Fame MMA gala youtuberów

Elite ma prawdziwych sebixow. Podoba mi się ta federacja.

Azjata tam nieźle obsrany chodzi.

Tam jeden sebix do niego - ja mogę to poprowadzić ty nie jesteś nikim ważnym XD
 
Porównajcie tego sebixa z czapka do kasjo czy ferrary. To jest wyższy poziom dymienia. Oni przy nim są jak 6 latki.

To jest prawdziwy oryginalny sebix. On upokarza ładnie tego Azjate.
 
Porównajcie tego sebixa z czapka do kasjo czy ferrary. To jest wyższy poziom dymienia. Oni przy nim są jak 6 latki.

To jest prawdziwy oryginalny sebix. On upokarza ładnie tego Azjate.
Bodychrista ladnie wyjaśnił ze wygląda jak prostytutka :crazy:
 
Brunetka więcej dymi na tej konfie niż nudna linkiewicz przez wszystkie konfy Famę.

Elite i VIP dobrze ukazuje jakie jest mega stypiarstwo na Fame
 
Podsumowując
Walka kobieta vs facet
3 sebixy na 1 Sebixa
Zadziorne laski
Dresik vs młody Muran

Ujdzie ta rozpiska.

Ps: Azjata ładnie upokorzony na tej konfie wiele razy.
 
Last edited:
Podsumowując
Walka kobieta vs facet
3 sebixy na 1 Sebixa
Zadziorne laski
Dresik vs młody Muran

Ujdzie ta rozpiska.

Ps: Azjata ładnie upokorzony na tej konfie wiele razy.


To chujowa rozpiska, jaki sens walki 3 vs 1? A walka facet vs laska, to już stary powielany pomysł i nawet jako jako widz freak-fightów, nie dołożę swojej monety do takich wynalazków.
 


Ruda laska co była na Fame na konfie i robiła dymy do Godlewskiej . Ta siłaczka co trenowała Bonusa do walki między innymi. Chciała Taxi Złotowe ale odmówił i szukają jej rywala. Ona wygląda jak facet więc to nie będzie takie kontrowersyjne i skreślać nie ma jej co , bo wielu szarych kowalskich zrobiłaby na luzie :)
 
Ruda laska co była na Fame na konfie i robiła dymy do Godlewskiej . Ta siłaczka co trenowała Bonusa do walki między innymi. Chciała Taxi Złotowe ale odmówił i szukają jej rywala. Ona wygląda jak facet więc to nie będzie takie kontrowersyjne i skreślać nie ma jej co , bo wielu szarych kowalskich zrobiłaby na luzie :)
Nie no watpie by dali jej chłopa, to jest jednak baba :p
 
Dlaczego ten koksik nie walczył z Bonusem?

Ostatnio to jest jakiś wyścig na Najmana II: Murańscy, Koksik, odkopany Magigal...
 
Napisałem tu kiedyś po fame 10 "słuchaj Szuli głupia sprawa" ale nie znalazłem :jon:
 
sam siebie nie umiesz oznaczyć? :mjsmile:
Po pierwsze co ty tu jeszcze robisz?
Wróciłiłeś z podkulonym ogonem i mnie prowokujesz :matt: Żałosne zachowanie
Już drugi dzisiaj szuka zaczepki
Albo ten co pisze że jest na forum 10 lat a ciśnie mnie z konta mającego 2 miesiące
Już dawno gość jest na ignorze
Zaraz ty na nim będziesz :kis:
Wyjebane na hejterów ::jondance::
Screenshot_20210316_141453.jpg
 
Back
Top