Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.

Opiniotwórca pierdolony!Wczoraj sie pizda żegnała dziś znowu produkuje te swoje wysrywy.

Do tej pory mam z tego bekę
Wykurwiaj niedowartościowany nieudacznikuZatkało co? Jestem dziś jedną z największych zasięgowych osób w temacie freak fightu na X w Polsce. To u mnie Borek wyjawił AJ na KSW. I jeszcze wiele głośnych akcji dotyczyło mojego konta w świecie freak fightu.
Mówiłem Wam.

Ktoś miał jakieś wątpliwości?to na prawdę jest zelazna pała
Dziennikarz mmarocks i twórca działu freak!Opiniotwórca pierdolony!
2k obserwujących!
LEGENDA DZIAŁU FREAK
![]()
Nikim to po matce jest, po ojcu jest debilem.Nikim.
![]()
Opiniotwórca pierdolony!
2k obserwujących!
LEGENDA DZIAŁU FREAK
![]()

Nic tylko złapać w ciemnej bramie, przepałować, połamać kończyny i napierdolić sęków, żeby już nigdy kurwisko na ulicy i w internecie się nie pojawiło. Tak Ci wszyscy patostreamerzy i patoinfluencerzy powinni kończyć. Najgorzej, że taka kurwa czuje się silna przeciwko kobietom czy słabszym, a jak ktoś by z tym ścierwem chciał zrobić porządek to będzie płacz i dzwonienie na policje, takie to jest środowisko pojebane. Poznałem takich pojebów co latają z nożami, siekierami jak się naćpają, wypiją. Zaczepiają kobiety, dzieci i słabszych „żuli”, „bezdomnych”. A jak wylecisz do takiego z rurą albo nawet z wychowawczym liściem to drze mordę na całą ulice, żeby go nie bić i po policje pierwszy dzwoni, bo ma żółte papiery i chuj.
Pasut to ćpun i upadek człowieka... ale Panowie, czym wy się tak podniecacie? Przecież on opłaca te Tajki, które z nim siedzą. One są u siebie i korzystają z białego klauna.@Wrestlerek
Dla mnie to co jest na tym filmie to luźno 3 miesięczny areszt, ale polskie państwo jest z dykty. Dopiero jak zabije 5 osobę to może dostanie 3 lata.
Taki jestem nowy, jak ty wcale nie zardzewiały ;-)@tucznik
Nowy w internetach? Ostatnio patostreamer potrafił nagrywać jak dziewczyna dostaje butelka po głowie, a tu ustawka, bo kobietę do basenu wrzuca. Oni nie takie rzeczy nagrywają.
Taki jestem nowy, jak ty wcale nie zardzewiały ;-)
Patogówno średnio mnie obchodzi -- ale to przedstawienie zrobione po to, by takie ciołki jak ty robiły mu zasięgi. Chyba, że jesteś z nim ugadany -- i z paroma innymi -- którzy rzucają Ci parę groszy. Dzięki czemu sobie troszkę dorabiasz do renty lub emerytury ;-)
Uwaga spoiler- nawet 1 zł nie zarobiłem z X. Niestety.
Ugadany z Pasutem? Chłopie ja wrzucałem na X gdzie mówił, że bierze narkotyki.
Ja tych ludzi w ogóle nie znam realnie i przez internet po prostu przez wrzucanie 2 postów dziennie, któregoś dnia się wybiłem i taka to wielka historia.
Twoja wiarygodność, zardzewiały, jest na poziomie polskich polityków -- czyli żadna. Co zresztą ludzie powyżej udowodnili. Więc może nie zarabiasz, może nie znasz, a może jednak tak. Nie zamierzam tego dalej roztrząsać i grać w Twoją gierkę. Baw się dalej z innymi ;-)
@defthomas @Dzihados @baju prośba o usunięcie użytkownika żelażnacipa za multikonto i rozdwojenie jaźni.

Gdy redakcja zobaczy jakie Żelazny robi zasięgi na X od razu dadzą mu etat!
![]()
Chłopie nie mam co robić w życiu tylko trzymać żelkami z youtube. Szanujmy się. Z resztą moje konto się nie pie... W tańcu i pisze tam prosto z mostu co uważam, a nie jak Turski czy Msciwujewski.
Tutaj Pasut mnie zaatakował

Przecież już był w redakcji na etacie, nie czytałeś?! Pisał na tłiterze! Ale pieprznął ŻELAZNĄ PIĘŚCIĄ w stół i zakrzyknął, że nie chce mieć z tym światem żadnej styczności!Gdy redakcja zobaczy jakie Żelazny robi zasięgi na X od razu dadzą mu etat!
![]()
Czyli robisz z siebie debila za darmo?Uwaga spoiler- nawet 1 zł nie zarobiłem z X.

Moja ,,praca" tam to wrzucanie debili. Sam z siebie nie robię.Czyli robisz z siebie debila za darmo?
Smuteczek.
![]()

Weź odbij pachołkuŻelazny i siedem to musi być jeden gość walczący z rozdwojeniem jaźni. Choć teraz zaczyna panować zgoda między tymi bytami, potrzebują się wzajemnie.
zelazny jednak jest od krecika bardziej lotnyWeź odbij pachołku