Fame MMA gala youtuberów

Mma na tym straci.
Tak jakby miało co stracić. Przecież poziom polskiego MMA jest niżej poziomu gówna.
Pozio-pol_qeqqwar.jpg
 
Jestem zawiedziony jego zachowaniem miałem go za kolesia z klasa, jeden z pionierów polskiego YT, a okazał się pajacem.



Najlepszy wywiad.

Gala co by nie mówić udana, widać że jest popyt na to, tylko pytanie czy przy 10, 15 gali nie zabraknie im już pomysłu(konfliktów na YT) do gali? Tak czy siak PPV napewno dobrze sprzedali, hala wypełniona, no nic czekam na 3 edycje i zobaczymy kiedy i gdzie.

Ps. Nikt nie odpowiedział jak się nazywała ta czarnula co wywiady w szatni z Malczyńskim robiła.

Kornelia od Wojtka(organizatora).
 
Przesadzasz, nie jest tak źle.
Serio? Oprócz KSW, który każdy traktuje jako przaśny cyrk, co jeszcze wzbudza jakiekolwiek zainteresowanie, emocje? Kto ogląda inne gale? Kto się tym interesuje? Kto na tym zarabia? Odpowiadam: Nic. Nikt. Nikt. Nikt.
 
Serio? Oprócz KSW, który każdy traktuje jako przaśny cyrk, co jeszcze wzbudza jakiekolwiek zainteresowanie, emocje? Kto ogląda inne gale? Kto się tym interesuje? Kto na tym zarabia? Odpowiadam: Nic. Nikt. Nikt. Nikt.
Babilon wydaje się spoko rozwijać, za to FEN to jest jakaś porażka.
 
@Orest Ale to nie oznacza poziomu gówna, po prostu, ten sport jest tak popularny jak jest.
Dyscyplin sportowych są dziesiątki, nas interesuje jedna z nich, i nie jest z nią źle. Co byś powiedział gdyby to było forum o polskim biathlonie lub nawet boksie...
W mma, kilka organizacji robi fajne imprezy, możemy je oglądać w tv, mamy swoje gwiazdy, co jakiś czas trafia się nam jakaś duża walka w UFC. Jest nieźle. Niestety, największa organizacja w Europie kładzie lachę na sport i dużo potencjału tracimy, ale to prywatny biznes i decyzje właścicieli.
 
To jak tak tym razem na poważnie, małe podsumowani gali.

Pierwszej nie oglądałem, bo nie oglądam YT i nie znam tych ludzi, poza jednym z włodarzy. Na drugą skusiłem się z powodu pana Bonusa BGC. Nie spodziewałem się zbyt wiele, raczej totalnej żenady i amatorki. Obejrzałem wszystkie walki i teraz wymienię plusy i minusy.

Plusy
  1. Nie było nudy, 8 walk, 7 zakończonych przez nokauty w pierwszej rundzie. Tylko jedna chujowa walka, zakończone przez decyzję.
  2. Poziomu sportowego nie było, to wiadomo. Za to była świetna zabawa, zero kalkulacji i gameplanów, napierdalanie od pierwszej sekundy. Duże serce do walki, żadnych ustawianych wyników, żadnych wałków. Po to oglądam sporty walki żeby widzieć jak ludzie sobie obijają mordy, leci krew i są emocje. To wszystko dostałem w Fame. Czy potrzeba mi czegoś więcej? Nie. Jak chcę dorzucić jeszcze sport, to włączę UFC. Czy Fame było ciekawsze niż KSW? Tak. Chuj mnie obchodzą niby sportowe walki, gdzie dwóch facetów ze spoconymi jajami, leży na sobie przez 3 rundy na macie i się obejmuje, a tak wygląda wiele walk KSW.
  3. Nie jestem fanem pana Różala, ale pozytywnie mnie zaskoczył na majku. Na początku spięty, nie wiedział czego się spodziewać, później się rozkręcił i naprawdę sympatycznie komentował. Nie za dużo mówił, starał się wspierać zawodników, trochę żartów, widać, że sam się dobrze bawił. Drugi komentator to jakiś jutuber ale bardzo spoko. Zna się na boksie, komentarz lepszy niż Sztywny Kręgosłup i Janisz.
  4. Bałem się, że realizacja będzie leciała amatorką. Było bardzo dobrze, klatka i walka dobrze pokazana, powtórki jak trzeba. Poziom jak KSW.
  5. Studio bardzo dobre, prowadzący jakiś jutuber i Trybson. Dawali radę, dobre pytania, luz, zero spięcia przed kamerą. Goście również na luzie, rozmowa prowadzona tak, że mnie nie męczyli. Czy było gorzej niż prowadzi Borek? Nie, nawet lepiej bo lizania po fiutach.
  6. Konferansjerzy trochę dziwni ale w sumie i tak lepsi od Kasty i Wójcika.
  7. Walki bliźniaków 2 vs. 2 to hit i rekord. W KSW płaczą, że nie oni na to wpadli. Sztos!
  8. Walka wieczoru i złamana noga to wisienka/truskawka na torcie. Białostocka siła, nowy Tong Po, król Rafonix. Najgroźniejszy zawodnik MMA w Polsce.
  9. Brak kategorii wagowych, brak ścinania wagi, prawdziwa uliczna walka w której możesz trafić na luja większego o 30kg. Szacunek za brak kalkulacji.
Minusy
  1. Występy artystyczne niby raperów. Jak polski rap teraz ma twarz niedorozwiniętych transów w warkoczykach, dukajacych jakieś bzdury na autotune, to jest mi przykro. Wyjebałbym to, ale rozumiem, że trzeba jakoś galę zapełnić. Zresztą widowni chyba się podobało, bo też siedziały tam jakieś niedorozwoje.
  2. Trochę za długie rozmowy po walce i za długie wejścia do klatki, ale to też dlatego, ze walki krótkie. Da się przeżyć.
  3. Widowni mało wyrobiona, widać, że oderwana od kompa i nie wie jak się zachować w realnym świecie. Ale się wyrobią z każdą kolejną galą.
  4. Dawid Ozdoba. Zakończ chłopaku już to mma, bo się kompromitujesz za każdym razem.
Rekomendacja PanaMacieja- oglądać kolejne gale. Ja nawet kupię PPV, mnie przekonali dobrą zabawą, chociaż nie wiem co jeszcze lepszego może się zdarzyć. Ale czekam na kolejny event.

Jeszcze taki ekskluziv specjalnie dla MMARocks i Cohones, filmik z afterparty.


Na koniec jeszcze tylko wspomnę o pewnym incydencie. Około godziny 2-3 gdy zabawa była w pełni, do klubu próbowało wtargnąć dwóch ludzi. Wiek 40-45 lat, brodaci, jeden blondyn w dziewczyńskiej opasce, drugi w bluzie z napisem jakiegoś metalowego zespołu. Twierdzili, że są jutuberami z Warszawy, mają swój kanał i też chcą się tu bawić. Na szczęście ochrona wykazała się profesjonalizmem, powiedziała, że nie ma miejsca dla dresiarzy i nie wpuszczą w sportowym obuwiu, a narkotyki mamy własne więc nie potrzeba. Na co ta dwójka zaczęła krzyczeć "nie wiecie kim jesteśmy, zniszczymy was, znamy Matiego" etc. etc. Wylecieli na kopach i zabawa trwała do BIAŁEGO rana.

Pełna zgoda, doping na hali dla Bonusa to było coś pięknego.
Przechodził przez halę kilka razy i to wyglądało jak Conor na UFC w Gdańsku :D
 
Tak sobie myślę, że na Fame3 widziałbym walkę Ozdoba vs. Najman. Dwóch znienawidzonych ludzi, zawsze publika przeciw, zawsze gwizdy i skandowanie wypierdalaj, zawsze coś nie tak w klatce, zawsze jakieś kontuzje i tłumaczenia. Żeby tak się udało namówić Marcina Najmana to mamy hit. Tylko, że on zajęty bo chce robić kolejną gale na Narodowym. Chyba, że połączą siły i Fame3 będzie na Narodowym i Najman wystąpi w klatce i w ringu.
 


Do rankingu trzeba go dodać . W kategorii człowiek skurwiel PNP jest #1

P: Twój przeciwnik został wyniesiony na noszach, czy troszeczkę mu współczujesz?

O: Ani trochę.

:rofl:

A widziałeś już płacz ozdoby na FB i komentarze pod postem?
 


Do rankingu trzeba go dodać . W kategorii człowiek skurwiel PNP jest #1

P: Twój przeciwnik został wyniesiony na noszach, czy troszeczkę mu współczujesz?

O: Ani trochę.

:rofl:

Przeciez ten rafonix to zepsuty do szpiku kości patol. Są filmiki z jego twarzą z osrodka wychowawczego-poprawczaka. Zwyrodnialec z rodziny dysfunkcyjnej.
 
U mnie w Krakowie więcej niż 3/4 mieszkanców to tacy wykolejeńcy. Gdzie się nie wyjdzie to dzieci alkoholikòw I narkomanów sieją zło w pato postaci.
 
Back
Top