Fame MMA gala youtuberów

Yhy oni wszyscy dostają 6 cyfrowe kwoty, a za chwilę: "dej bo nie mam na czynsz".
Ci z górnej półki yt, gwiazdy małolatów to może i dostają
 
Yhy oni wszyscy dostają 6 cyfrowe kwoty, a za chwilę: "dej bo nie mam na czynsz".
Ci z górnej półki yt, gwiazdy małolatów to może i dostają
Można dostawać 6 cyfrowe kwoty i nie mieć po paru miesiącach na czynsz. Ba osoby, które utraciły płynność finansową to często nie są ludzie, którzy mało zarabiali, tylko dużo było, dużo się wydawało a później źródełko się skończyło a długi i koszty stałe zostały :roberteyeblinking: Przesłuchałem kiedyś wywiad Dubiela ile potrafi wydać w jeden wieczór :korwinlaugh:
BTW: który z tych zawodników mógł mieć 6 cyfrowe kwoty za walkę?
 
@Bezimienny @Dawid _Ozdoba-Legenda @cholou92 obczajcie co odjebał ten debil Górski

Chyba już pisałem o tym, że ten typ z którym streamuje chciał wynająć od znajomego mieszkanie we Wrocławiu i chciał abym sprawdził czy to wielka patologia :korwinlaugh:


BTW oj gdybym ja był nauczycielem i taki typ przyszedłby do mnie na skargę to powiedziałbym mu, że powinnien się cieszyć, że nie mieszkamy w Niemczech albo w Norwegii bo jego dziecko było już w rodzinnie zastepczej.
Ile można robić rzeczy dla pieniędzy i jeszcze monetyzować negatywne skutki grając ofiarę:

Oczywiście, że jak chcesz hejtować wszystko co popadnie bez granic to przeciwnicy bedą pamiętali o granicach i dlatego warto ocieplać swój wizerunek pokazywaniem dziecka....
Natsu tańcząca na kamerkach jest pożyteczniejsza społeczenie od tego typa...

Zresztą: komu ten człowiek jest w stanie zrobić krzywdę?
 
Chyba już pisałem o tym, że ten typ z którym streamuje chciał wynająć od znajomego mieszkanie we Wrocławiu i chciał abym sprawdził czy to wielka patologia :korwinlaugh:


BTW oj gdybym ja był nauczycielem i taki typ przyszedłby do mnie na skargę to powiedziałbym mu, że powinnien się cieszyć, że nie mieszkamy w Niemczech albo w Norwegii bo jego dziecko było już w rodzinnie zastepczej.
Ile można robić rzeczy dla pieniędzy i jeszcze monetyzować negatywne skutki grając ofiarę:

Oczywiście, że jak chcesz hejtować wszystko co popadnie bez granic to przeciwnicy bedą pamiętali o granicach i dlatego warto ocieplać swój wizerunek pokazywaniem dziecka....
Natsu tańcząca na kamerkach jest pożyteczniejsza społeczenie od tego typa...

Zresztą: komu ten człowiek jest w stanie zrobić krzywdę?


Także typ dostał serio pozew od Nitra i w sieci jest akcja co ten zjeb pierdoli na swoich materiałach. Jeśli Grobel rzeczywiście wyląduje w sądzie jako obronę pokaże to i Nitro będzie skończony też prawnie
 

Także typ dostał serio pozew od Nitra i w sieci jest akcja co ten zjeb pierdoli na swoich materiałach. Jeśli Grobel rzeczywiście wyląduje w sądzie jako obronę pokaże to i Nitro będzie skończony też prawnie

Nie no w więzieniu nie wyląduje. Po prostu człowiek monetyzujacy wszystko szuka czegoś dzięki czemu wszyscy będą mówić.
Już pewnie jakieś komenteri sreri o tym nagra, na Twitterze większy ruch. Może wiecej ludzi będzie na streamie bo jak jest zablokowany na YouTube i twitchu to tak średnio z zasięgami. Widzowie zbyt leniwi aby wchodzić na trzecią stronę ze streamami, a nawet sfd zamazało mu twarz na vblogu z gali.
Zresztą wyrok w zawiasach to ma chyba Nitro za kłótnie z sasiadem
 
Nie no w więzieniu nie wyląduje. Po prostu człowiek monetyzujacy wszystko szuka czegoś dzięki czemu wszyscy będą mówić.
Już pewnie jakieś komenteri sreri o tym nagra, na Twitterze większy ruch. Może wiecej ludzi będzie na streamie bo jak jest zablokowany na YouTube i twitchu to tak średnio z zasięgami. Widzowie zbyt leniwi aby wchodzić na trzecią stronę ze streamami, a nawet sfd zamazało mu twarz na vblogu z gali.
Zresztą wyrok w zawiasach to ma chyba Nitro za kłótnie z sasiadem
W więzieniu nie, ale sąd może na bazie materiałów skierować go do prokuratury i będą kary się sypać za to wszystko.
 
Piękne.
Bąbel to by matkę pociął dla zasięgów! Chłopcy sie nie zgadzali w wyświetleniach i ich skasowali, był fejm to byli, skończył sie i już nie są potrzebni. Tam liczy sie tylko sos a oni nakręcają gadki ze maja jakieś zasady, czy są przyjaciółmi i sie szanują… szuje jeb*ne!
 
Bąbel to by matkę pociął dla zasięgów! Chłopcy sie nie zgadzali w wyświetleniach i ich skasowali, był fejm to byli, skończył sie i już nie są potrzebni. Tam liczy sie tylko sos a oni nakręcają gadki ze maja jakieś zasady, czy są przyjaciółmi i sie szanują… szuje jeb*ne!
Przyjaźń z polakiem jak to kurwa zwykła. Ostatnio im tylko konferencje zjebał pomówieniami.
 
Przecież to koleś nie grzeszący rozumem. Wpadł na taki genialny pomysł i myślał że zaorze tym.
Jeśli Adrianie czytasz to i jest ci smutno to wiedz że jest mi to zupełnie obojętne.
dokładnie, w jego zjebanym łbie pojawiła się myśl w stylu "kończę się w internecie, trzeba coś odjebać by o mnie mówili" no i zadziałał po swojemu, rezultat znamy wszyscy
 
dokładnie, w jego zjebanym łbie pojawiła się myśl w stylu "kończę się w internecie, trzeba coś odjebać by o mnie mówili" no i zadziałał po swojemu, rezultat znamy wszyscy
Raczej"ale mam na niego haka, typ jest skończony....."A koledzy z drużyny klepali po plecach, że tak trzeba z frajerami, :juanlaugh:
 
Raczej"ale mam na niego haka, typ jest skończony....."A koledzy z drużyny klepali po plecach, że tak trzeba z frajerami, :juanlaugh:
Anzor i Polak -oni tak do siebie pasują...
Aby siedzieć na jednym oddziale w psychiatryku :korwinlaugh:
Ale mimo wszystko to Polak to taki przykład człowieka, który może był patologiczny, ale wizja kariery w Fame tak go oślepiła, że zachowuje się jak Nitro czy ten jego kokega z mentalnością "o będą shoty, będą shoty".

Chociaż u niby normalnych ludzi też widać to szaleństwo: widzą śmiertelny wypadek i cyk komóreczka aby zrobić zdjęcie czy filmik.
Gdyby było bombardowanie to pierwsze o czym by pomyśleli to "xzy to się nagrywa" zamiast się chować
 
Back
Top