Fame MMA gala youtuberów

w FEN trzeba płacić za tejpy 20 zł podczas walki- Paweł Kowalik
h.jpg
 
Gdzie ty widzisz proszę tą promocję tworu Polsatu :) Jeden news chyba był na ten temat i to z mega popularnym zawodnikiem KSW - Popkiem. Wg mnie jest różnica pisać newsy Popku niż o Bonusie (z całym szacunkiem pozdro 600). Pewnie skończy się to tak, że będziemy pisać trochę o obu wydarzeniach.

Wywiad z bratem pudziana, info o FFF, info o wypowiedzi Popka.
Gala z walkami w formule MMA (to samo co freakowe pojedynki ksw) pobiła rekord sprzedaży PPV, to news cenniejszy niż cytat Popka z cgm.
 
Ludzie bądżcie powazni. Takie anomalie jak Fame MMA trzeba tępić nie promować. To nie przynosi nic dobrego a tylko utrwala błędny wizerunek MMA u osób które MMA zaczynaja sie interesować.
Prawda jest taka, że to jest federacja dla głupków.
Myślą, że jak zawalczą na zasadach mma, to są zawodnikami.
Proponuję zestawiać tych baranów z prawdziwymi zawodnikami i niech poczują co to prawdziwy ból-ta obciągara z Arianką :antonio:, trzy rundy :antonio::antonio:.
Mam nawet tytuł gali: Piękna i obciągara :jjsmile:

Kolega tu nam próbuje pisać, że sportowe mma się skończy, a żulfajty przejmą schedę.
Nic bardziej mylnego.
 
Ludzie bądżcie powazni. Takie anomalie jak Fame MMA trzeba tępić nie promować. To nie przynosi nic dobrego a tylko utrwala błędny wizerunek MMA u osób które MMA zaczynaja sie interesować.
Nie podoba sie to nie ogladaj, proste.
Szacunek za avatar z Goku :D czekam na nowy sezon super
 
Czemu tak obrażasz Popka, Erko, Kapoka i Oświęcimskiego? Shit, wymieniłem tylko aktywnych freakow :D
Nie wiem który to Kapok.
Popek to te same dno, co te patole.
Natomiast Erko jest celebrytą, ale coś sobie tam trenuje.
Dla mnie to spora różnica. Takie freaki mnie nie denerwują, tylko patole, które sport widzieli w tv.
 
Nie wiem który to Kapok.
Popek to te same dno, co te patole.
Natomiast Erko jest celebrytą, ale coś sobie tam trenuje.
Dla mnie to spora różnica. Takie freaki mnie nie denerwują, tylko patole, które sport widzieli w tv.

Malczynski reprezentuje podobny poziom sportowy co wspomniany Erko. Również trenuje z zawodowcami. Kapok to taki niski, krępy, który myśli, że został zawodnikiem mma, bo były strongman znokautował go na zimno.
 
Malczynski reprezentuje podobny poziom sportowy co wspomniany Erko. Również trenuje z zawodowcami. Kapok to taki niski, krępy, który myśli, że został zawodnikiem mma, bo były strongman znokautował go na zimno.
Czyli cyrkowcy mają kilka patusów, a patolowcy mają kilku normalnych.
 
Rampage z policją i BJJ z maczetą.
Szpilka, Gołota. Adamek chyba ,,tylko" jazda po pijaku
MMA:
zawodnicy WCA ogólnie powinni mieć puszczany soundtrack z ,,Prison Break" na wejście.

Tak mocne kryminalne środowisko. I to nie białe kołnierzyki tylko przestępstwa oparte na brutalności. Sporty walki przyciągają kryminalistów.
Chociaż trzeba przyznać:

Promotorzy nie lepsi: Don King, Dana White i jego polska podróbka Lewandowski. Serio: ten język, zachowywanie się, styl bycia - to nie jest patologia?

Dajcie ludzie spokój z pisaniem o jakieś wyjątkowej patologii FameMMA w porównaniu to pięknego świata MMA, bo piękne najczęściej są w nich tylko walki i strategie, a cała otoczka to dno i wodorosty.
 
A oświeciński to konfident czyli plujesz bardziej na obciągare czyli jesteś bliżej konfidentów, ja pierdole co za żałosne licytowanie
Chuj mnie obchodzi czy jest żałosne czy nie. Kolega pytał, to odpowiedziałem.
I tak, obciągara jest dla mnie niżej. Ja z prawem na bakier nie jestem, więc chuj mnie obchodzi kogo tam jakiś zjebany serialowiec zakapował, a obciągara to dno, które powinno się utylizować, a nie promować.
 
Back
Top