Fame MMA gala youtuberów

Nie, to po prostu widać, poszukaj sobie materiałów z nimi i porównuj do innych, u których wzrost jest legit.


Masz talent jak widzisz czy jeden ma 1 73 a nie 1 76 przez neta . Graty :)

Zbudujesz mi dom za 500 lat jak będzie mnie stać.
 
Masz talent jak widzisz czy jeden ma 1 73 a nie 1 76 przez neta . Graty :)

Zbudujesz mi dom za 500 lat jak będzie mnie stać.
To wierz wikipedii dalej, Azhiev wg wiki ma 1,7m, a Mansur Azhiev wg tapology 1,74, czy oni są niżsi od Polaka wg Ciebie?
 
To wierz wikipedii dalej, Azhiev wg wiki ma 1,7m, a Mansur Azhiev wg tapology 1,74, czy oni są niżsi od Polaka wg Ciebie?


Ty serio ze mną szukasz spiny o wzrost Polaka XD?
Cholera wykończy mnie te forum.


Ja myślałem że to na luziku jest. Szczerze to ja się nawet nigdy nie zastanawiałem ile on ma wzrostu. Tylko był poruszony temat karłów :)
 
Ty serio ze mną szukasz spiny o wzrost Polaka XD?
Cholera wykończy mnie te forum.


Ja myślałem że to na luziku jest. Szczerze to ja się nawet nigdy nie zastanawiałem ile on ma wzrostu. Tylko był poruszony temat karłów :)
Nie, ale jesteś starym dziadem a ego masz wyjebane w kosmos, napisałem Ci, że Polak i Ferrari są niżsi niż Ci się wydaje, a ty odpowiadasz chamsko, podałem Ci dowód, a ty zamiast przyznać rację dalej brniesz xD
 
Nie, ale jesteś starym dziadem a ego masz wyjebane w kosmos, napisałem Ci, że Polak i Ferrari są niżsi niż Ci się wydaje, a ty odpowiadasz chamsko, podałem Ci dowód, a ty zamiast przyznać rację dalej brniesz xD
O co chodzi z tym starym dziadem?
 
Ferrari twierdził że ksywa od tego, że miał jakiegoś sponsora od którego mógł pożyczać "każdą kwotę".
 
Co by nie mówić ale Ferrari ma wyjebanie w łapie


Elite chyba szybko nie padnie. Skubance nawet hotel z basenami mają wynajęty i cała ekipa tam sobie śmiga, jest na insta Elite.

Kasa jest. Powodzi się. Nawet Fame tak nie szaleje :) Nic tylko być dziś freak fighterem :)
 
Dzisiaj wpadłem na filmik z tym Kenem co ma być na MMA VIP 3. Najman mistrz w znajdowaniu dziwolągów :rofl:
 
rb.jpg
 
Back
Top