Fame MMA gala youtuberów

gdyby nie wałek na Kasjo to gala bylaby bardzo udana
a tak to wstyd, ze chlopaka przekrecili i jeszcze to bronienie przez Rozala czy Gole, zenada w chuj

ja promowalem bet na zlotowe glownie i zarobilem sporo, ale szkoda mi tych, ktorych przekrecili z Kasjo
Tak się zarabia hajs na ustawkach.
 
Dobra nadrobiłem, teraz trzeba UFC ;) Powiem szczerze, że Isamu lepszy, ale ten cały Dj się nieźle bronił w tym parterze.
 
Wszystko co mam do powiedzenia nt. tej gali, to to, że przepraszam i zwracam honor, wszystkim, którzy krytykowali FAME MMA, przepraszam, że broniłem tego ustawionego gówna, wiadomo o jakiej oczywistej, sytuacji teraz piszę, Nie pozdrawiam FAME MMA, idzie mail do LVBet, oraz skarga do wszelakich komisji sportowych w Polsce, to było jawne, zakpienie z widzów,fanów i w ogóle, całego sportu, także #JKSW,# JFEN i #JFAMEMMA.
 
Bardzo chętnie też napiszę do LVbet i gdzie się da, bo takie wałki jak z Kasjo nie mogą mieć miejsca. Wkurwili mnie tym niemiłosiernie, albo się tu napierdalamy albo głaskamy !
 
Ktoś zrobi krotkie podsumowanie tego wiekopojmnego wydarzenia, bo mi sie nie chce wszystkich czytać komentarzy.
Ktoś zginął, czy to dopiero na jakiejś jubileuszowej gali planują ?
 
@Bosy
zrobisz filmik o punktowaniu tej walki? wiem, ze to troche cyrk, ale afera jest i wlasciciele famemma probuja wszystkim wmowic, ze profesjonalni sedziowie wiedza jak punktowac walki
jak zrobisz w miare szybko to pewnie zasieg spory bedzie, nie wiem czy ci na tym zalezy, no ale widze kanal dziala preznie
 
Witam Panowie :) Ogólnie nie mam nic do ludzi którzy to oglądają i się tym jarają ja sam tego nie oglądałem ani nie obstawiałem ale po tym co tu widzę konto na LVBET u mnie już usunięte jak sponsorują takie gówno .
Dobranoc
 
Jeden wałek pogrzebał cała galę. Nawet jak na cyrk jest to fhui nieprofesjonalne. Czekam jak rozwinie się sytuacja z LVbet
Niech oni tą gale dają do zakładki Sporty Wirtualne wtedy nikt pretensji mieć nie powinien ale nie do Zakładek Sportowych bo w sporcie jakieś zasady są :D a w tej walce co jest u góry wrzucony link to nawet nie jest śmiech
 
Screenshot_20190331-002654.jpg Dobrze widzę że jest 170 stron przy okazji tej pato gali ?
 
Obejrzałem 1 Runde i była dosyć wyrównana, nawet ze wskazaniem na tego małego szczura, widziałem też 40 sekund drugiej rundy i tam już szczur dostawał wpierdol, więcej czasu nie chciałem tracić, wolę go przeznaczyć na rozmyślanie czy kurwa bastek kupił swoje duralexy w kiku czy w pepco
 
Objerzałem parę starć i nie wiem co napisać.
Niby to śmieszne, ale chyba bardziej żałosne i żenujące. Trzeba oddać włodarzom :) Fame, że przenieśli sprzedawanie gówna w błyszczącym papierku na nowy level. Sky is the limit !
 
Back
Top