Fame MMA gala youtuberów

Najman jaki pazerny chuj xd.
PPV do konca maja za 30 zł, teraz droższe xd
300 biletów puścił. Minimum za 300 zł xd
 
Najman nie potrafi zrobić dobrego modelu biznesowego, pojebało go z tymi konferencjami w PPV i podwyższaniem ceny za PPV. Chłop nie wie co jest 5, chce się raz szybko nachapać hajsu zamiast zbudować stabilne i dobrze prosperujące gale.
 
1622540621137.png
mistrz drugiego planu
 
Najman nie potrafi zrobić dobrego modelu biznesowego, pojebało go z tymi konferencjami w PPV i podwyższaniem ceny za PPV. Chłop nie wie co jest 5, chce się raz szybko nachapać hajsu zamiast zbudować stabilne i dobrze prosperujące gale.
Dokładnie, konferencja w ppv to byl słaby pomysł.
Cena mma vip powinna być w granicach 25 zl
 
Akurat pod katem kontrowersji i zadymiarzy to Vip zjada Fame na sniadanie. Gdzie narcyzy kasjo i ferrara robia za giga zadymiarzy a do sebków zaden by nawet nie podbił.
 
Kasjo to stypiarz, to jego rywale robili dymy a nie on. Stawianie go obok ferrariego to obraza dla ferrary.
 
  • Like
Reactions: J.K
Rozpara wkurwiony na Jozwiaka i Elite. FAME 11 dopiero 25 września.


Jak mnie niszczy fakt, że wszyscy właściciele federacji w Polsce wymagają przyzwoitości od wszystkich poza sobą.

I ten tekst, że nikogo nie oczerniają. No nie, tylko Arek Pawłowski zrobiony w bambuko i obrzucony błotem wzorowo.

I dogadają się z innymi federacjami. No może na początku się nie dogadali o Normana, ale potem się dogadali. Ciekawe dlaczego, czy a) z czystości serduszka, czy może b) bo zrobiłby się syf prawny.

Ja nie wiem, ale się domyślam.
 
Wielki "zasadowiec" z "wąskim gronem" chyba nigdzie się nie wybiera zakłamując rzeczywistość
 
Don Kasjo bardzo lubię ale nie może powiedzieć, że wygrał tej walki ewentualnie, że trzeba ją powtórzyć na zasadach bokserskich. Co do Fame MMA to wygląda to trochę tak jakby było dwóch włodarzy dorosłych oraz dwóch włodarzy dzieciaków ( Gola i ostatnio fatalnie wypadający BOXDEL). Fame MMA 10 to było coś.
 
Back
Top