Fame MMA gala youtuberów

Ten cyrk powinien zmienic nazwe na FAKE MMA. Tak wydrukowanego wyniku jak w walce Kasjo vs. Polak świat jeszcze nie widział. Gość wygrał wszystkie rundy a przegrywa niejednogłośną decyzją. Każdy kto widział tam zwycięstwo Polaka, albo próbuje to jakoś wytłumaczyć na jego korzyśc musi być zdrowo upośledzony. Nie da sie wybronić tego werdyktu.
Różal już wytłumaczył w studio, że to przez to, że Kasjo był cięższy :kis:
 
Powiem wam, że się wynudziłem w chuj na tym wczorajszym fame mma. Chyba daleko ten wózek nie zajedzie. Muszą iść o krok dalej i wprowadzić jakaś broń biała, albo walki ze zwierzętami, albo walki w kisielu dupeczek. No coś nowego świeżego, bo wieje sandałem już przy trzeciej gali.
 
Powiem wam, że się wynudziłem w chuj na tym wczorajszym fame mma. Chyba daleko ten wózek nie zajedzie. Muszą iść o krok dalej i wprowadzić jakaś broń biała, albo walki ze zwierzętami, albo walki w kisielu dupeczek. No coś nowego świeżego, bo wieje sandałem już przy trzeciej gali.
Możesz mieć rację, bo ile razy można się śmiać z tego samego kawału? A tu nic się nie zmieni. Zawsze będzie kręcenie afery, trzy konferencje, a później cepy, strach w oczach i kompromitacja w oktagonie. Po cholerę to oglądać? Poza tym Ci "zawodnicy" nie mają potencjału medialnego, największym zainteresowaniem cieszy się lekko upośledzony łazarski raper.
 
Powiem wam, że się wynudziłem w chuj na tym wczorajszym fame mma. Chyba daleko ten wózek nie zajedzie. Muszą iść o krok dalej i wprowadzić jakaś broń biała, albo walki ze zwierzętami, albo walki w kisielu dupeczek. No coś nowego świeżego, bo wieje sandałem już przy trzeciej gali.
Serio to ogladales ?
Wszedłem żeby poczytać trochę zartow z Borka, a tu jakieś poważne dyskusje o werdyktach i przyszlosci organizacji.
 
Beka w chuj, że ktoś może się tym ekscytować na tyle, że jest oburzony jakimś werdyktem nonejmów. Chyba, że jest na tyle mądry żeby stawiać duży hajsik :D
Najlepiej to oglądać na pirackim strimie pośmiać się i mieć wyjebane. Ja z ziomkami i dziewczyną wypiłem do tego parę kielonów i jest git. Proponuję już wrócić do normalnego życia :D
Niech ekscytują się dzieci i wykop.
Powiem wam, że się wynudziłem w chuj na tym wczorajszym fame mma. Chyba daleko ten wózek nie zajedzie. Muszą iść o krok dalej i wprowadzić jakaś broń biała, albo walki ze zwierzętami, albo walki w kisielu dupeczek. No coś nowego świeżego, bo wieje sandałem już przy trzeciej gali.
Przecież właściciele to takie chciwe hieny, że jak zobaczą, że ich wydarzenie traci na zainteresowaniu to wprowadzą to na nowy poziom absurdu :D
Podsumowując. Beka w chuj, że ktoś może się tym ekscytować na tyle, że jest oburzony jakimś werdyktem nonejmów. Chyba, że jest na tyle mądry żeby stawiać duży hajsik :D
Najlepiej to oglądać na pirackim strimie pośmiać się i mieć wyjebane. Ja z ziomkami i dziewczyną wypiłem do tego parę kielonów i jest git. Proponuję już wrócić do normalnego życia :D
Niech ekscytują się dzieci i wykop.
 
Poza pierwszą walką gala była po prostu zajebiście nudna. "Główna atrakcja" gali czyli walka pato dziewczyn była żenująca słaba nawet jak się niczego po niej nie oczekiwało. Bonus kolejne wejście do klatki po to żeby się po chwili poddać - ile razy jeszcze się ludzie na to nabiorą? Wydaje mi się że limit wyczerpany. Fame MMA 3 to był brak emocji w połączeniu z brakiem umiejętności. Zbyt bolesne. Myślę też że najlepsze co mieli do pokazania to już zrobili. Dodajmy do tego problemy z legalnymi transmisjami - setki, naprawdę setki komentarzy wkurwionych ludzi na to że nie działa im ppv i oczywisty wałek i skok na kasę swoich fanów podczas walk której werdykt sędziował chyba ktoś bezpośrednio z siedziby lvbet :lol: Tutaj przekręcili tak dużo ludzi że raczej im szybko tego nie zapomną. Rozpędzał się ten pociąg ładnie ale wczoraj przypierdolił w ścianę.
 
Może to faktycznie bombluś i już sra po gaciach, bo ludki się wkurwili ?

:waldeklaugh:

 
Last edited:
Panowie, wiadomo, że nie ma co się oburzać na werdykty u freaków, ale jeśli te pajace udające sędziów faktycznie mają jakąkolwiek licencję i biorą za to pieniądze, to powinno się ich odsunąć w niebyt do końca świata. Przysięgam, że takiego jawnego druku nie widziałem nigdy nigdzie.
 
Panowie, wiadomo, że nie ma co się oburzać na werdykty u freaków, ale jeśli te pajace udające sędziów faktycznie mają jakąkolwiek licencję i biorą za to pieniądze, to powinno się ich odsunąć w niebyt do końca świata. Przysięgam, że takiego jawnego druku nie widziałem nigdy nigdzie.
jeden ma licencje od @Bosy
XDDDD
 
W sumie to dziękuję za ten temat i za tą galę, pomimo tego, że nawet jej nie obejrzałem. Bez tego tego to jest kopalnia beki - największa miałem jak ktoś coś pisał o jakichś komisjach sportowych w związku z tym rzekomym wałkiem - moja reakcja na to była taka => :waldeklaugh:
 
comment_vLooAiNIJWHTLH0bItrbQxJHeOTIUAmV,w400.jpg


Dobry tekst "taka esencja sportu że jest nieprzewidywalny" prawie tak dobry jak tłumaczenie ekspertów w studio że Polak wygrał bo był...mniejszy :lol:
 
Ludzie gracie patusów za pieniądze freakowe walki to i freakowe werdykty oni się cieszą z tego że jest skandal no bo przecież kur.. tam cała karta jest złożona z ludzi którzy jakikolwiek honor mają w dupie a ważne są donejty i rozgłos. Po drugie jak ktoś mi powie że takie walki pokazują młodym co oglądają ich na youtubie że dzięki temu pójdą na sale i zaczną trenować i stosować szeroko rozumiany sportowy tryb życia (bo ich idol zaczął mam to on też zacznie) to niech się pierdolnie w łeb. Największa idolka tej gali od ciągnięcia pał mówi że kończy wywiad bo zapierdala na wóde i koks (no kurwa sport w 100%). Śledze co ludzie piszą na ten temat ale kur.. bo to wszędzie wyskakuje i nie trudno to ominąć ale żeby kur.. za takie coś płacić jeszcze nosz kur.. przecież to jest kwintesencja najgorszego sortu ludzi i takie coś chyba tylko w Polsce mogło się przyjąć że popularni są ludzie którzy za pare donejtów zerują butelka wódki i zaliczają zgon a potem są z tego znani. Ogólnie to jebać ten cały syf patoli a tym co stracili hajs nie martwcie się dostaniecie na kolejną gale walkę gościa który srał do miski i będzie zgoda z właścicielami Fame.
 
Back
Top