zwijają interes? NO WAY.
 
Czyli przy F30 Rozpara zwija żagle. Myślałem że jednak bardziej kumasz pewne sprawy , a jednak slabiutko. To że kończy się hype na daną dyscyplinę to normalna kolej rzeczy ,ale że niby zaraz łysi zwijają interes? NO WAY.

Ale jak to się ma do Twoich przepowiedni z zeszłego miesiąca, że moda na freak MMA się NIGDY nie skończy? Ty chciałeś Vince McMahona uczyć jak zarabiać miliony, a tu nagle taki odwrót? Doprawdy, przestańmy udawać, że Ty znasz się na wszystkim, a inni nie znają się na niczym. Przypuszczam, że zwiną interes jak przestaną zarabiać wielkie pieniądze, a nie, że "zaraz". W przekręcaniu cudzych słów znowu Ci nie wychodzi.

No i proszę, teraz piszesz, że koniec hajpu na daną dyscyplinę to "normalna kolej rzeczy", a jak pisałem to samo o strongmenach to mnie wyśmiałeś, że jak śmiem to przywoływać, bo freak MMA będzie trwało "wiecznie" :lol: Wystarczyła jedna względnie słaba gala F11 i jeden komentarz Boxdela, żebyś zmienił narrację?
 
Back
Top