Fame MMA gala youtuberów

Ale karta to pyta ogólnie, tylko 3 dobre walki.
Kasjo vs parke
Tancula vs muranski
Kamiszka vs bbc linki

A sorry Ambro vs Alhasan może być też ciekawe, szkoda ze taka stype wala na konfach


Tańcula vs Murański ciekawi Cię egzekucja Murasia, tak?
 
Serio? Szkoda słów.
Potwierdzona informacja z pewnego źródełka. Śmieszne że miesiąc temu sam sobie zorganizował pożegnalną walkę, a teraz znowu wraca. Chęć sławy czy miłość do sportu? Z własnego poczucia wstydu powinien odpuścić.
 
Przecież gamera w boksie Kasjusz by pokonał



Smiechy hihy ale Gamrot w tym nagraniu dał cynka freak federacjom, ze moze tam wbic za fajną sumę gdyby był szybki out z Ufc, gdzie ostatnio Ufc sie nie pie...li gdy ktos ma kiepsciutki bilans i jest cichym no namem. Tym video Gamrot tworzy sobie alternatywe, a jeszcze slinka pociekla jak zobaczyl sztabke złota i liczby na yt F10.
Nadchodzi czas gdzie kiedys to przewidywałem ze zawodowcy nawet z wielkimi skillami bedą chcieli wskoczyc do octagonu freakow bo koncem konców to tylko biznes. Wrzosek i Szuli to juz od dawna chcieliby miec papier Fejmu niz KSW.
 
Smiechy hihy ale Gamrot w tym nagraniu dał cynka freak federacjom, ze moze tam wbic za fajną sumę gdyby był szybki out z Ufc, gdzie ostatnio Ufc sie nie pie...li gdy ktos ma kiepsciutki bilans i jest cichym no namem. Tym video Gamrot tworzy sobie alternatywe, a jeszcze slinka pociekla jak zobaczyl sztabke złota i liczby na yt F10.
Nadchodzi czas gdzie kiedys to przewidywałem ze zawofowcy nawet z wielkimi skillami bedą chcrli wskoczyc do octagonu freakow bo koncem konców to tylko biznes.
Myślę że za 300 tysi gamer by wyszedl tyle ze w boksie Kasjo by go ubił
 
Ciekawe czy Borys co 3 dzień nie placze w domu , ze nie przewidział jaka tam bedzie kapusta z czasem i boom. Po F4 chyba wbil im noz w plecy ze juz sie tam nie pojawi bo patola itp. Pewnie ostro wkurzony teraz, ze bylo trzeba siedziec cicho i czekac na rozwoj wypadków.Tym bardziej, ze Fejm juz bardziej poszedł w żelki a nie sebixów i za top 3 zadymiarza robi tam.....Krycha.
 
Ciekawe czy Borys co 3 dzień nie placze w domu , ze nie przewidział jaka tam bedzie kapusta z czasem i boom. Po F4 chyba wbil im noz w plecy ze juz sie tam nie pojawi bo patola itp. Pewnie ostro wkurzony teraz, ze bylo trzeba siedziec cicho i czekac na rozwoj wypadków.Tym bardziej, ze Fejm juz bardziej poszedł w żelki a nie sebixów i za top 3 zadymiarza robi tam.....Krycha.
Fame mma jest w tym momencie druga najmocniejsza organizacja na świecie:) a pomyśleć ze Borys mógł tam spokojnie sie wbić bo ma kanal na youtube i ponad 200 tysi followersow na insta
 
Fame mma jest w tym momencie druga najmocniejsza organizacja na świecie:) a pomyśleć ze Borys mógł tam spokojnie sie wbić bo ma kanal na youtube i ponad 200 tysi followersow na insta


Pod katem marketingowym , nie boje sie tego napisać, ze obecnie nr 1./Trailery , ważenia czy konfy/
 
Jebac ta walke Mateusz ma dominowac lekkich w UFC. Dymow by nie robil, wiec srednio chce to ogladac. Za walke w UFC dostal ok. 250k, wiec za walke z Kasjuszem chcialby pewnie 0,5mln i dwie sztabki zlota.
 
Jebac ta walke Mateusz ma dominowac lekkich w UFC. Dymow by nie robil, wiec srednio chce to ogladac. Za walke w UFC dostal ok. 250k, wiec za walke z Kasjuszem chcialby pewnie 0,5mln i dwie sztabki zlota.

Akurat Fejm w dymy jest obecnie tak słabiutki, ze Gamer to mógłby byc top 5 zadymiarzy Fejmu :lol: ,a Wrzosek i Szuli to nawet top 2-3.:cool:
 
Niezle raczysko tu wyrasta na osłabionej tkance cohones. Ciekawe czy zeżre do szczętu.
 
Pod katem marketingowym , nie boje sie tego napisać, ze obecnie nr 1./Trailery , ważenia czy konfy/
gosciu idz i zrob sobie przeswietlenie glowy czy aby niemasz guza ktory ci uciska resztki twojego mózgu... bo to nawet niejest juz smieszne tylko zalosne...tez wiem ze jestes prawiczkiem i masz depresje ale sa jakies granice absurdu a ty jestes najlepszym przykladem ofiary Krzysia R wel simpsona ze nie tylko dzieci ale i starych mozna ruch.... na kase :D moze idz do kosciola i pan wskaze ci droge nie ten co tobą manipuluje i wykorzystuje tylko ten z niebios bozych wez sobie do serca te słowa a będzie uzdrowiona dusza twoja i rozum 4 latka...:) Ave...
 
gosciu idz i zrob sobie przeswietlenie glowy czy aby niemasz guza ktory ci uciska resztki twojego mózgu... bo to nawet niejest juz smieszne tylko zalosne...tez wiem ze jestes prawiczkiem i masz depresje ale sa jakies granice absurdu a ty jestes najlepszym przykladem ofiary Krzysia R wel simpsona ze nie tylko dzieci ale i starych mozna ruch.... na kase :D moze idz do kosciola i pan wskaze ci droge nie ten co tobą manipuluje i wykorzystuje tylko ten z niebios bozych wez sobie do serca te słowa a będzie uzdrowiona dusza twoja i rozum 4 latka...:) Ave...
Ale o co ci chodzi z tym oszustwem fame mma?
Na 9 gal mieli tylko ostatnio wpadke, dali wzamian dostep do wszystkich poprzednich gal.
Maja bardzo uczciwa cenę i gala zawsze jest na wysokim poziomie.
 
ja pierdole gwiazda ELITE FIGHTERS MACIEK Z WARSAW SHORE podobno masturbował się w programie przy śpiącej dziewczynie xd


Wie ktoś coś więcej, będzie wesoło xd
 
Oficjalnie Najman vs Krystek Pudzianowski. JA PIER................:bad::bad::bad::bad::bad::bad::bad::bad::bad:

Najman już serio nie ma honoru.



Zatówka vs FIT Dzik :antonio::antonio::jarolaugh:






Psychotrop , dobrego freaka Najman znalazł:lol:

 
Last edited:
Uwaga breaking news.


Oficjalne konto vip mma odpisało mi, ze Najman tylko promuje gale i nie walczy jako rywal Pudzianowskiego


To fajna promocja Vip , gdzie dali Najmana na plakacie :jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh::jarolaugh:
 
Back
Top