Fame MMA gala youtuberów

To zakładaj nowy temat i niech żyje własnym życiem. Ktoś im pewnie podeśle, że są poszukiwani i z obawy o własne życie przyznają się do korupcji:putinlaugh:
moglbym, ale w Polsce sedzia to moze byc kazdy przypadkowy zul z ulicy i tyle
raczej watpie, ze ustawili walke i zrobili wielki walek hazardowy, po prostu chcieli Kasjo dojebac, bo wyjasnia bande pedalow jak chce
wyszlo tak, ze gosc ma promocje za darmo, a banda pedalow zostala wysmiana i ludzie na nich CBS nasylaja XDDDDD
 
comment_ls6Fn9FDoZyDwGRkwbtR2wsdhljNCsd4.jpg
 
"
Mateusz Barbossa
1 opinia
47 minut temu
Od małego miałem marzenie aby nauczyć się walczyć, dlatego postanowiłem zacząć treningi w Czerwonym Smoku. Niby wszystko spoko, budynek ładny, zadbany niby wykwalifikowany personel itp itd Trenowałem pod ich okiem przez pewien czas, ale jedyne czego się nauczyłem to efektownie dostawać w ryj. Także nie dajcie się nabrać, że opłata karnetu to jedyne koszta treningów bo jak dojdzie do sparingów to będziecie jeszcze musieli wydać na opiekę dentystyczną albo i gorzej. Jeden facet w tym klubie złamał sobie rękę podczas wiązania jej bandażem zabezpieczającym. Jest też tam taki gościu z wyłupiastymi oczyma, chyba Krycha ma ksywkę to jak posłuchacie jego pierdolenia dojdą wam jeszcze koszta związane z psychologiem.

Definitywnie odradzam"
 
Rozumiem, że to jest akcja wykopowiczów ? Internet ich orężem

:waldeklaugh:


Pan Odbytolog
1 opinia
33 minuty temu
Pewnego dnia postanowilem wziac sie za siebie, zmienic styl zycia i zaczac cwiczyc. Od razu wiedziałem ze to bedzie to miejsce, oj tak, czerwony niczym majteczki mamy polaka smok, dostawalem w pizde na kazdym treningu, mówili zeby tak trzymać. Dostawałem mnóstwo punktow za perfekcyjne przyjmowanie ciosów. Teraz jezdze na wozku nie mam rak ani nóg ale czuje sie zwyciezca
 
W walce Don Kasjo vs Ambro mialo walczyc dwoch wrogow z MTV, ktorzy sie bili wczesniej i robili dymy, Ambro sie polamal, Kasjo wyzwal Kryche Sida do walki, ale ten sie osral. Do walki wszedl Polak, przydupas Ambra, znany z tego, ze jego mama pracuje na roksa.pl.
Kasjo rozjebal Polaka prawie jak Soldic Borysa, ale sedziowie orzekli, ze wygral Polak. Kasjo powiedzial, ze sedziom chuj do dupy i cala hala 10 000 osob krzyczala "sedzia chuj". Ludzie przegrali ogromne pieniadze, bo Kasjo byl pewniakiem, ktory zamykal mase kuponow, a sponsorem bylo LVBET. Ludzie uznali, ze to ustawka. Na cel poszlo LVBET, sedziowie i FAMEMMA. Jak sie okazalo sedziowie to kumple z maty Polaka, Krychy czy Ambra, ktorzy trenuja w Czerwonym Smoku. Wykopki czyli spolecznosc internautoow wypowiedziala wojne czerwonemu smokowi za ustawianie walk i teraz niszcza im opinie w internecie.

to tak w skrocie @Olos
 
W walce Don Kasjo vs Ambro mialo walczyc dwoch wrogow z MTV, ktorzy sie bili wczesniej i robili dymy, Ambro sie polamal, Kasjo wyzwal Kryche Sida do walki, ale ten sie osral. Do walki wszedl Polak, przydupas Ambra, znany z tego, ze jego mama pracuje na roksa.pl.
Kasjo rozjebal Polaka prawie jak Soldic Borysa, ale sedziowie orzekli, ze wygral Polak. Kasjo powiedzial, ze sedziom chuj do dupy i cala hala 10 000 osob krzyczala "sedzia chuj". Ludzie przegrali ogromne pieniadze, bo Kasjo byl pewniakiem, ktory zamykal mase kuponow, a sponsorem bylo LVBET. Ludzie uznali, ze to ustawka. Na cel poszlo LVBET, sedziowie i FAMEMMA. Jak sie okazalo sedziowie to kumple z maty Polaka, Krychy czy Ambra, ktorzy trenuja w Czerwonym Smoku. Wykopki czyli spolecznosc internautoow wypowiedziala wojne czerwonemu smokowi za ustawianie walk i teraz niszcza im opinie w internecie.

to tak w skrocie @Olos
Nie znam żadnego z nich, ale łapię teraz trochę tło historyczne tej gównoburzy. Dzięki.
 
Powiem wam tak, na dobranoc, co by się nie działo, jakie gówno by nie wybuchło, i tak nie polegną a to wszystko tylko ich napędza. Walka rewanżowa Kasjusza z Polakiem to będzie hit nad hity a wszystko inne pójdzie w zapomnienie. Dobranoc.
 
Back
Top