Fame MMA gala youtuberów

Różi ma dość już otrzymywania ofert od federacji frikowych.


Ale to on dzwoni :D Nikt nie pytał, jak już odrzucał ofertę, to mógł dodać w mailu albo rozmowie 'i proszę nie wysyłać kolejnych', byłoby szybciej, bez popisówek.
W sumie to sam jest typowym freakiem, podziarana twarz, czuje się ekspertem od wszystkiego proszę ja Ciebie i te przemyślenia wrzuca na social media, od kilku lat robi wszystko tylko nie walczy :D
Dla niego tylko walka sportowa, to ja pytam, czy walka sportowców, daleko poza prime, na cudowanych zasadach, to nadal walka sportowa? :)
 
Ale to on dzwoni :D Nikt nie pytał, jak już odrzucał ofertę, to mógł dodać w mailu albo rozmowie 'i proszę nie wysyłać kolejnych', byłoby szybciej, bez popisówek.
W sumie to sam jest typowym freakiem, podziarana twarz, czuje się ekspertem od wszystkiego proszę ja Ciebie i te przemyślenia wrzuca na social media, od kilku lat robi wszystko tylko nie walczy :D
Dla niego tylko walka sportowa, to ja pytam, czy walka sportowców, daleko poza prime, na cudowanych zasadach, to nadal walka sportowa? :)
A ja przypomnę jego profesjonalnych rywali ktorych pokonał w KSW:
-Marcin Bartkiewicz którego dwaj rywale których pokonał przed KSW to kompletne anony
-Sergiej Szemetow który swego czasu pokonał naszego Grabowskiego od materaców, ale ogółem był typem bez głowy w klatce i przypominał trochę Andryszaka
-Rodney Glunder mocny kickbokser z przeszłością w PRIDE, ale wówczas wchodził do klatki po trzech latach bez MMA w którym zresztą przegrał z Joczem i Kułakiem
-Słowiński wiadomo wybitny kickbokser, ale w MMA zwyczajny freak
-Rossborough - bum na telefon
-Pudzian wiadomo
-Sanczo Forte przemilczmy
 
A ja przypomnę jego profesjonalnych rywali ktorych pokonał w KSW:
-Marcin Bartkiewicz którego dwaj rywale których pokonał przed KSW to kompletne anony
-Sergiej Szemetow który swego czasu pokonał naszego Grabowskiego od materaców, ale ogółem był typem bez głowy w klatce i przypominał trochę Andryszaka
-Rodney Glunder mocny kickbokser z przeszłością w PRIDE, ale wówczas wchodził do klatki po trzech latach bez MMA w którym zresztą przegrał z Joczem i Kułakiem
-Słowiński wiadomo wybitny kickbokser, ale w MMA zwyczajny freak
-Rossborough - bum na telefon
-Pudzian wiadomo
-Sanczo Forte przemilczmy
on był freakiem w KSW. Nawet też trenował w jakieś piwnicy jak Pudzian z chłopakami. Boże pamiętam te filmiki ze sparingów jak na podłodze leżały hantle -scenariusz do odcinka śmierć na tysiąc sposobów :śmiech:
 
Czyli średnio jedna gala na miesiąc? Nie widzę tego. Jak zrobią trzy gale do końca roku to będzie dobrze.
Tak, to było info od Szalonego reportera, ostatecznie z wywiadu z rzecznikiem wiadomo, że do końca roku będą 4 gale, a nie 2, dwie numerowane i dwie friday arena. Na następny rok są planowe 4 gale Friday Arena i 4 Gale numerowane Fame. Podejrzewam, że Reporterek usłyszał o 4 galach rocznie friday arena i dlatego farmazona puścił.
 
Back
Top