Fame MMA gala youtuberów

comment_ZpmpUvZOY78OroJtoES4NMWSQe1bOZAa.jpg
 
@defthomas na co wy czekacie?
potezne newsy "Kostyra: FAMEMMA sprzedalo 180 000 PPV" "Wlasciciel FAMEMMA ma nowego mustanga" "Peja vs Tede na FAMEMMA?"
to sa newsy, a nie o tym, ze Conor nazwal zone Khabiba recznikiem, tym nowych fanow nie zdboedziecie
reselling z FAMEMMA to jest hajs dopiero
Już jest portal z takimi newsami, tylko nie wiem, czemu ty tam nie komentujesz, tylko na portalu sportowym?
https://www.pudelek.pl/szukaj/fame+mma/
 
jasne, ze nie
serio myslisz, ze Grazyna przed TV zacznie ogladac Polsat dla Kasjo czy Wiewiora? XD

Próbują uderzyć we wszystkie grupy wiekowe i szeroki wachlarz widiwni. Znajdzie się coś dla Grażyny, Janusza i dla gowniakow sprzed youtuba
 
Próbują uderzyć we wszystkie grupy wiekowe i szeroki wachlarz widiwni. Znajdzie się coś dla Grażyny, Janusza i dla gowniakow sprzed youtuba
raczej watpie, Kasjo bez FAME MMA to jest no name
ogolnie wiekszosc tych ludzi to no name'y po prostu FAMEMMA ich wypromowalo
a chetnych do walki ma 100x tyle, nie musza sie bic z KSW o zawodnikow
 
raczej watpie, Kasjo bez FAME MMA to jest no name
ogolnie wiekszosc tych ludzi to no name'y po prostu FAMEMMA ich wypromowalo
a chetnych do walki ma 100x tyle, nie musza sie bic z KSW o zawodnikow
Kasjo to nie taki no name, byl w ex na plazy i teraz jest w warsaw shore
 
Wciąż nie rozumiem baby redakcji na newsy o famemma, przy jednoczesnym podpromowywaniu nowego tworu Polsatu.

Gdzie ty widzisz proszę tą promocję tworu Polsatu :) Jeden news chyba był na ten temat i to z mega popularnym zawodnikiem KSW - Popkiem. Wg mnie jest różnica pisać newsy Popku niż o Bonusie (z całym szacunkiem pozdro 600). Pewnie skończy się to tak, że będziemy pisać trochę o obu wydarzeniach.
 
Gdzie ty widzisz proszę tą promocję tworu Polsatu :) Jeden news chyba był na ten temat i to z mega popularnym zawodnikiem KSW - Popkiem. Wg mnie jest różnica pisać newsy Popku niż o Bonusie (z całym szacunkiem pozdro 600). Pewnie skończy się to tak, że będziemy pisać trochę o obu wydarzeniach.
Osobiście milion razy bardziej wolę newsy o Bonusie BGC niż o Popku.
 
Gdzie ty widzisz proszę tą promocję tworu Polsatu :) Jeden news chyba był na ten temat i to z mega popularnym zawodnikiem KSW - Popkiem. Wg mnie jest różnica pisać newsy Popku niż o Bonusie (z całym szacunkiem pozdro 600). Pewnie skończy się to tak, że będziemy pisać trochę o obu wydarzeniach.

Patologia się zleci na forum to dopiero bedzie. Nie dam rady sam wszystkich wyzywać
 
Gdzie ty widzisz proszę tą promocję tworu Polsatu :) Jeden news chyba był na ten temat i to z mega popularnym zawodnikiem KSW - Popkiem. Wg mnie jest różnica pisać newsy Popku niż o Bonusie (z całym szacunkiem pozdro 600). Pewnie skończy się to tak, że będziemy pisać trochę o obu wydarzeniach.
Co do newsów to ja sie tam nie znam i wszystko mi jedno, ale Popek i Bonus to jeden poziom. Tylko zarobki ich różnią.
 
Back
Top