Fame MMA gala youtuberów

Dobra teraz trochę dłużej dlaczego F11 niezbyt mi podeszło.

Tak szczerze większe emocje poczułem tylko przy KO Szeligi i pierwszej rundzie Ferrari / 2 ostatnie rundy strasznie słabe , Ferrari wypompowany na amen , a Filipek to ogólnie dla mnie tragiczny freak jak starszy Malczynski , który w cholerę przynudza./

Krycha vs Sasza - szczerze ? Ta walka mnie mega rozczarowała , spodziewałem się po niej duuuuzo więcej. Ten Krycha to jednak nic wielkiego bo z Mortalciem też się trochę męczył , szczerze myślałem że skończy latwiutko Ukra i będą fajne HLy a tu taka ala zawodowa walka która mnie przynudzała.

Max - Zabielski , Popo vs Mixer , Wardęga vs Denny , Dubiel vs Ojwojtek takie sobie. Mi akurat walka Wardegi i Denny by sto razy podeszła gdyby było dużo celnych ciosów / uwielbiam te czyste ciosy na głowę w freak fightach / a tu niby optycznie wyglądało na dobrą nawalanke ale szczerze nie wiem czy tam padło nawet 10 ciosów na głowę 1 i 2 /masakryczna celność , która zepsuła mi przyjemność tego fightu/

Blondi vs Wieja - Blondi szczerze stylowo strasznie mnie przynudza , szczerze po medalistce w takewoondo spodziewałem się 150 razy lepszej stójki i zajebistych wykończeń w świecie freaków , a jest nudno...


Ocena walk F11 ode mnie maks 3 na 10. No niestety nie wyszło jak konfy F11.
 
Dobra teraz trochę dłużej dlaczego F11 niezbyt mi podeszło.

Tak szczerze większe emocje poczułem tylko przy KO Szeligi i pierwszej rundzie Ferrari / 2 ostatnie rundy strasznie słabe , Ferrari wypompowany na amen , a Filipek to ogólnie dla mnie tragiczny freak jak starszy Malczynski , który w cholerę przynudza./

Krycha vs Sasza - szczerze ? Ta walka mnie mega rozczarowała , spodziewałem się po niej duuuuzo więcej. Ten Krycha to jednak nic wielkiego bo z Mortalciem też się trochę męczył , szczerze myślałem że skończy latwiutko Ukra i będą fajne HLy a tu taka ala zawodowa walka która mnie przynudzała.

Max - Zabielski , Popo vs Mixer , Wardęga vs Denny , Dubiel vs Ojwojtek takie sobie. Mi akurat walka Wardegi i Denny by sto razy podeszła gdyby było dużo celnych ciosów / uwielbiam te czyste ciosy na głowę w freak fightach / a tu niby optycznie wyglądało na dobrą nawalanke ale szczerze nie wiem czy tam padło nawet 10 ciosów na głowę 1 i 2 /masakryczna celność , która zepsuła mi przyjemność tego fightu/

Blondi vs Wieja - Blondi szczerze stylowo strasznie mnie przynudza , szczerze po medalistce w takewoondo spodziewałem się 150 razy lepszej stójki i zajebistych wykończeń w świecie freaków , a jest nudno...


Ocena walk F11 ode mnie maks 3 na 10. No niestety nie wyszło jak konfy F11.
Nie porównuj Filipka do Malczynskiego
Malczynski jest tragicznie nudny.
:korwinwhat:
Filipek jest dymogenny i ma dobre riposty.

 
Nie porównuj Filipka do Malczynskiego
Malczynski jest tragicznie nudny.
:korwinwhat:
Filipek jest dymogenny i ma dobre riposty.




Bardziej biłem do octagonu , choć dla mnie Filipek konfowo też nie jest mistrzem. Ta organizacja jest tak stypiarska @99picks że widzisz w Filipku zadymiarza ;)
 
Kolejny dowód że Gola i Boxdel to tylko pacynki. Mańkowski stojąc przy nich , krzyczy do mikrofonu do Rozpary i Pasternaka by sypnęli ładną kasę na pojedynek Borys vs Gamrot w samym grapplingu na Fame.

XD
 
Kolejny dowód że Gola i Boxdel to tylko pacynki. Mańkowski stojąc przy nich , krzyczy do mikrofonu do Rozpary i Pasternaka by sypnęli ładną kasę na pojedynek Borys vs Gamrot w samym grapplingu na Fame.

XD
Boxdel i gola, mają po 20% udziałów. To że oni są takimi pizdami, przekreśla ich u zawodników.
 
Czy ja wiem. Konfowo raczej niszczy 11.

Bestia vs Radzikowski , Wrzosek vs Kasjo , Wiewiór vs Polak tu już może być lepiej niż 11 która gdyby nie Sasza vs Krycha to kompletna klapa.
Na konfie to i stoły mogą gryźć, mało mnie to interesuje skoro w klatce wieje nuda. Ja Fame traktuje jak kabareton czy inny program rozrywkowy. Nie obchodzą mnie och umiejętności sportowe. Ma być śmiesznie. To tak jakby na Sopockiej nocy kabaretowej zaczęli czytać sonety. Ni bez sensu, nie tego ludzie oczekują i nie za to płacą. Płacę za kabaret a nie za sport.
 
Przecież F12 ma bardzo łatwo przebić F11.

F11 była słabiutka, moim zdaniem jedna z najsłabszych gal Fame w historii.
 
Last edited:
Maciej napisał podsumowanie. Najlepszy fragment, który trafia w sedno: " Od pato imprez do światowej jakości produktu. Elementy pato będą się pojawiać, jak w życiu codziennym. Ale to już tylko część tego wydarzenia. Wydarzenie? Organizacyjnie TOP, światowy TOP. "



@ZELAZNAREKA Dymy trenerów.
 
Czyli dubiel - Ferrari na f13? Hehe a tak serio to w chuj nie lubię ferrarki ale dubiela bardziej i powinien być dojechany za prucie się do mirasa
 
Czy ja wiem. Konfowo raczej niszczy 11.

Bestia vs Radzikowski , Wrzosek vs Kasjo , Wiewiór vs Polak tu już może być lepiej niż 11 która gdyby nie Sasza vs Krycha to kompletna klapa.
Nie wiem jak można się było jarać dymami pomiędzy Krychą i Saszą? Przecież to była wymiana zdań ludzi którzy nie mają więcej IQ niż 30.
 
Polak pod koniec filmu pyta Gole czemu mając kontuzjowane obie łapy Ferrari został dopuszczony do walki. Zdenerwowany Gola ,, dobra cicho !"
Facet z fightsportu za takie smaczki serio wyrwie bana ;)

 
Back
Top