Fame MMA gala youtuberów

Chyba nie widziałem tu tego newsa a dopiero teraz go zobaczyłem na socjalach Fame.

Raper o nicku Smolasty oficjalnie na Fame 11.
 
Myśle ze stać, Lil masti walczyła na fenie a ona ma raczej dobra wypłatę
Wlasnie to mnie dziwilo, ale mogla zgodzic sie na nizsza wyplate pod warunkiem, ze dostanie cukinie ktora jej nie zagrozi i tak sie stalo nie wiemy jak tam wygladaly gaże. O muranskim juz jest mega cicho chlop przespal swoj czas na walke za ogromna kase, teraz dostanie duzo ale juz nie tyle gdy krecil dymy na Fame
 
. O muranskim juz jest mega cicho chlop przespal swoj czas na walke za ogromna kase, teraz dostanie duzo ale juz nie tyle gdy krecil dymy na Fame


Przecież o nich w większości jest głośno tylko przez Fame. Nawet taki Kasjo jak nie walczy to oni w większości nikogo nie obchodzą bo co oni mają do zaoferowania.
XD
Oni są tylko żywi od gali do gali. Jak taki np Kasjo odejdzie z Fame to nikt nie będzie pamiętał za rok kto to był.
 
Last edited:
Wolałem jak była seksmasterką, nie musiała przynajmniej udawać, że nie jest pierdolnięta.
Mnie to rozwala jak ona na insta pierdoli ze jest kobieta nowego wieku, silna kobieta, daje rady ludziom itp a prawda taka ze gdyby nie jej facet to ciekawe gdzie by była xD
 
Nareszcie jest osobny dział dla freak gal, byłem orędownikiem tego rozwiązania dawno temu ale moderacja i administracja lała na moje sugestie. Nie gniewam się i polecam czasem schować dawne urazy do kieszeni dla wspólnych korzyści. :tiphatb:
 
Ta zakładka spowoduje że nie będzie można kręcić burzy o newsy freakow. Biedni krypto fani freaków ktorzy nie beda mogli pisać posta , bo ciężko będzie zacząć teraz temat.

A tak zawsze się zaczyna ,,po co o tym piszecie " Już mi ich szkoda :jon: :goldi:


A jest ich od groma bo 20 k wyników na żywo Fame nie robi się samo.

Dlatego coming out to coś pięknego. Niz robić z siebie głupka przez lata :cool:
 
I tak będą do nas wpadać


Wątek Fame na starym serwerze miał pół miliona wejść. To jasne że jesteśmy śledzeni od rana do nocy :cool:

Dlatego picks99 lepiej nie pisz tutaj że Akop jest lubiany albo że KSW to najlepsza federacja w Europie, bo szybko cię dojadą bo jesteś jak w Big brother.
 
Last edited:
Teraz tam będą stypo newsy a my mamy w końcu swój dzial

zwycięstwo panowie
:cmgkeepgoing:

Kiedy my będziemy komentować jak Muranscy nawalają 5 ziomków na konfach pana Jóźwiaka oni będą komentować że Haye nie już jest menadżerem Chisory.

:jon: :płacz: Serio aż mi się smutno zrobilo. Bidule.
 
Donek dał wpis który może sugerować że odchodzi z Fame, ale to się pewnie rozjaśni po jakimś czasie. Ja już wiele razy pisałem że on jest zbyt obsrany na freak galę więc dla mnie to żadna wielka strata, bardziej jestem wnerwiony gdyby nie był laleczka to z chęcią zobaczyłbym Tyburski/Lupe/Ferrari/Kryche z nim ale niestety gość nie ma jaj Polaka czy Ferrari. W życiu nie można mieć wszystkiego. Niech spada na drzewo obsraniec. Fajne wyjasnianie wrogow :mjsmile: życie to fajnie weryfikuje słowa.
 
Last edited:
CE04163F-CAF3-4EA2-BA26-C6AF6BDBE211.jpeg
 
Wycenil ta kwotę w latach świetności ;)
25 mln ojro to jest warte fame mma, jak nie więcej
powiedz mi imbecylu co lykasz ksw to firma ktora zapelnia najwieksze hale w kraju wychodzui za granice a zl0odzieje i oszusci z fame nawet nie potrafili zapelnic smiesZnej hali w angli
 
Back
Top