Fame MMA gala youtuberów

Chuj mnie obchodzi czy jest żałosne czy nie. Kolega pytał, to odpowiedziałem.
I tak, obciągara jest dla mnie niżej. Ja z prawem na bakier nie jestem, więc chuj mnie obchodzi kogo tam jakiś zjebany serialowiec zakapował, a obciągara to dno, które powinno się utylizować, a nie promować.
No i zajebiście, zatem oglądaj gladiatorów z komendy tylko skąd ten jad na gladiatorów z FAME MMA?
Zmieniają życie na lepsze, odstawiają używki i nie strugają fajterów męczenników jak przebierańcy z KSW którzy są na liścia z odpadów UFC
 
No i zajebiście, zatem oglądaj gladiatorów z komendy tylko skąd ten jad na gladiatorów z FAME MMA?
Zmieniają życie na lepsze, odstawiają używki i nie strugają fajterów męczenników jak przebierańcy z KSW którzy są na liścia z odpadów UFC
Ale Ty jesteś dziwny.
Gdzie ja oglądam gladiatorów z komendy?
Dla ciebie kto jest przeciwny patusom, to od razu jest zwolennikiem cyrkowców.

Nie oglądam KSW i mam wyrobione zdanie o tej organizacji (i nie jest to jakaś rajemnica na forum jakie mam zdanie :korwinlaugh:), ale też nie ma co porównywać "zawodników" Fame z tymi z cyrku.
Zmieniają życie na lepsze, odstawiają używki
:beczka:
i nie strugają fajterów męczenników
Męczenników może i nie, ale fajterów już strugają.
przebierańcy z KSW którzy są na liścia z odpadów UFC
Tu pełna zgoda, ale jak już mówiłem, to jest oczywista oczywistość.
 
Zmieniają życie na lepsze, odstawiają używki
Za to jak po walce do tych używek powracają!
ło baben.gif
 
Ale Ty jesteś dziwny.
Gdzie ja oglądam gladiatorów z komendy?
Dla ciebie kto jest przeciwny patusom, to od razu jest zwolennikiem cyrkowców.

Nie oglądam KSW i mam wyrobione zdanie o tej organizacji (i nie jest to jakaś rajemnica na forum jakie mam zdanie :korwinlaugh:), ale też nie ma co porównywać "zawodników" Fame z tymi z cyrku.

:beczka:

Męczenników może i nie, ale fajterów już strugają.

Tu pełna zgoda, ale jak już mówiłem, to jest oczywista oczywistość.

Po prostu wylewasz wiadro pomyj na fejm mma, zapominając że ksw to praktycznie to samo i tyle, tam nie widziałem byś tak zionął jadem.
Dlatego śmieje się jak duet kalvi & levi potrafią w ładnych słówkach omamić janków i sprzedawać swoje szroty jako coś światowego.

Za to jak po walce do tych używek powracają!
View attachment 15801
Sam bym powracał ze zdwojoną siłą bo zasłużyłem za swój ciężki wysiłek:mamed:
 
Po prostu wylewasz wiadro pomyj na fejm mma, zapominając że ksw to praktycznie to samo i tyle, tam nie widziałem byś tak zionął jadem.
Dlatego śmieje się jak duet kalvi & levi potrafią w ładnych słówkach omamić janków i sprzedawać swoje szroty jako coś światowego.


Sam bym powracał ze zdwojoną siłą bo zasłużyłem za swój ciężki wysiłek:mamed:

No nie będę się powtarzał. Wyjaśniłem jakie freaki lubię, jakich nie lubię, co myślę o KRS1, co myślę o Fame i nie ma sensu tego w kółko powtarzać.

Jak to mówią: jeden lubi pomarańcze, a drugi jak Mu nogi śmierdzą.
Na patolstwo jestem szczególnie uczulony całe życie, może dlatego tak się nimi brzydzę.
:beer:
 
Szkoda Go w takim razie, bo będzie wrzucany do worka z innymi.
Najgorsze dno tam to obciągara chyba. Przy niej Popek to Matka Teresa.

@Bezimienny przecież nie każdy przestępca to patol.


Bycie przestępcą nie świadczy o byciu patologią czy osobą głupią.
To są często bystrzy ludzie i szkoda, że pracują po złej stronie barykady - to była wypowiedź jednego policjanta w tym serialu dokumentalnym ,,Prawdziwe psy", który leciał chyba w 2001 roku i na podstawie tego serialu powstał pierwszy sezon Pitbulla.


Branie udziału w ustawkach i chwalenie się, że jego ,,rywal" dostał drgawek jak leżał po ciosie to patologia. Będąc w kadrze narodowej w boksie. To jest tak jakby dzikiemu szympansowi dać naładowany pistolet do ręki.

Narażanie życia innej osoby dla własnej rozrywki to jest patologia. W MMA i boksie musi być karetka na miejscu. Na ustawkach wątpię, że jest.

Sorry, ale nie potrafię nie nazwać zawodników sportów walki skazanych za przestępstwa związane z brutalnością jednym słowem: patologia. Nawet uważam, że tacy ludzie powinni dostawać po kilkanaście tysięcy godzin prac społecznych za pobicia.


Matt Serra pokazał jak można łatwo uspokoić agresywnego gościa nie wysyłając go do szpitala. Nie mogę znaleźć tego filmiku na twitterze.

Zresztą jaki zawodnik sportów walki został skazany za przestępstwa białych kołnierzyków xD

Bracia Kliczko i FMJ to biznesmeni. Należą do nielicznych wyjątków.

Reszta przypomina ,,patriotów", którzy w wywiadzie powiedzą parę ładniejszych słów o swojej normalności, a później idą podpalić tęczę.

A w MMA: ,,środowisko, zasady". Krzywo się nie będą patrzyli na kogoś z wyrokiem sądowym. To o czymś świadczy
 
Last edited:
Mariusz Olkiewicz vs Dominik Woźniak na Fame MMA?

Przecież Olkiewicz to taki typowy laik MMA. Sam kiedyś mówił, że nic nigdy nie trenował, po prostu ogląda walki i stąd się uważa za wielkiego eksperta MMA. Coś tam chyba macha hantlami na siłowni, ale to wszystko. Mimo, że wagowo Dominika i Olkiewicza różni dużo, to Dominik trenuje(bądź trenował) BJJ w Krakowie na Grapplingu i mogę śmiało postawić, że poskręcał by go w precla na luźno.
 
Przecież Olkiewicz to taki typowy laik MMA. Sam kiedyś mówił, że nic nigdy nie trenował, po prostu ogląda walki i stąd się uważa za wielkiego eksperta MMA. Coś tam chyba macha hantlami na siłowni, ale to wszystko. Mimo, że wagowo Dominika i Olkiewicza różni dużo, to Dominik trenuje(bądź trenował) BJJ w Krakowie na Grapplingu i mogę śmiało postawić, że poskręcał by go w precla na luźno.
Oglądałbym.
 
Back
Top