Fame mma 10

Jak widać 5 lat treningów wystarczy na każdego w FAME.
Dokładnie. Podstawy i zabawa :) Myslę, że muszą dać tego kulturystę co waży 140 kilo, też będzie rzucał jak workiem ziemniaków ;)
 

Tańcula - Murański poniżej 1.5 rund 1.45
Gąsiewski - Ferrari poniżej 1.5 rund 1.68
2.44 (Betclic)


Gała - Śmieszek WALKA NA PUNKTY - NIE 1.40
Dubiel - Nykiel: Nykiel przed czasem 2.35
3.29 (Betclic)

No i granie cyrku zakończone 0/2 fiaskiem. Ferrari to jednak jest patałach, a coraz więcej walk w tym cyrku jednak idzie do werdyktów, dalszych rund.
 
Ferrari dno totalne, jak tak trenuje obóz Mirka to nie dziwię się że WCA osiąga lepsze rezultaty.
 
No i granie cyrku zakończone 0/2 fiaskiem. Ferrari to jednak jest patałach, a coraz więcej walk w tym cyrku jednak idzie do werdyktów, dalszych rund.
Nie no, nie wiem jak w Betclicku, ale było poniżej 1.5 rundy. Liczą czas dokładny drugiej rundy tak mi się wydaje. Sprawdź, bo ja akurat tam nie gram.
 
Nie no, nie wiem jak w Betclicku, ale było poniżej 1.5 rundy. Liczą czas dokładny drugiej rundy tak mi się wydaje. Sprawdź, bo ja akurat tam nie gram.

Dzięki. Byłem pewny, że Betclic liczy rundami jak Fortuna. To jednak na farcie weszło. To teraz niech skończą w 1 rundzie w walce Tańcula - Muran, to pójdzie jeszcze kontra Parke + Nykiel.
 
:juanlaugh:Jak to oglądam to zastanawiam się czy ten Ferrari świadomie do tego Kwiecińskiego dymi, przecież Kwieciński zabije go w 10 sekund.
 
W ich przypadku chodzi akurat o dymy przed walka. Kogo obchodzi ich walka

Wiadomo, ale Alan Kwieciński to musiałby chyba z opaską na oczach walczyć żeby to przegrać.
 
Dziwnie pobudzony był Murański w 3 rundzie. W 2 prawie brak siły a tutaj nagle w 3 nowy człowiek.
 
A mówiłem Panowie, Tańcula żaden pewniak. Co to kurwa było, ale to lubię we freakach, technika dno, jaja przednie. :waldeklaugh:
 
Stream się spierdolił, Tańcula zjebał kupon, świetnie. Jest jeszcze szansa, by odrobić trochę, ale w sumie nic mnie już nie zdziwi w tym cyrku.
 
Back
Top