Fame mma 10

Ja widzialem sporo kuponów z betclica na kasjo solo po 1k
Betclic - zlimitowany jestem, stawka 0 PLN na wszystko :)
STS i LVBet, kiedyś 888 mieli też.
STS - brak kursów
LVBet - brak kursów
888 - brak kursów
Betsafe - konto zablokowane po tym jak mi nie wypłacili kasy

Ruscy - poszło pod korek
Unibet - poszło pod korek
Betsson - poszło pod korek

Łącznie się uzbierało... ok. 600euro i jeszcze bym dorzucił, tylko nie ma gdzie...
 
Betclic - zlimitowany jestem, stawka 0 PLN na wszystko :)

STS - brak kursów
LVBet - brak kursów
888 - brak kursów
Betsafe - konto zablokowane po tym jak mi nie wypłacili kasy

Ruscy - poszło pod korek
Unibet - poszło pod korek
Betsson - poszło pod korek

Łącznie się uzbierało... ok. 600euro i jeszcze bym dorzucił, tylko nie ma gdzie...

To musieli wycofać, jeszcze FAME 8 obstawiłem na LVBET i 888.
 
Myślę czy nie postawić Alana po takim kursie tylko ta jego kondycja mnie odstrasza.
Gosc nawet w k1 nie potrafi przewalczyć na dobrym tempie 3 rund a teraz będzie mma..
 
Betclic - zlimitowany jestem, stawka 0 PLN na wszystko :)

STS - brak kursów
LVBet - brak kursów
888 - brak kursów
Betsafe - konto zablokowane po tym jak mi nie wypłacili kasy

Ruscy - poszło pod korek
Unibet - poszło pod korek
Betsson - poszło pod korek

Łącznie się uzbierało... ok. 600euro i jeszcze bym dorzucił, tylko nie ma gdzie...
Dawaj wklad to puszcze u siebie hehe, betclick sie zdziwi ze cos siadlo na tym koncie xD
 
IMG_20210515_105109.jpg
 
Co do walki wieczoru to z jednej strony wyobrażam sobie jak Kasjo to ugrywa na pkt. po nudnej walce, ale kurwa mówimy tu o starciu jakiegoś alkusa amatora z profesjonalistą, który od lat walczy na poziomie i formuła tu nie ma znaczenia. Parke to nie Askren. Będzie szedł do przodu i wywierał presję szukając półdystansu. Przecież ten cały Życiński musiał zrzucić ponad 10 kg+melanże to jest morderstwo dla organizmu.
 
formuła tu nie ma znaczenia.
Jak to nie ma znaczenia, przeciez Parke w MMA rozjebalby kasjo w pierwszej rundzie, a w boksie sam napisales ze widzisz scenariusz, ze Kasjo wygrywa na punkty.
Myślę czy nie postawić Alana po takim kursie tylko ta jego kondycja mnie odstrasza.
Gosc nawet w k1 nie potrafi przewalczyć na dobrym tempie 3 rund a teraz będzie mma..
Sensowny dog, nie wiem czy ugra ale kurs na pajaka jest smiesznie niski 1.40-1.50 powinien byc. Pamiętaj, że Alan miał problemy z robieniem wagi.
 
wie ktoś o co kaman z Kasjo - Parke ? gdy wiele miesięcy temu Kasjo sapał do Irola na internecie wszyscy pukali się w czoło, boks nie boks "przecież fighter pro by go zabił", gdy już ogłosili walkę zaczęły się pojawiać głosy - głównie nieletnich fanboyów - że jednak Kasjo. Przez ostatnie 2 dni mnóstwo nieprzypadkowych osób rekomenduje na necie Kasjo! o co biega ???:confused:



clic pewniaczki
Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk - Marta"Linkimaster" Linkiewicz
Zwycięzca walki : Kamila "Kamisz" Wybrańczyk
Kurs 1,30

Dawid "Ambro" Ambroziak - Piotr Szczurek
Zwycięzca walki : Dawid "Ambro" Ambroziak
Kurs 1,33

Arkadiusz "Aroy" Tańcula - Mateusz Murański
Wygrana na punkty : Nie
Kurs1,10
ako @1,9


Kamiszka - wystarczy popatrzeć jak sobie radziły z Zusje - słabowita stójka do decyzji vs totalna dominacja; to było jakiś czas temu ale nie wierzę w ten cudowny progres patuski, dostanie bęcki i zacznie się klepanie po plecach w stylu "pokazała serca do walki"
Szczurek wziął walkę na 2 tygodnie przed, sporty sylwetkowe więc " nie będzie niczego" - skilla, kondycji itd.
Muraś - trochę mi go szkoda, ojczulek go pcha na minę, zagubiony jest w tym wszystkim ewidentnie
 
wie ktoś o co kaman z Kasjo - Parke ? gdy wiele miesięcy temu Kasjo sapał do Irola na internecie wszyscy pukali się w czoło, boks nie boks "przecież fighter pro by go zabił", gdy już ogłosili walkę zaczęły się pojawiać głosy - głównie nieletnich fanboyów - że jednak Kasjo. Przez ostatnie 2 dni mnóstwo nieprzypadkowych osób rekomenduje na necie Kasjo! o co biega ???:confused:



clic pewniaczki
Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk - Marta"Linkimaster" Linkiewicz
Zwycięzca walki : Kamila "Kamisz" Wybrańczyk
Kurs 1,30

Dawid "Ambro" Ambroziak - Piotr Szczurek
Zwycięzca walki : Dawid "Ambro" Ambroziak
Kurs 1,33

Arkadiusz "Aroy" Tańcula - Mateusz Murański
Wygrana na punkty : Nie
Kurs1,10
ako @1,9


Kamiszka - wystarczy popatrzeć jak sobie radziły z Zusje - słabowita stójka do decyzji vs totalna dominacja; to było jakiś czas temu ale nie wierzę w ten cudowny progres patuski, dostanie bęcki i zacznie się klepanie po plecach w stylu "pokazała serca do walki"
Szczurek wziął walkę na 2 tygodnie przed, sporty sylwetkowe więc " nie będzie niczego" - skilla, kondycji itd.
Muraś - trochę mi go szkoda, ojczulek go pcha na minę, zagubiony jest w tym wszystkim ewidentnie
Ryzy z Adkiem to nawet można próbować under 1,5.

Wczoraj po tym media treningu muran już dyszał jak pies nie dociągnie do 2 rundy na pewno
 
Z tym Ambro to bym nie szalał, ma szklaną szczękę i mnóstwo kontuzji, do tego stopnia iż stwierdził że po tej walce olewa sporty walki. Do tego Szczurek jest wyższy a w przeszłości trenował muay thai (albo kickboxing, nie pamiętam teraz) i judo bodaj.
 
Back
Top