Fame MMA gala youtuberów

Myślę, że Fame przetrwa o wiele dłużej i odniesie większy sukces (finansowy i popularności) niż FFF. Może jeszcze 1-2 gale i przy FFF zostaną sami Janusze 40+ siedzący przed telewizorem, albo w ogóle nikt, bo młodszego widza nie będą mieli kim zainteresować.

Fame MMA opiera karty o ludzi z polskiego YouTube'a (swoją drogą byłoby ciekawie, gdyby zaczęli próbować kontraktować innych YouTuberów z Europy), których jest o wiele więcej niż freak fighterów będących w stanie przyciągnąć kogokolwiek przed telewizory.

Podsumowując, Internet > TV.
 
I pewnie dlatego za 1 mln wyświetleń na youtube można nawet 1 tys. zarobić :rofl:

I pewnie dlatego za wrzucenie jednego zdjęcia z puszką Coca Coli na insta, mając średnie zasięgi, można dziesiątki tysięcy zarobić :rofl:

Jeśli chodzi o orientację w stawkach w Internecie to zatrzymałeś się chyba w 2010.
 
I pewnie dlatego za wrzucenie jednego zdjęcia z puszką Coca Coli na insta, mając średnie zasięgi, można dziesiątki tysięcy zarobić :rofl:

Jeśli chodzi o orientację w stawkach w Internecie to zatrzymałeś się chyba w 2010.
A ja słyszałem, że kapok za jedno zdjęcie bańkę dostaje :penn:
 
chyba bana mają z tego co mi wiadomo

:lol:

64301785_961382417530409_6486490031119663104_n.png
 
Zastanawia mnie czemu w innych dyscyplinach nie ma potrzeby sięgania po celebrytów tylko można robić hajs na kims kto w danym sporcie jest naprawde dobry.
 
  • Like
Reactions: J.K
Zastanawia mnie czemu w innych dyscyplinach nie ma potrzeby sięgania po celebrytów tylko można robić hajs na kims kto w danym sporcie jest naprawde dobry.
Było już nie raz. W skrócie: bić się jakoś tam każdy potrafi,a wejść na skocznię, zjechać 100 km /h i wylądować 100 metrów nie każdy da radę
 
Było już nie raz. W skrócie: bić się jakoś tam każdy potrafi,a wejść na skocznię, zjechać 100 km /h i wylądować 100 metrów nie każdy da radę

Czyli gdyby skoki narciarskie byly prostsze technicznie to ludzie tez woleliby ogladac skaczacych youtuberow niz Małysza ?
 
Było już nie raz. W skrócie: bić się jakoś tam każdy potrafi,a wejść na skocznię, zjechać 100 km /h i wylądować 100 metrów nie każdy da radę

Czyli gdyby skoki narciarskie byly prostsze technicznie to ludzie tez woleliby ogladac skaczacych youtuberow niz Małysza ?

Jakby nie patrzeć to w Anglii robili 'The Jump' z Eddie Edwardsem jako ekspertem tylko za dużo kontuzji było wśród celebrytów i spadło po dwóch czy trzech sezonach. Ta tancerka co u nas robi za jurora w TzG też startowała i doznała kontuzji. A skoki były na 15 metrów chyba a nie żadne 100.
 
Jakby nie patrzeć to w Anglii robili 'The Jump' z Eddie Edwardsem jako ekspertem tylko za dużo kontuzji było wśród celebrytów i spadło po dwóch czy trzech sezonach. Ta tancerka co u nas robi za jurora w TzG też startowała i doznała kontuzji. A skoki były na 15 metrów chyba a nie żadne 100.

Pozostaje życ nadzieją ze z Fame i FFF będzie podobnie.
 
Mrozu to będzie miał dylemat.
KSW - zbanowany
UFC - zbanowany
FFF - zbanowany

Teraz FAME rzuci mu koło ratunkowe. Co zrobi Wojciech? Czy wdepnie z premedytacją w tę kupe i później będzie udawał, że w ogóle nie śmierdzi? To będzie dla niego największe wyzwanie.
 
Last edited:
Back
Top