Fame MMA gala youtuberów


psychotrop


Kontrowersyjny raper Psychotrop, który swego czasu prowadził beef z Bodychristem pojawi się niedługo w oktagonie. Zobaczymy go na gali MMA VIP 2, której organizatorem jest Marcin Najman. Jego przeciwnikiem będzie Oliwier „Detailer” Gajewski.
Nareszcie mogę rozj*bać komuś głowę i nie dostać za to wyroku. – komentuje raper na Instastories.
Przypomnijmy, że raper znany kiedyś pod pseudonimem HST Djobeł był oskarżony o próbę zabójstwa i spędził trzy lata w więzieniu. Na wolność wyszedł w 2017 roku. Dwa lata później Psychotrop został zatrzymany zazaatakowanie nożem innego mężczyzny.


:cool::boss: Ktoś cos mówił , ze to Elite nie ma hamulców? Królem jest Marcin Najman.:korwinlaugh:
 
Shamhan Erzanukaev (3 na zdjęciu od lewej)
hqdefault (2).jpg
zawalczy na High League. Shamhan to były zawodnik między innymi ACA oraz AFN. W dotychczasowych 2 walkach musiał uznać wyższość rywala. 20 letni Rosjanin jest bratem Shamada oraz ziomkiem Malika.
 
Shamhan Erzanukaev (3 na zdjęciu od lewej) View attachment 19161zawalczy na High League. Shamhan to były zawodnik między innymi ACA oraz AFN. W dotychczasowych 2 walkach musiał uznać wyższość rywala. 20 letni Rosjanin jest bratem Shamada oraz ziomkiem Malika.
To freakowo w chuj, gosc powinien się bic w sportowych federacjach a nie freakowych.
Wychodzi na to ze high leauge będzie takim ksw
 
Często czytam , ze ojciec Fejmu to Magical. Eeee bzdura to jest jest jedyny, prawdziwy ojciec Fame mma. Super kompila , czekałem aż ktoś to zrobi 1 do 1.

 
Bestia ostro jedzie starcie Kizo vs Arab. Zgadzam sie z nim, ze 3 minuty i 3 rundy bokserskie to żart. Ja w ogóle nie lubię freakowego boksu, chyba ze rękawice mma to co innego.

 
Bestia ostro jedzie starcie Kizo vs Arab. Zgadzam sie z nim, ze 3 minuty i 3 rundy bokserskie to żart. Ja w ogóle nie lubię freakowego boksu, chyba ze rękawice mma to co innego.


kizo obsrał majty przed mma mimo ze trenował pod tą formułę z popkiem.
 
Ale będzie fala bankructw naśladowców FameMMA. Na bank nie mają budżetów na kilka gal, będą jechali na początku na minusie. MOże gdyby konkurencja Fame połączyła siły tak jak kiedyś konkurencja KSW około 2010 roku, ale to się nie stanie...

Czyli FameMMA to sztuka :conorsalute: Wzbudza emocje, przybliża do problemów...
 
Ale będzie fala bankructw naśladowców FameMMA. Na bank nie mają budżetów na kilka gal, będą jechali na początku na minusie. MOże gdyby konkurencja Fame połączyła siły tak jak kiedyś konkurencja KSW około 2010 roku, ale to się nie stanie...

Czyli FameMMA to sztuka :conorsalute: Wzbudza emocje, przybliża do problemów...

Tak jest fame patologia to sztuka ruch... takich debil... jak ty :D
 
Pan Roporek poszedł sobie na 7-dniowe wakacje, jeśli treści publikowane przez Pana będą nadal wyglądały jak wyglądają, pożegnamy się jako forumowicze. Piszę tutaj, bo widzę, że mimo braku zainteresowania tego typu show, był tu Pan bardzo aktywny.

Pozdro.

PS. Macie tutaj temat do widowisk różnego rodzaju, ale nie wyzywajcie się proszę, bo to nie ma żadnego sensu, żadnej wartości. Taka prośba z mojej strony.
 
Last edited:
Pan Roporek poszedł sobie na 7-dniowe wakacje, jeśli treści publikowane przez Pana będą nadal wyglądały jak wyglądają, pożegnamy się jako forumowicze. Piszę tutaj, bo widzę, że mimo braku zainteresowania tego typu show, był tu Pan bardzo aktywny.

Pozdro.

PS. Macie tutaj temat do widowisk różnego rodzaju, ale nie wyzywajcie się proszę, bo to nie ma żadnego sensu, żadnej wartości. Taka prośba z mojej strony.
Dzieki baju denerwowal niemilosiernie
 
@Szady zrob tu glosowanie by wyjebac tego użytkownika @Roporek z tego tematu.
Mnie w ten sposób wyrzuciłeś z hyde park wiec wiem ze masz ta moc hehe

@Jakub Madej
@Cloud
@Cactus @baju
@defthomas
Weźcie zablokujcie prosze temu gościowi dostep do tego tematu bo robi tu tylko syf, myślę że wszyscy się tu pod tym podpiszą
Założył sobie chyba drugie konto jeszcze o nicku karwantes xD
 
Pan Roporek poszedł sobie na 7-dniowe wakacje, jeśli treści publikowane przez Pana będą nadal wyglądały jak wyglądają, pożegnamy się jako forumowicze. Piszę tutaj, bo widzę, że mimo braku zainteresowania tego typu show, był tu Pan bardzo aktywny.

Pozdro.

PS. Macie tutaj temat do widowisk różnego rodzaju, ale nie wyzywajcie się proszę, bo to nie ma żadnego sensu, żadnej wartości. Taka prośba z mojej strony.
Baju ja zawsze to pisałem ze Cie szanuje.
Elegancki moderator

Serduszka na czacie dla Baja !
 
Mistrz Gry podliczył wszystkie gale PPV w Polsce od gołych pięści do punchdown, za które trzeba by zapłacić ok 1200 zł. Zobaczymy ile tych organizacji będzie po tym roku.
 
Back
Top