Fame MMA gala youtuberów

Boxdel ladnie zaczal sie jakac jak go Wardega zapytał czy rafonix jeszcze zawalczy na fame
:rutekajak:
 
Chuj z tym rafonem na Fame, zero dymów. Wolałem go oglądać jak dzwonił na kurwy z roksy. Nitro mówi że gola nie zasługuje na walkę wieczoru, pizda zesrana.
 
1618173753984.png




Gosciu z lewej , który bedzie walczył na Hype mma był na Almmie /czerwony kask/

 
Last edited:
Współcześni gladiatorzy - Od lewej Zabielski, Dubiel, Hassan, Polak kilka lat temu. Dziś cała 4 w Fame mma.

:cool: Hassan jaki chudzielec

To jest jedne wielkie uniwersum :korwinlaugh:

1618182695094.png
 
Hassan , widać po twarzy, ze to on
Człowieku, zobacz jak wyglądał Hassan jak miał 15 lat, a jak wygląda ten typ + zważ na to, że to zdjęcie jest chyba z 2013 roku.. Na tym zdjęciu są sami goście sławni z ask fm w tamtych czasach, w środku nie znam gościa, ale na tym zdjęciu jest Zabielski,Dubiel,Polak,Kamerzysta, Hassan w tamtych czasach był randomem i pewnie nie przyjaźnił się jeszcze z Polakiem + Hassan jest z rocznika 2000, a oni 1995-1996, a Kamerzysta, to chyba nawet 92.
 
Blagal gole na konferencjach by mocno nie kopal, no kurwa jak taki czlowiek ma sie bic na powaznie?
 
Póki co zaprezentowali 2 zawodników i jest cisza


Na moje rusza ostro po 15 maja, po Fame 10 , bo wtedy podobno dopiero Fame 11 aż we wrześniu.

Hype nie jest im straszny , bo na yt z retransmisji to chyba nawet 10 k oglądających nie było w sumie, troche to zabawne jak oni liza te stopy temu Rafonixowi, ze az przez niego na twicha uciekli , gdzie to mega duzo mniejsze zasięgi od yt. Serio to jest dla mnie kuriozum co oni odpieprzają z tym kolesiem, może on jakąś kasetę na nich ma :waldeklaugh:
 
Na moje rusza ostro po 15 maja, po Fame 10 , bo wtedy podobno dopiero Fame 11 aż we wrześniu.

Hype nie jest im straszny , bo na yt z retransmisji to chyba nawet 10 k oglądających nie było w sumie, troche to zabawne jak oni liza te stopy temu Rafonixowi, ze az przez niego na twicha uciekli , gdzie to mega duzo mniejsze zasięgi od yt. Serio to jest dla mnie kuriozum co oni odpieprzają z tym kolesiem, może on jakąś kasetę na nich ma :waldeklaugh:
Gdyby gosc byl takim cwaniakiem jak na strimach to bylby mega gwiazda fame mma a tak to jest przehajpowanym nudziarzem z podkulonym ogonem
 
Boxdel w top zawodników na Hype , którzy dla niego zrobili dobre wrażenie wymienił Rafonixa, :mjsmile:


,,Krisu za dużo przeklinał'' O Mój Boże :korwinlaugh:


 
Mnie zastanawia na jakiej platformie elite fighters zrobi konferencje skoro magical ma bana
 
Back
Top