Fame MMA gala youtuberów

No jak to Panowie
@defthomas @Cloud
Podwójne standardy? Pan fame, może masturbować się w każdym temacie nad swoją ulubioną organizacją, a ja nie mogę zrobić tutaj syfu?
Poza tym obrażając użytkownika fame w tym temacie. Biorę przykład z bohaterów jego ulubionej gali, którzy obrażają innym matki i je szarpią za trzy złote dotacji.
Pozdrawiam ;)
 
Widać, że twoja spierdolona natura dała o sobie znać. "My to możemy wszystko, ale nas obrażać to już nie, bo na milicję zadzwonimy i do prokuratury napiszemy".
Hatfuu szmaciarzu z wykopka :D
juz-wystarczy-teraz-spacer_2017-02-23_14-50-52.jpg
 
No jak to Panowie
@defthomas @Cloud
Podwójne standardy? Pan fame, może masturbować się w każdym temacie nad swoją ulubioną organizacją, a ja nie mogę zrobić tutaj syfu?
Poza tym obrażając użytkownika fame w tym temacie. Biorę przykład z bohaterów jego ulubionej gali, którzy obrażają innym matki i je szarpią za trzy złote dotacji.
Pozdrawiam ;)
Nie możesz robić syfu bo jak każdy na forum wie awansowałeś rangą do największej szmaty forumowej aka oświeciński, wiec grzeczniej bo nie masz żadnych praw
 
No jak to Panowie
@defthomas @Cloud
Podwójne standardy? Pan fame, może masturbować się w każdym temacie nad swoją ulubioną organizacją, a ja nie mogę zrobić tutaj syfu?
Poza tym obrażając użytkownika fame w tym temacie. Biorę przykład z bohaterów jego ulubionej gali, którzy obrażają innym matki i je szarpią za trzy złote dotacji.
Pozdrawiam ;)

Dzięki za wyjaśnienie :heart: ale jednak prosiłbym o nie robienie syfu na forum w żadnym temacie :lol:
 
A to ten burak dalej coś tam pierdzi w tym temacie ? Bo ja go zbanowałem(zignorowałem), bo gość jest co najmniej dziwny z tym swoim pierdzeniem wszędzie o najlepszej federacji ememajej
 
nie moje
"Światowe MMA:
- zawodnicy są aresztowani za przynależność do zorganizowanych grup przestępczych
FameMMA:
- zawodnik aresztowany, bo nie odrobił prac społecznych

Światowe MMA:
- gwiazda federacji demoluje autobus w efekcie czego inny zawodnik nie może walczyć na gali
FameMMA:
- gwiazda federacji daje dupy w busie po koncercie"
 
nie moje
"Światowe MMA:
- zawodnicy są aresztowani za przynależność do zorganizowanych grup przestępczych
FameMMA:
- zawodnik aresztowany, bo nie odrobił prac społecznych

Światowe MMA:
- gwiazda federacji demoluje autobus w efekcie czego inny zawodnik nie może walczyć na gali
FameMMA:
- gwiazda federacji daje dupy w busie po koncercie"

A gość udający właściciela długo nie chciał oddać kasy którą zbierał na chore dziecko. Do tego stał za promocją patologii na youtube.
Zawodnik FAME nie chciał pomóc niedoszłemu samobójcy, który to o pomóc prosił.
Tak można by wyliczać te niecne uczynki ludzi związanych z FAME.
 
A gość udający właściciela długo nie chciał oddać kasy którą zbierał na chore dziecko. Do tego stał za promocją patologii na youtube.
Zawodnik FAME nie chciał pomóc niedoszłemu samobójcy, który to o pomóc prosił.
Tak można by wyliczać te niecne uczynki ludzi związanych z FAME.

Tak samo w nieskończoność, można by wyliczać, niecne uczynki, pro-zawodników. Jaki sens, tego wyścigu? :fjedzia:
 
To pytanie do @FAMEMMA

Próbuje wszystkim i na siłę wcisnąć, że patola jest fajna.
Widocznie jest opłacanym trollem, żeby na forach robić szum. Ot taka ruska metoda na wciskanie gówna.
nigdzie tego nie napisałem, że jest fajna
to masz przemianę patoli do sportowców
w KSW masz ludzi co udają sportowców, a są patolami czy gangusami
 
  • Like
Reactions: MZ
nigdzie tego nie napisałem, że jest fajna
to masz przemianę patoli do sportowców
w KSW masz ludzi co udają sportowców, a są patolami czy gangusami
Zasada jest jedna- z gówna bicza nie ulepisz. To dalej będzie patolstwo.

Szanuję w tym wszystkim jedynie to, że kulturalnie się do wszystkich odnosisz i Ty mi na patola nie wyglądasz.
Tym bardziej dziwi mnie zainteresowanie tym gównem.
 
Back
Top