Fame MMA gala youtuberów

Magical nie walczy na elite fighters teraz już wiem o co chodziło jak magical pisal do baobaba czy chce wziąć udział w projekcie za parę tysi. Od początku mieli tylko wypromować ta gale.
 
I jak MMA VIP 2? Ja obstaję przy Euro i robię sobie przerwę z MMA, również freakami, gale zawodowe są prawie co tydzień a freakowe już niewiele rzadziej, a taki turniej raz na dwa lata nie licząc tej covidowej przerwy. :smile:
 
14 letnie dzieci nie rozumieją że to chwyt marketingowy.
A może Włodek z grobu wejdzie i się ujawni jako 3 murano? :zakręcony:
Byku to bylby marketingowy strzal w kolano gdyby okazało się że chodzi o kogoś innego ;)
 
I jak MMA VIP 2? Ja obstaję przy Euro i robię sobie przerwę z MMA, również freakami, gale zawodowe są prawie co tydzień a freakowe już niewiele rzadziej, a taki turniej raz na dwa lata nie licząc tej covidowej przerwy. :smile:


Ja mam podobnie ale z piłką bo tak mi się przejadła że dziś dopiero odpalę 1 mecz Pol spain na tym euro.
 
Dresik co odwalił na tej konfie to nie mam pytań XDDD.
Dresik to debil i zwykly burak, typ wystawil sie z punch down a teraz odpierala taką szopkę na elite fighters.
Gosc ma walke wieczoru a wbija na początek konferencji, spoileruje i mówi ze nie chce mu sie tu siedzieć. Chuj mu w dupe, oby go wyjebali z tej gali.
 
Back
Top