Fame MMA gala youtuberów

Tak po prawdzie to walka Muranski vs Tancula i Ferrari vs Gaska to czysty bezsens Fejmu, a juz szczegolnie ta 2.


Bokser Wiktor Szadkowski o Fame mma, w tle Kasjo.



 
Last edited:
20210408_213410.jpg



High leauge ma spore zainteresowanie
:DC:
 
Ciekawe kto tam bedzie się bil


Plotki mówią o totalnych no nameach w stylu Kasjo ,który był znany tylko ludziom co oglądali WS, ja jeszcze pamiętam czasy jak dobijał 1 k na yt po konfie Fame 3.

Mnie ciekawi czy będzie tam trochę sebixów czy tylko żelki. Jesli same żelki , to imo słabiuuutko.
 
Myślałem ze beda ciekawe starcia bo mówili że chcą poeksperymentować a tu się okazuje ze to hype mma jest takim gównem jak stypa federacja malika
 
To Hype mma zostało stworzone na kolanie tylko żeby wychujać Malika, nie zdziwię się jak skończy się to po pierwszej gali, albo w ogóle ta pierwsza się nie odbędzie.
 
To Hype mma zostało stworzone na kolanie tylko żeby wychujać Malika, nie zdziwię się jak skończy się to po pierwszej gali, albo w ogóle ta pierwsza się nie odbędzie.
Odbyć się odbędzie ale spodziewałem się czegoś innego.
Np ze zrobią walki typu Handke vs Wiewiór a tu wsadzają samych tiktokerow.
Konferencje odpale tylko na hejtera z rafonixem bo mogą być tam dymy
 
Ja szczerze bardziej czekam na Synthol vs Zlotowa , Krystka i czlowieka Psychotropa niz Fame/Hype nma gdzie wiele zestawien kompletnie mi nie lezy.
Hype to ciężka pyta, tak jak high leauge.
Ja najbardziej czekam na pierwszą konferencje elite fighters
Jedyna legitna freakowa organizacja!!!
 
Akurat Najman karta na Vip mma 2 dowalił mocno do pieca. Synthol i Psychotrop to czysty freakizm w najwiekszej postaci.

Czekam juz na konfe Psychotropa :) Do tego jeszcze Synthol i Krystek, gdzies tam Zlotowa. Cholera to jest zajebista mieszanka. Ciekawe kto rywalem Krystka.
 
Back
Top