Fame MMA gala youtuberów

za krotka konfa
A015A054-F742-47E2-8085-BEE3E2560BBF.jpeg

dobranoc
 
Ojjj cos bardzo cichutko z high leauge

A jak mówiłem, że to będzie jak FEN przy KSW to mówiłeś, że szybko przebiją Fame bo żadnej cenzury na dymy i lepsze nazwiska. Lil Masti zaraz przejdzie do FEN na stałe i tyle będzie z tego. Można już obstawiać, że zrobią mniej gal, niż FFF? Toć już VIP ma lepsze perspektywy :muttley:
 
A jak mówiłem, że to będzie jak FEN przy KSW to mówiłeś, że szybko przebiją Fame bo żadnej cenzury na dymy i lepsze nazwiska. Lil Masti zaraz przejdzie do FEN na stałe i tyle będzie z tego. Można już obstawiać, że zrobią mniej gal, niż FFF? Toć już VIP ma lepsze perspektywy :muttley:
Ja tego nie pisałem, prędzej @ZELAZNAREKA .
Nie jestem jakimś fanem high leauge ponieważ Malik powiedzial ze nie bedzie dymów bo to ma być porzadna organizacja.
Dlatego tego gówna nawet nie wykupie chyba ze beda dymy.
 
Mam nadzieję, że taxi złotówa nie sfrajerzy i skoro dostał ogórka to będzie chociaż starał się efektownie znokautować w stójce zamiast obalić i dobić młotkami.

To byłoby dobre też dla niego, bo z tego co wiem złotówa ma jakieś aspiracje do bycia chociaż przeciętnym zawodowcem i minuty doświadczenia w klatce się liczą.
 
Odwołali oficjalnie Fit Dzika z Nikosiem ? bo chyba nigdzie nie ma infa.
Odwołane na 100% gosc na konferencji powiedział że rezygnuje i wyszedł :crazy:

Mam nadzieję, że taxi złotówa nie sfrajerzy i skoro dostał ogórka to będzie chociaż starał się efektownie znokautować w stójce zamiast obalić i dobić młotkami.

To byłoby dobre też dla niego, bo z tego co wiem złotówa ma jakieś aspiracje do bycia chociaż przeciętnym zawodowcem i minuty doświadczenia w klatce się liczą.
Daro lew zawsze konczy swoje walki przed czasem, gość nigdy nie wyszedl nawet do drugiej rundy xD
 
Tak to wiem
Ale po konferencji nie było żadnego infa i mógł zmienić zdanie
Za dużo wymagasz od najmana :D sam widziałeś jak wyglądała konferencja. Nagrywali ją w jakimś garażu a te zdjęcia nowych zawodników to wklejali chyba w paincie hehe
 
Jeśli będziecie kupować PPV na MMA-VIP rozważcie zakup z linka Antykonfidenta, gość oddaje kasę z walki na pomoc choremu na raka, więc przy okazji możecie kogoś wesprzeć.


Tak jak Wardęga miał oddać hajs z PPV na psiakibusa, a do tej pory nic z tym nie zrobił xD
 
Back
Top