Fame MMA gala youtuberów

Panie Olkiewicz pierwsze ostrzeżenie, przystopuj pan z jadem do fejm mmej, bo później ruszy machina której nikt nie zatrzyma i skończy z pana karierą
 
Trochę złośliwości w stosunku do niepatologicznego środowiska sportów walki:

KSW:
Anzor od ALMMA miał już swoje ,,zasady".

Natrawiłem ostatnio na wywiady Ozdoby sprzed MMA Attack. Jezu on albo zwariował w Fame MMA, albo wymyślił sobie postać wariata podstarzałego i ją odgrywa
 
wylaz na pole
to jakas gwara jest czy o chuj chodzi? XDDD

Ty jednak serio jesteś debilem skoro trzeba Ci tłumaczyć zaproszenie na solowke, zostaw ten komputer , idź kurwa na podwórko czy coś, jestes gosciu najbardziej irytujaca osoba na tym forum , od jakiegoś czasu jestem przekonany że nie jesteś trolem , ty autentycznie jesteś taki przyjebany . Współczuję prawnym opiekunom, poważnie.
 
Chyba wiadomo kto będzie na tej freakowej organizacji Polsatu: Tomasz Karolak ciągle pojawia się na instagramach zawodników WCA od dłuższego czasu
 
To świadczy jakim gównem jest SREJMMMA. @FAMEMMA trzepie już kapucyna na samą myśl o transach na jego ulubionej gali
Alibaby sie nie da obrazić. Marne Twoje próby. Jedyna opcją jest ignorowanie jego wpisów. Każda interakcja, pozytywną bądź negatywna dodaje mu paliwa.
 
pomyśleć, że wszystko zaczęło się na Urzędniczej
GOHA Hall of FAME FAMEMMA
comment_Pq5DVgjLykE2bsxQlDNvSWmcWjFjuTiW.jpg
 
Rafalala vs Linkiewicz na narodowym
Conor vs Khabib pobite, rekord swiatowy PPV

Wyjde 1 vs 2.. Ty i farafalala vs ja ( długi) co ty na to? :conorwalk:
Ps: zawodowo nigdy nie trenowalem . Jestes w stanie zorganizować taki cyrk przyjacielu ? :dont_be_scared:
 
Nawet hejterzy nabijają posty w tym temacie :cool: A temat nowych frików KSW został w blokach. A potem dziwota, że patusy nabijają kabzę. Tak się robi biznes, musi być ruch w interesie!
 
A mógłbyś wytłumaczyć o co chodzi? Że powinniśmy zamknąć ten temat?

Nie mam konkretnych argumentów. Tak samo jak nie było ich w przypadku tematu fri Wojtek..

Myślę że powinniscie zamknąć ten temat tylko i wyłącznie ze względu na jego autora który komentuje niemal wszystkie tematy tylko po to by zwrócić uwagę na swoj nick , zakłada kolejne ZJEBANE TEMATY Z CAPSA, KURWA PANOSZY SIĘ WSZĘDZIE TYLKO PO TO BY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA SIEBIE (NICK).. nowotwór tego forum, może nie tyle przeszkadza mi ten temat co jego autor kurwa xddddddd..
Nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć . Przybylem tu na forum poświęcone sportom walki, widząc w każdym temacie wypowiedzi tego imbecyla przestaje mi się chcieć tutaj zaglądać.. . To coś w podobiie do gejów, wiesz... W swoim domu niech robia co chcą, nie mój cyrk, jednak gdy otwierasz szafe, piec, bagażnik okno kurwa kosz na pranie a tam wyskakuje ci za każdym razem gej to sorry ale coś tu kurwa jest nie tak.
 
Back
Top