Fame MMA gala youtuberów

Żałosne zachowanie? Mają być dymy kurwa!
Dobra ignor powinien być już przed pożarem
Zostałeś ładnie wyjaśnieniony i nie wiesz nawet jak mi odpowiedzieć
Teraz możesz sobie pisać i tak tego nie przeczytam
NAURA
 
136 milionow wyswietlen co za pojebane wyswietlenia punchdown top
 
Malik wrzucił info na stypa high leauge ze gala odbędzie się w te wakacje a w poniedziałek ogłosi zawodnika na którego ,, wszyscy czekamy”

Tu może chodzić o jego zioma Alberto. Gdzie jego track na YT ,,Dwutakt"" zrobił 28 mln wyświetleń.
 
To faktycznie czekam w chuj
:boystop:


No patrząc że w necie mówi się że Krycha to zadymiarz nr 3 Fejmu obecnie /XD/

To taki Alberto mi się wydaje że ma lepsze papiery. On chyba nawet w kiciu siedział.
Akurat ten Alberto coś czuję że ma potencjał na fajne konfy. Czarni to stan umysłu.
 
Nieoficjalnie Rafalala vs
Iza Kisio-Skorupa
na MMA VIP 3.

Znacie ta Kisio?

Najman to jest mistrz we freaki. Rafcia to było moje top 5 do zobaczenia w klatce.
 
Last edited:
Znacie ta Kisio?
Znamy. :lizoremotmaly2:
GRBk9kuTURBXy8xMTJhODdiZS03OGM1LTRkNmMtOGQ5Ni03YzJlYzcwYzkyNDguanBlZ5GTAs0DSACCoTAFoTEB.jpg
 
No patrząc że w necie mówi się że Krycha to zadymiarz nr 3 Fejmu obecnie /XD/

To taki Alberto mi się wydaje że ma lepsze papiery. On chyba nawet w kiciu siedział.
Akurat ten Alberto coś czuję że ma potencjał na fajne konfy. Czarni to stan umysłu.

Krążą plotki że grypsowal 2 dni w niemieckim areszcie
 
Filipek na Fame 11. Jak myślałem że na luzie dostałby od Ferrary to po Gąsce nie jestem taki pewny. Zobaczyłbym to Filipek vs Ferrara.
 
Filipek na Fame 11. Jak myślałem że na luzie dostałby od Ferrary to po Gąsce nie jestem taki pewny. Zobaczyłbym to Filipek vs Ferrara.
Z ferrarim haribo wygrywał w stójce i prawie go ustrzelił tym backfistem
Raczej Filipek na dzień dzisiejszy
 
Filipek na Fame 11. Jak myślałem że na luzie dostałby od Ferrary to po Gąsce nie jestem taki pewny. Zobaczyłbym to Filipek vs Ferrara.
Filipek nie idzie do 70? W sumie przydałoby się bardziej rozruszać 66-70 w fame, bo w 77 jest za dużo zawodników.
 
Back
Top