Fame MMA gala youtuberów

received_2189696434640372.jpeg

received_531462153991505.jpeg
 
@Hefaner Ty bawisz się w śpiew, a ostatnio mówili, że jesteś hujowy. Może jakiś występ na Fame? Myślę, że pieniążki by się zgadzały!!

A co do Fame, to wszystko elegancja francja tylko trzeba wyjebać tego pizde Ozdobę, co się uważa za fajtera, a za jego miiejsce mógłby jakiś inny dobry cyrk być!
 
13 stron do tej pory, gdyby temat wisiał na głównej i podklejony to byłoby z 25. Setki nowych fanów na cohones podczas następnej gali będą już działać aktywnie. 2 edycje za nami, a tyle się działo, co przez 5 lat istnienia FEN. Tak się robi fejm. Powinni zgarnąć wszystkie Heraklesy, czy jak tam się nazywają te dzbanki co je rozdajecie na podsumowanie roku w polskim mma.
 
13 stron do tej pory, gdyby temat wisiał na głównej i podklejony to byłoby z 25. Setki nowych fanów na cohones podczas następnej gali będą już działać aktywnie. 2 edycje za nami, a tyle się działo, co przez 5 lat istnienia FEN. Tak się robi fejm. Powinni zgarnąć wszystkie Heraklesy, czy jak tam się nazywają te dzbanki co je rozdajecie na podsumowanie roku w polskim mma.
Nie stary, nie chcemy tutaj tych nowych „fanów”. Nie rozpędzajmy się aż tak :D
 
13 stron do tej pory, gdyby temat wisiał na głównej i podklejony to byłoby z 25. Setki nowych fanów na cohones podczas następnej gali będą już działać aktywnie. 2 edycje za nami, a tyle się działo, co przez 5 lat istnienia FEN. Tak się robi fejm. Powinni zgarnąć wszystkie Heraklesy, czy jak tam się nazywają te dzbanki co je rozdajecie na podsumowanie roku w polskim mma.


upload_2018-10-14_0-30-8.png
 
Panie @defthomas takie mam pytanie do szefa wszystkich szefów- dałoby radę wstawić mi dożywotnio rangę FameMMA? Bo to Shark Fights i inne, to jakieś takie nieekskluzywne są. No i byłby rekord, pierwsza ranga Fame na forum. Prośba poważna, proszę o pozytywne rozpatrzenie.

jesteś najlepszym ambasadorem FAME MMA na naszym forum, nie może być inaczej :beer:
 
Choć bardzo chciałem się oszukać, tak po ostatniej walce poczułem jednak gruby niedosyt. Bawiłem się dobrze tylko na walce Bonusa ze Ztrollowanym. Nie oczekiwałem tutaj MMA lecz rozrywki której jednak było w walkach co kot napłakał. Nafurany Adbuster to już w ogóle mnie zażenował max.
 
Kupiłem,obejrzałem, i szczerze... życzę im jeszcze większego sukcesu. Ale po kolei:

- Segmenty z szatni, to typowo z mainstreamowego wrestlingu wyrwane, kto oglądał/ogląda wrestling, ten od razu skojarzenia zauważył.
- Zachowanie AdBustera, jeśli nie zostało wyreżyserowane... to srogo się zawiodłem, na jego żenującej postawie.
- Main event godny typu gali, nawet Bonus BGC przy tym wymiękł.

Największe podziękowania, należą się... KSW/KRS1, albowiem przykład idzie z góry, brak kontroli antydopingowych, freak fighty i wykurwione w najdalsze czeluści kosmosu ego WŁODARZY KSW, takie jest prawo rynku panowie (celowo z małej), biznes to obusieczna broń, wyśmiewacie konkurentów, poniekąd słusznie, aż tu w końcu, ktoś odważył się, ugryźć temat z innej strony, tu nie ma zabawy w sport+freak, tutaj jest tylko freak fight. To dzięki wam, dzięki waszemu "sportowemu" produktowi, FAME MMA dzisiaj osiągnęło ten status, nie tylko dzięki braku jakichkolwiek drabinek czy freakom w waszej organizacji, ale też braku, jakichkolwiek kontroli antydopingowych, na tym polu jesteście już przegrani, bo nawet "jeden telefon" na policję, w celu przeszukania szatni zawodników FAMEMMA, obróci się szybko kontratakiem w waszą stronę, wkrótce to FAME MMA, jednym telefonem, podbierze wam gwiazdy, a być może i profesjonalnych zawodników, w końcu Różal za mikrofonem, już znalazł zajęcie tam. Upadek i pogoń za gustami Januszy,Grażyn,Sebixów i Karyn wkrótce odbije wam się czkawką. Wtedy nie pomoże wam, ani Polsat, ani wasz komentujący troglodyta-propagandzista, ze swoim pajacowatym blogiem. Niepozdrawiam.
 
Back
Top