Fame MMA gala youtuberów

Maks 3 osoby na całe Mazowsze. Polska to nie debile jak w USA by się podniecać dotykaniem paluszkami.

Brrrrrrr:jimcarreyvomit:


Pawłowski zapowiada gruby tydzień z HL. Pewnie pójdzie cała karta.

Debilna to jest twoja ignorancja Alibaba, idź na jeden trening pro wrestlingu to pogadamy o "macaniu paluszkami". :facepalm:

A oglądalność w Polsce nie jest taka mała jakby się mogło wydawać, tyle że mainstreamowych federacji na czele z WWE, Polska scena to akurat margines i wątpię by w obecnych czasach się to zmieniło.
 
J...c fake walki i zdania nie zmienie.

Chłopie ile ty masz lat że żyjesz wrestlingiem.


XD

Przecież to jest maks do 10 lat. Ci co mają więcej to już ostre leczenie.
 
Last edited:
J...c fake walki i zdania nie zmienie.

To show,widowisko jak w filmach lub teatrze z którego FAME MMA czerpie garściami, jest to specyficzny biznes i rozumiem mieszany odbiór, ale Ty regularnie pierdolisz głupoty na temat zupełnie ci obcy.
 
Ziomeq serio marzysz o niej ? Takie maks 5 na 10 :) ale widze grzeszne mysli już tym bigiem jak wyskakujesz.
Serio najpiękniejsza mulatka jaką kiedykolwiek widziałem :star wars:
Kiedyś z kolegą gadałem o seksie z mulatkami przez godzinę xD
Spójrz na te usta i ten uśmiech
I te nogi
Ten luz
Jeszcze wystawia języczek do zdjęć i te okulary :antonio:
Ideał 10/10
Obecnie najbardziej podniecająca mnie laska w polskim internecie
 
Chłopie ile ty masz lat że żyjesz wrestlingiem.


XD

Przecież to jest maks do 10 lat. Ci co mają więcej

Typowy Alibaba i jego frajerskie edytowanie postu po odpowiedzi rozmówcy, na tak niski poziom dyskusji już nie zejdę jaki zapodałeś, pies cię jebał frajerski farmazonie. :tiphatb:
 
Serio najpiękniejsza mulatka jaką kiedykolwiek widziałem :star wars:
Kiedyś z kolegą gadałem o seksie z mulatkami przez godzinę xD
Spójrz na te usta i ten uśmiech
I te nogi
Ten luz
Jeszcze wystawia języczek do zdjęć i te okulary :antonio:
Ideał 10/10
Obecnie najbardziej podniecająca mnie laska w polskim internecie


Oj ziomeq strasznie mało tych mulatek chyba widziałeś skoro Chaplin to 10/10.

:)
 
Oj ziomeq strasznie mało tych mulatek chyba widziałeś skoro Chaplin to 10/10.

:)
:no no: Lexy najpiękniejsza na świecie
Spędziłem wiele godzin na Ig szukając piękniejszej
Oczywiście tylko naturalne się liczą
Znajdź mi ładniejszą
Nie dasz rady
Obecnie 10/10 za parę lat się zużyje i będzie pewnie 7,5/10 ale i tak :pudzianfap:
 
Konflikt pomiędzy Stanowskim a FAME trwa od 2019 roku po 3 gali. Najlepsze jest to że Borek chciał załagodzić sprawę ale Stano powiedział że dla przyjemności się z nimi będzie sądzić.
Bo nic mu nie grozi poza odszkodowaniem, które jest dla niego groszami, a Stano ma duszę trolla.
 
Bo nic mu nie grozi poza odszkodowaniem, które jest dla niego groszami, a Stano ma duszę trolla.
Dla mnie to smieszna sytuacja. Przecież Boxdel i Gola byli nie tak dawno w hejt parku na kanale sportowym ktorego jednym z właścicieli jest Stanowski.
 
rozpara niech sie uspokoi z tymi pozwami i niech robia dobry content a nie takie gowno, jak stanowski nagra fajne stanowisko o rozparze i fame to jeszcze straca wizerunkowo
 
rozpara niech sie uspokoi z tymi pozwami i niech robia dobry content a nie takie gowno, jak stanowski nagra fajne stanowisko o rozparze i fame to jeszcze straca wizerunkowo


Stanowski nie zaatakuje Fame na YT bo Fame stał się ważną częścią ich programu.

Kasa misiu kasa. Nawet namawiali by ppv na F10 kupować z ich reflinka.

XD
 
rozpara niech sie uspokoi z tymi pozwami i niech robia dobry content a nie takie gowno, jak stanowski nagra fajne stanowisko o rozparze i fame to jeszcze straca wizerunkowo
Ale tamten pozew poszedł już 2 lata temu po fame mma 3, a rozprawa była dopiero dzisiaj.
 
Najczęściej bijący się zawodnicy we freak fightach na sekundę.

1. Adrian Polak
2. Taxi Złotowa
3. Mateusz Muranski.

Ciekawa lista. Pewnie nikt by takiej nie obstawił przed era freaków.


Muran jak narzuci takie tempo to będzie miał 10 walk do końca roku :)
 
Last edited:
Jak ktoś już pisał wcześniej, robi się przesyt na rynku jak za czasów debiutu Pudziana, co drugi Janusz będzie zakładał freak-fight federację a zostanie jedna lub dwie pewnie i nie dziwie się, bo widać tutaj wymyślanie na siłę co się robi nudne, osobiście jestem fanem rozwiązania żeby była jedna lub dwie takie federacje, gdzie są freak-fighty bo i tak już jest najazd no-name'ów.

FAME MMA zdążyło sobie wyrobić pozycję na rynku, ale co raz bardziej we znaki daje się amatorstwo w negocjowaniu kontraktów (brak skrętówek,K-1,boks,kłótnie o 2kg itp. parodie na czele z pizdeuszem Życińskim jako gwiazdą) oraz absolutny brak profesjonalizmu i stronniczość pseudo-włodarzy, przygłupa Boxdela i "bisexa" Goli co zostało boleśnie wyeksponowane podczas ostatniej gali nr 10. Do tego kolejne bezsensowne wymysły pokroju pasów (a na chuj to komu w FMMA?) a nawet osobnych pasów dla... "pro" (czyt. Alan Kwieciński z rekordem bodaj 2-10). ::clintdis::

Jedyny poważny konkurent jak dla mnie, to VIP MMA, wprawdzie jak pisałem wcześniej, nie obejrzałem jeszcze żadnej gali, bo skupiam się obecnie na Euro 2020 (2021), ale karta była na tyle konkretna że skusiłbym się na PPV gdyby nie mecze, konkretne freak-fighty z prawdziwego zdarzenia, a nie jakieś pierdololo amatorów o tym jacy to nie są "pro", tyle że Najman musi nauczyć się mniej januszowego podejścia do sprzedaży, bo konferencja w PPV oraz wypadnięcie połowy karty na kilka dni przed galą to strzały w kolano.

Elite Fighters to odpady z wczesnego FMMA i kręcenie sztucznych dymów na konferencji to nie jest coś, co mnie przekona do obejrzenia tego, pomysły typu 3vs1 albo kobieta vs facet są debilne i przestarzałe (w ogóle to rozumiem że freak-fighty ale jaką trzeba być niedojebaną pizdą żeby oficjalnie wychodzić w trzech przeciwko jednemu typowi?). :siara: Sami uczestnicy na karcie, to no-name'y więc olewam, chyba że czymś zaskoczą w przyszłości.

A High League to druga podróba FMMA, kolejna zbieranina odpadów, tyle że jeszcze ugrzeczniona wersja, z takim podejściem to nie wróżę sukcesów, nawet jeśli ci youtube'owi celebryci są znani wśród młodzieży, to i tak kopia nigdy się nie sprzeda lepiej niż oryginał.


Inna sprawa, że na topie zawodowego MMA (czyt. UFC), znowu wyskoczyli z jakimś gówno-pasem tymczasowym, więc przykład idzie z góry. :facepalm:
 
Ale to było jasne że będzie przesyt bo tak jest z każdym sportem / piłka , mma,tenis,NBA itp/

To nic odkrywczego. I po prostu albo to sobie odpalasz albo nie.


Akurat freaki są mega super bo jak się ogląda z odtworzenia to gala potrwa maks 1 godzinę a nie 90 minut jak mecz czy 4 godziny jak tenis.

Freaki są zajebiste bo są błyskawiczne. Mi się freaki szybko nie znudzą bo tak jak pisze to jest mega szybki sport bez zamulania.

Ja 99 procent gal mma oglądam z odtworzenia. Gdybym oglądał to na żywca to miałbym taki stosunek jak do tenisa, przecież te galę trwają nawet 5-6 godzin.....
 
Back
Top