Fame MMA gala youtuberów

Zawodowstwo już dawno to miało.

O Pride to nie słyszałeś czy pierdolisz głupoty żeby pierdolić?
K1 w turniejach bez kategorii wagowych to też dla ciebie pewnie nowość?


Jakoś mnie to nie dziwi.



Gościu żeś się obudził kiedy było Pride? Wieki temu.

@Ozdoba , @pick99, @ziomeq kupiliście już PPV na MMA VIP 2 ?
 
No właśnie, a ty ćwierćinteligencie napisałeś, że zawodowstwo nigdy nie poda tego na tacy - a zrobiło to już wtedy, kiedy na gówno mówiłeś papu.
I z oczywistych powodów powstały jednak kategorie wagowe - widocznie to przespałeś.


Dobra kolo nie zaciągniesz mnie w dymy. Nie mam na to czasu. Potem będziesz płakał 10 postów.

Nawet nie muszę pisać bo sam się wyjaśniasz.

Grzeczniej gimnazjalisto.
 
Last edited:
Chłopaki jak sądzicie czemu Fame 11 dopiero aż pod koniec września.

Szczerze strasznie śmierdzi mi ten ruch. To naprawdę strasznie długa przerwa.

Czyżby Fame bał się przesytu freak gal?
Najpierw Euro, a potem Igrzyska Olimpijskie. Zawsze przesyt i w dodatku ciepło i ludzie nie beda w domach siedzieć.
 
Trochę tych gal freakowych już w Polsce było ale będę się upierał że Mma VIP 2 to najbardziej szalona karta freaków w historii tego kraju.
::snoopd::
 
Zurom wyjasnia Tomka Chicka.


Jednym jest kogoś popierać, a czym innym jest się od kogoś odciąć.
Przykładowo.
Tomek miał w towarzystwie osoby które poszły na współpracę, i on się z tymi osobami już nie zadaje, ma ich w dupie.

I to jest prawidłowe podejście, ktoś odjebal numer? Odcinasz go kurwa i tyle.

A co on ma zrobić w takiej sytuacji, odjebać ich na mieście za karę? Ruromska to hipokryta pierwszej wody.
 
Ale to mnie rozwala: naogląda się jeden z drugim amerykańskich seriali i filmów prawniczych i pyk. Pozwiemy Kruszwila

Jebnął? Jebnął. Po co drążyć temat, że kilka miesięcy temu i pewnie bez świadków. Nawet prokuratura nie chciała brać tej sprawy, bo nie chciała się ośmieszyć, a przecież wsadzenie kogoś z YT to niemal jak order, wywiady, klikalność...
 
Back
Top