Fame MMA gala youtuberów

Ten pajac Krycha to jest żenada, ten Kasti idzie w jego kierunku a Sid zaczyna spierdalac... No co za błazen obsrany:pociesznymirek:
 
Ale rozumiesz jaka jest różnica?

Rudy i Asia to są zawodnicy którzy pajacują.

Ci tutaj, to są pajace, którzy pajacują.

To, że ktoś ich tam wpuści do klatki, nie czyni z nich zawodników.
Dalej są pajacami, którzy tylko pajacują.
skoro Conor pajacuje jako ikona tego sportu to inni ludzie tez moga
taki po prostu jest ten sport
 
nie, wytłumacz
Conor to pajac i wybitny sportowiec
oni to pajace, ale nie az takie i mierni sportowcy

Faktycznie, bo Conor każe matce robić fikołki za trzy złote tak jak jeden z debili występujących na gali tej federacji.

Zresztą nie można być tak naiwnym i głupim, a my nadal się łapiemy na ten trolling i odpowiadamy.
 
Faktycznie, bo Conor każe matce robić fikołki za trzy złote tak jak jeden z debili występujących na gali tej federacji.

Zresztą nie można być tak naiwnym i głupim, a my nadal się łapiemy na ten trolling i odpowiadamy.
robił gorsze rzeczy, napadł na ludzi i ich okaleczył, niszczył mienie, obrażał religie itd
tutaj nawet Linkiewicz jest kilka klas wyżej niż on
 
oni to pajace, ale nie az takie i mierni sportowcy
Żadni sportowcy.
Na tym właśnie polega różnica. Ja trenuję od 9 roku życia, bywało że trenowałem 6dni w tygodniu, bywało że tylko trzy, ale to nie czyni ze mnie sportowca, tylko zwykłego człowieka, który sobie trenuje.


Linkiewicz jest kilka klas wyżej niż on
Nic nie jest niżej niż Linkiewicz- opierdalała gały za darmochę, bo nikt jej nawet nie chciał zapłacić.
 
robił gorsze rzeczy, napadł na ludzi i ich okaleczył, niszczył mienie, obrażał religie itd
tutaj nawet Linkiewicz jest kilka klas wyżej niż on
Idąc twoim tokiem myślenia to Conor pomógł więcej ludziom charytatywnie niż Linkiewicz opierdolila czarnych kaszanek
A tak ogólnie ty sam chyba w to nie wierzysz co tu wypisujesz chyba tylko żeby ludzi podkręcić w komentarzach pisząc takie gowno i wogole porównując kogoś do Linkiewicz
 
Żadni sportowcy.
Na tym właśnie polega różnica. Ja trenuję od 9 roku życia, bywało że trenowałem 6dni w tygodniu, bywało że tylko trzy, ale to nie czyni ze mnie sportowca, tylko zwykłego człowieka, który sobie trenuje.



Nic nie jest niżej niż Linkiewicz- opierdalała gały za darmochę, bo nikt jej nawet nie chciał zapłacić.
a od kiedy opierdolenie gały komukolwiek to jest większa patologia niż zaatakowanie autobusu pełnego ludzi i okaleczenie ich?
oni trenują jak zawodowcy, bo ich stać w większośc
a co do definicji sportowca to jest to osoba uprawiająca sport
Idąc twoim tokiem myślenia to Conor pomógł więcej ludziom charytatywnie niż Linkiewicz opierdolila czarnych kaszanek
A tak ogólnie ty sam chyba w to nie wierzysz co tu wypisujesz chyba tylko żeby ludzi podkręcić w komentarzach pisząc takie gowno i wogole porównując kogoś do Linkiewicz
nie wiem kto komu co złego zrobił, ale opierdolenie gały to raczej nikomu krzywdy nie zrobiło, tak jak to co wyżej napisałem
 
No faktycznie człowieku zrobienie laski i nagranie tego na telefon i wrzucenie do internetu i nagrywanie o tym filmików że się to zrobiło to jest normalne zachowanie to norma to przepraszam cię za mój błąd:putinlaugh:
to nie jest normalne, ale to nikomu krzywdy nie robi
 
Back
Top