Fame MMA gala youtuberów

Z tym że mma to bardziej show niż sport mogę się zgodzić aczkolwiek jestem pewien że powody dla których tak twierdzimy są zupełnie inne.
Pisząc "przedszkole" miałem na myśli bardziej ludzi którzy się tu wypowiadają, wy naprawdę sprawiacie wrażenie że nie wyszliście jeszcze poza dwudziestke. Bez urazy oczywiście.
Ja już pełnoletni jak cos
:rutekajak:
 
Jak już walki karłów stały się norma to może pójdą krok dalej i będą walki inwalidów np dwóch osób bez rąk?
 
Jak już walki karłów stały się norma to może pójdą krok dalej i będą walki inwalidów np dwóch osób bez rąk?


Karzeł to nie jest osoba niepełnosprawna. Tylko osoba niskorosla która w świecie bez większych miałaby wyjebke, więc wpis totalnie bez sensu.
 
No wiadomo że się na takich forach zgadują bo gdzieś muszą o swoim problemach pisać gdy świat jest dla dużych. Ale oni są sprawni zrobią 1 2 bez problemu , mogą mieć dzieci, wszystko. Są mali i tyle. Gdzie im do przykładów co podałem wyżej.

Mógłbym dobrze zacząć dyskusje czy facet co ma maks 1 m 64 czy jest osobą pełnosprawna w takim razie.
 
Ktoś kto ma 1,64 nie ma problemow w codziennym funkcjonowaniu, taki karzeł jest niepełnosprawny bo ma problemy np auta nie może prowadzić.
 
No wiadomo że się na takich forach zgadują bo gdzieś muszą o swoim problemach pisać gdy świat jest dla dużych. Ale oni są sprawni zrobią 1 2 bez problemu , mogą mieć dzieci, wszystko. Są mali i tyle. Gdzie im do przykładów co podałem wyżej.

Mógłbym dobrze zacząć dyskusje czy facet co ma maks 1 m 64 czy jest osobą pełnosprawna w takim razie.
Serio to piszesz? Argumentacja swoich słów na poziomie 14 latka.
 
na walce karlow tylko mozna stracic wizerunkowo


W Polsce odbyła się walka karła z normalną osoba.

Walka karłow przez to zawsze będzie już pikusiem. Ogólnie dla mnie walka 2 karłów to żaden szok. Normalni niscy ludzie dający sobie po gebach.

Nie wiem co wy macie z tymi karłami. Hehe.
 
to karla czy osoby niskorosłej czy to mozna uzywac obu
i jaki byl odbior? z tego co pamietam to wiekszosc krytykowala zreszta slusznie


No był kontrowersyjny odbiór bo karzeł dostał ostry wp....l

Karzeł to inaczej osoba niskorosla albo ludzie wzrostu Adriana Polaka lub Amadeusza Ferrari :)
 
No był kontrowersyjny odbiór bo karzeł dostał ostry wp....l

Karzeł to inaczej osoba niskorosla albo ludzie wzrostu Adriana Polaka lub Amadeusza Ferrari :)
Średnia wzrostu dla mężczyzny pochodzącego z Polski to dokładnie 177,3 cm
Ferrari ma 178 a Polak 176
 
Dobra znalazłem wątek nr 2 który najbardziej śmieszy mnie po przeżywaniu freaków na cohones.
Nr 2 to jak są wpisy że nie znają ziomka z YouTube czy Tik Tiktoka jak dziś co 10 to youtuber czy inny tik toker.

Chłopaki zatrzymali się na 2000 i myślą że na YouTube jest 5 ludków a to jest pieprzony internetowy Londyn od lat.

:putinlaugh::korwinlaugh::juanlaugh::mjsmile:
 
Last edited:
Back
Top